Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Wenson (Caprine) maraton 2K5

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
400 hozzászólás a témában

#41
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
gbr4k: én is csak találtam, foglamam sincs ki csinálta

#42
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.030 hozzászólás
yA !!!
Gábor tudunk mi is iyet csak még nem yött össze!! :)
mayd gyakorolunk!
sala i s ott mauálozik az egyik képen...paprikayancsi! :)

nem mentem tekerni..:( tanulok inkább. izé de yövõ hétfõtõél rakyuk neki minden nap nyélen!!! mert jun. 19 Kõszeg és az nagyon nagyon yo..és yo lenne valami kupa amibõl ihatom a citromos Pencot:)
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#43
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
endroo ezek nagyon jo kepek! nem tudom ki csinalta oket, de tud fenykepezni. nekem mindig az a param, hogy nem tudok versenyen jol fotozni, mert elotte bemelegitek utana meg faradt vagyok. igy mindig egy ket kozepszar keppel a gepemen terek haza.

#44
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Húúú, ezek profi képek voltak. :)


:) Szamóca !!! :)

#45
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás

És megkaptam az ukászt is, hogy nem nézelõdni, meg szamócázni útközben: verseny ez, vagy mi. Be is tartottam. :)


ezt én is tanusítom nem szamócázott...:-))
szam

#46
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Feltöltött képFeltöltött kép...

#47
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Sajnos én sem fotóztam a verseny alatt. :) Paul minden felesleges súlyt leszedett rólam rajt elõtt. És megkaptam az ukászt is, hogy nem nézelõdni, meg szamócázni útközben: verseny ez, vagy mi. Be is tartottam. Nem lazsáltam, csak levegõt venni álltam meg tologatás közben, így is 6.18 lett az idõm a 77 km-en. Akkor már akár fotózhattam is volna.
Micsoda kilátás volt az Ördögoldal elõtt és után... :)

#48
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Az az Outdoor Sport Magazin fõfotósa és szerkesztõje volt! ;)
És még fotóztak a Bringától is, de ugye az is újságba menõ fotó.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#49
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
pedig volt egy csomó fotós:(
a célban is fotóztak a célfotóson kívül(egy marhanagy géppel)

#50
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás

Szevasztok, van valakinek képe a versenyrõl?Nem célfotós.hu-s!


ez engem is érdekelne. kerestem, de nen talaltam semmit. velo.hu? en ott sem latom, pedig valaki irta, hogy ott meg lehet nezni az indexkepeket.

#51
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Ultio, biztos, hogy csak egy kört mentél?

#52
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás

Sziasztok!

- Az ilyen haverom ekkor jött be meg egyebekre azt tudom mondani, hogy mindenki akkor lett beírva a gépbe, amikor átment a célvonalon. Utólag nem lettek kitalálva rajtszámok és nem lettek csak úgy beírogatva random idõkkel.


Azért ez nem igazán így van! Én magam ellen beszélek, de nagyon kiváncsi vagyok, hogy lettem én a 137., mikor majdnem utolsónak értem be a célba? Utánam már nem nagyon jött senki! És biztos hogy kavar van, mert tényleg nagyon sokat álltam az út széláén, míg kaptam belsõt. Mégis 137.?

Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#53
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Azt, hogy a maraton közben lehessen eldönteni hogy melyik távon menjünk tényleg nagyon nehéz megoldani. A rendezõknek számolni kell a frissitõkön kb mennyien mennek keresztül, melyik távon mikor ér be az utolsó stb és mindezt csak úgy lehet, ha elõre tudják, ohgy hány bringásra számoljanak az adott távon. Ja és persze ehhez nagyon komoly idõmérõ berendezési is kell, (pl olyan ami a Gardánál) amit kitelepítenek a hegyteteõre is és amikor az utolsó elhalad már küldik is a célba az infókat. Persze mindezt komolyan meg is fizetjük ott. Ha itthon is 11-12 ezer lenne a nevezés (és lennének komoly szponzorok) talán megoldható lenne ez a rendszer.

#54
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Ahhoz naggyon komolyan meg kellene szervezni a maratonokat, egy nagyon gyors inforendszert kellene alkalmazni. Különben honnan tudják a célban, hogy te mennyit is mentél.


Filctoll? :) Így szokták.

#55
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Naná, hát én is. Csak tavaj Zemplénen lehetett, de a lucskos idõ ellenére mentem a középtávon. De jó volt, hogy ott volt a lehetõség, sokaknak bejönne. (csak itt olvasom a sok kategóriaváltásos átnevezést)

#56
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég

Azért nem lenne rossz, ha a távot, több külföldi maratonhoz hasonlóan, menet közben is ki lehetne választani. :) Mondjuk rossz idõben kevesen mennének a hosszún, elmaradna a nagycsoportos dagonyázás...


én most középtávon indultam, mikor neveztem azt hittem több idõm lesz tekerni elõtte, ehez képest semmit se tekertem több mint egy hónapja, jobban esett volna a rövidtáv, de úgy voltam vele, hogy kitûztem a célt és el is érem.

Szerintem jó ez így.

#57
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás

Azért nem lenne rossz, ha a távot, több külföldi maratonhoz hasonlóan, menet közben is ki lehetne választani. :) Mondjuk rossz idõben kevesen mennének a hosszún, elmaradna a nagycsoportos dagonyázás...


Ahhoz naggyon komolyan meg kellene szervezni a maratonokat, egy nagyon gyors inforendszert kellene alkalmazni. Különben honnan tudják a célban, hogy te mennyit is mentél.

#58
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Szevasztok, van valakinek képe a versenyrõl?Nem célfotós.hu-s!
Team Heavy Pedál Szeged

#59
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Azért nem lenne rossz, ha a távot, több külföldi maratonhoz hasonlóan, menet közben is ki lehetne választani. :) Mondjuk rossz idõben kevesen mennének a hosszún, elmaradna a nagycsoportos dagonyázás...

#60
vyger

vyger

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Szerintem is príma kis verseny volt. A kövek engem sem zavartak... bár az NRS rendszer bizonyára sokat segített ebben!!! :-D Tavalyhoz képest a gépen 1.5kg-t, a szerszámkészleten 0.5kg-t és magamon 8 kg-t sikerült lefaragni. Már csak emiatt is sikerült jót menni. :-)
A nevezés secperc alatt ment és szépek voltak a lyányok is a nevezõpultnál.

A 39-en indultam és a középmezõnyben sikerült is beérni. Szinte semmit nem tekertem elõtte csak a melóhelyemre. Adrenalinból nyomtam le... bár a verseny után a szállásunkon majdnem elájultam, legalábbis volt egy pár másodperces szürkület egy guggolásból való felállás után.

Elismerésem a merevvillásoknak az ss-eseknek és Big Hittel indulóknak!!!


Elõzõ nap a GESAROL koncert nagyon tetszett bár alig voltak rajta. Jó volt találkozni a régi arcokkal (race face-ek). /Era, Lovas Gabi és Tyito és a Tubaman/

Sala nyomkeresõ gépe nagyon tetszett!!!! :-D :D

Ezúton is üdvözlöm Nórit akivel ott sikerült összeismerkedni. A számom bal oldalon megtalálod. ;-)

Az esést is sikerült megúszni csak egy spd-s térdest sikerült bemutatni a 2. itatópontnál összegyûlt csoport örömére.

Jövõre ugyanitt.

QAPLA