Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Wenson (Caprine) maraton 2K5

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
400 hozzászólás a témában

#21
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Rajtszám nélkül kizárhatnak a pályáról, megjegyzem, joggal. Én speciel tökre ki voltam akadva azon az 1-2 arcon, akik rajtszám-bukó nélkül "versenyeztek", s nem lehetett tõlük menni. Mert aki meg túrázik, az le tud húzódni vagy mi.

Ettõl függetlenül nem szép a póló dolog, írj nekik dühöngõ emailt, csak orvosolják. A póló mellesleg szvsz nem "f*s" - vagy te nem voltál a Buda Maratonon...;)

#22
nkarcsik

nkarcsik

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.226 hozzászólás
Ma megkaptam postán a pólót. Küldtek egy f*s M-es méretüt. Azért ez már pofátlanság a rendezök részéröl. Miért nem nézik meg, hogy milyen méretü pólót kértem az elönevezésnél.
Igy elgondolkoztató, hogy jövöre induljak-e, vagy csak rajtszám nélkül menjek végig.

#23
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás

a köveztkezõ maraton amin indulok a zempléni lesz :(


szintén zenész.

a velo-n kb. fél napig volt ilyen célfotós menüpont. azóta sincs...
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#24
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hát asszem nekem is - bár a Tisza remélem még belefér...csak hát vázcsere és teljes anyagi taccs...:(

#25
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
a köveztkezõ maratonamin indulok a zempléni lesz :(

#26
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Valaki próbált már meg a velo.hu-tól rendelni képeket a maratonról?
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#27
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás

azt írtáka ahonlapjukon, hogy a péntekig beérkezett csekk/átutalás után kedden postázzák a képet.
én múlthét hétfõn adtam fel a csekket,de még nem jött a kép:(


valszeg azért kaptam meg elõbb mer' én szilváson rendeztem az anyagi részét a dolgoknak.
ti egyébként jöttök a crosskovácsi marcira?
szam

#28
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
azt írtáka ahonlapjukon, hogy a péntekig beérkezett csekk/átutalás után kedden postázzák a képet.
én múlthét hétfõn adtam fel a csekket,de még nem jött a kép:(

#29
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás

én a célfotót várnám..
tegnap azt hittem az jött meg de csak a dunamaratonosok küldtek prosit. a méret stimmelt.


nekem múlt hétem megjött a fotó!!!

#30
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
én a célfotót várnám..
tegnap azt hittem az jött meg de csak a dunamaratonosok küldtek prosit. a méret stimmelt.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#31
vendég_fac€_*

vendég_fac€_*
  • vendég
Megkaptam a pólót !!!! :D:D:D

a 2évvel ezelõtti jobb minõség(még most is jó,pedig használva van)
de a lényeg,hogy hozta a pósta:D

#32
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás

Hát igen..
A KTM-es srácok jó emberek;)


???

#33
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Hát igen..
A KTM-es srácok jó emberek;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#34
klaresz

klaresz

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Ajánlom figyelmetekbe másik jó fotósunk (szörptörp) oldalát, bár õ most nem volt ott szilváson, de bárhol, bármikor feltûnhet. :)
http://www.dhpage.fw.hu/

#35
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Asszem ez a Nomad nevû srác szokott az Index fotós topikjába is irni...Nomad Von Fblodovics néven..vagy valami ilyesmi...sirály képeket csinál:)

#36
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.237 hozzászólás
  • LocationSvájc
Nomád tényleg jó fotós....
A kis sunyi mindig elkapja a jó pillanatot....
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#37
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
& van ennek a nomad-nak honlapja? Mert jobb fotokat csinal mint azok kik eleve erre szakosodva,$-ert aruljak a verseny fotoit.
Ha nem csak nekem tetszettek, az 2 dolgot bizonyit: nomad jol tud fotozni, mi pedig jol meg tudjuk allapitani, hogy ki tud jol fotozni :)
1ebirant nekem azert tetszettek a kepek, mert jok a kompoziciok, a temak es nem utolsosorban jo pillanatban kapta el a temat. En pl. egy csomoszor jarok ugy, hogy csinalhatnek jo kepeket, csak 1xuen nem akarok bunko lenni. Nem akarom hogy valaki azt gondolja, azert fotozom mert mulatsagos, jo a feneke neki etc.

#38
klaresz

klaresz

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás

endroo ezek nagyon jo kepek! nem tudom ki csinalta oket, de tud fenykepezni. nekem mindig az a param, hogy nem tudok versenyen jol fotozni, mert elotte bemelegitek utana meg faradt vagyok. igy mindig egy ket kozepszar keppel a gepemen terek haza.


A srácot 'nomad'-nak hívják. Tényleg mindig remek fotókat csinál. Õ nem indult a versenyen, csak fotózgatni jött le. :) Bár nem ettõl ilyen jók a képei... :)

#39
tbence

tbence

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 257 hozzászólás
Királyak a képek,gratula a készítõjének!!

#40
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
ennyire akarod rakni? kupa? te nagyon magabiztos vagy! belem meg kellen oltani meg egy adag versenyszellemet, mert Szilvason tizen belul is kerulhettem volna csak elb@sztam a vegen! erted leallok beszelgetni, nem rakom elegge a vegen, hamar hajrazok.