Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Tárcsafékek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
6196 replies to this topic

#161
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts

Semmi bajom. Viszont van neked avidod? Mert ha nem, akkor legalabb olyan szar alak vagy, mint en, druszam. :cheers:



al mindent szeret, csak a megmondast nem, miszerint az avid az isten. :beer:


Nekem Saint van és tökéletes:)
De az avid is jó, csak rocsi mondott valami olyat hogy melegben engedi az olajat:(
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#162
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
köszönjük dr. kala a hasznos hozzászólásodat, tudjuk hogy szerinted a világ legjobb féke. mid is van most? ;)

#163
FarkasBalazs

FarkasBalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 73 posts
Jóvanna. Nem isteníti mindenki az avidot, csak sokan dícsérik. Biztos jó a S terméke is. Csak simaNO-val olyan monoton lenne a márkaeloszlás a bringán...

#164
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11,904 posts
Nofene, hogy jutottatok el újra ide?
Ki kéne írni,h ne vegyetek soha Avidot,vagy ha már elkövettétek ezt a hibát,akkor meg ne említsétek,mert az nem fék,és yó sosenem lesz,cserébe nyakatokba zuhan nagy csomó értelmes post sok-sok tapasztalt emberkétõl.
:-/

Inge,kinek mérete.

#165
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

avid kicsit nehéznek tûnik 450 gr körüli, és elölre sem akarok 160asnál nagyobb tárcsát. fõképp ezutóbbi ok miatt van kilõve.
Hayes? csak. nem és kész. nem szimpatikus. azért nem amiért Merida-t és még néhány más terméket soha nem használnék.
nehéz a kedvembe járni. :-)))

magura marta sl ?
354/368 g
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#166
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
Semmi bajom. Viszont van neked avidod? Mert ha nem, akkor legalabb olyan szar alak vagy, mint en, druszam. :cheers:

al mi a bajod?:D


al mindent szeret, csak a megmondast nem, miszerint az avid az isten. :beer:

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#167
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
al nem szereti az avidot se v-ben se tárcsában :D csak az lx, csak az kell neki, a többire rá se néz

#168
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
al mi a bajod?:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#169
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,125 posts
huh defárasztó volt az utóbbi 2 oldalt elolvasni :D

#170
al01

al01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,364 posts
UGy latom megint eljutunk oda, hogy az avid bb7 mindent ver. En kerek elnezest, hogy a japoktol vettem LX-et. Azert is mert jol fog. Azert is mert siman lefekezi a 85kg-mat. Azert kulon elnezest kernek mert a fekkar fogasa optimalis szamomra. Es legvegul azert kerek elnezest mert tokeletesen meg vagyok vele elegedve, nem cserelnem semmire, alkatreszt konnyu hozza szerezni, szerelheto, konnyu legteleniteni es mert szeretem. Rohadjak meg, amiert nem vettem avidot. Avid az isten.

:wallbange :wallbange :wallbange

Enyim Paripa

Excuses are like assholes... Everybody's got one, and they all stink

Let the people speak

#171
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
avid kicsit nehéznek tûnik 450 gr körüli, és elölre sem akarok 160asnál nagyobb tárcsát. fõképp ezutóbbi ok miatt van kilõve.
Hayes? csak. nem és kész. nem szimpatikus. azért nem amiért Merida-t és még néhány más terméket soha nem használnék.
nehéz a kedvembe járni. :-)))

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#172
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,259 posts

mindenképp egy könnyû féket akarok, ezért esett a választás az XTR-re, esetleg Formula-ra, Hope-ra.
De még bõven lesz idõm ismereteket gyûjteni, mert nem mostanában kell hogy vegyek féket.

hayes hfx mag plus....
edit...Dig +elõzött.....viszont nekem ilyen lesz a dawg-on jövöre a dinamon ha összefutunk kipróbálhatod....
edit2...idén...
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#173
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
Ha ráérsz akkor javaslom a Hayes Mag Plust esetleg, vagy az Avid Juicy-t ezek jó súlyban vannak és fognak is.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#174
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
mindenképp egy könnyû féket akarok, ezért esett a választás az XTR-re, esetleg Formula-ra, Hope-ra.
De még bõven lesz idõm ismereteket gyûjteni, mert nem mostanában kell hogy vegyek féket.

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#175
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
konásandrás:gen, a 2005-ös ig biztosan, több ismerõsöm is panaszkodott és ez azért van mert konstrukicó hibás a nagyker szerint(felhívtuk õket) mert ha beég nem áll vissza a dugattyú a helyére és csak akkor lesz jó ha szétszedet a féket és kipiszkálod.

És véleményem szerint, nem érdemes Hope-ot vagy Formulát venni, de XTR-t sem.
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#176
zolle

zolle

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,703 posts
nekem egy XT-t sikerült besütnöm
sípálya lefele, csak hátul fék, 160as tárcsával
döntsd el te.. sztem NEM szokásuk, de.. userfüggõ!

#177
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10,714 posts
íz XTR tárcsafékek tényleg be szoknak sülni? én ezt hallottam róluk. érdemesebb lenne inkább egy formula-t vagy hope-ot venni helyette?
/de akkor oda a DualControl váltás:-(( /

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#178
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
mondjuk csak viszonyítás kérdése, einstein óta minden relatív mint tudjuk.

tipp: hétvégén probike nyitva van a jános hegynél.

#179
FarkasBalazs

FarkasBalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 73 posts
Jobban hûl? Az nem kifejezés. Egyszerûen megfagyott. Felértem Normafára, behúztam a féket, oszt úgy sírt szegényke, mint akit akasztani visznek. Mint mondtam, nemrég lett kész a kis aranyos SE, egészen pontosan, dec. 19-én. Az elsõ körön kaptam egy defektet (két tüskével is). Hétvégén nem volt nyitva bringabolt, meg semmi eszközöm, amivel foltozni tudnék. Utána elszakadt a zsírúj láncom (HG51), de nem azért mert szar, csak rosszul rakta össze a srác a láncot. Mitán nem lehetett rendesen összerakni, kellett vennem egy patentszemet. Mint mondtam, kétszer tudtam elmenni bringázni. A Jánoshegyi eresztés után már bekopott a fék ölég rendesen (kanyarban meg is mentette az életemet). Másodjára, mikor mentem, akkor mégjobban beljebb kopott. Lehet, hogy legközelebb már fejre is állok vele? Szóval nagyon dédzsusz a BB% annak ellenére, hogy elöl is csak 160.as.

#180
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
pedig most a király, jobban hül a tárcsa :)