Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport kiállítás 2005 Március 3-6

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
261 hozzászólás a témában

#81
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
Dear F1! Nincs véletlenül képed a Specializedes lánykáról? Olyan amin látszik a feje is! Ha van... plz! legyen!

#82
F1

F1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 422 hozzászólás
Neh!!!

http://img58.exs.cx/...=img01647el.jpg
NO OFF,USE SEARCH

#83
Szüccser

Szüccser

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Olvasgatom itt a tereferét és azon gondolkodom, hogy mi magyarok tényleg fura figurák vagyunk. Mindig csodát várunk,- pedig jól ismerjük a hazai viszonyokat - és amikor nem kapjuk meg, csalódunk. Pedig lehet hogyha nem mindig a nagy mutatványt várnánk (mivel teljesen esélytelen), akkor jól szórakoznánk. Én momentán nem túl gyakran fordulok meg bicajos kiállításokon így nincs összehasonlítási alapom, de így családilag kifejezetten jól elvoltunk. Igaz a lányom cipelése (hátizsák, biz-bazok) miatt, fél kézzel csak kevés dolgot sikerült megtapogatnom, de a látvány mindenképpen megérte.

#84
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
szerintem annyira nme érdekli õket, hogy mit irnak róluk, hogy hihetetlen, és ha el is olvasná, max anyázna egyet....
az én véleményem ugyanez: lehet, hogy szombatra már unják a sok kérdést, meg mittudomén, de hát tessék példát venni akkor másokról, az author standon a srác minden kérdésemre tudott válaszolni, és a ktm-es faszi is meglátta rajtam azonnal, melyik bicikli érdekel a legjobban (a rohloffos)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#85
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
vicces lenne, ha a nagyképûek elolvasnák, hogy itt milyen vélemények vannak róluk. unprofi, igénytelen, de a legjobb a here.
Too many times your body can't take
Too many times you've made a mistake
Too many times you haven't realized
Too many times your mind became paralyzed

A biciklim. Saját konstrukció.

vmi állást én is keresnék. esetleg ha vki tudna vmi testhezállót, egészen nyugodtan ne fogja vissza magát...

#86
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
Ilyen szempontból a KTM osztrák valakije volt jó arc, aki miután rájött hogy egy picit értünk hozzá, egybõl máshogy beszélt velünk és félretette a szokásos "ezalegjobb, mert a legdrágább van rajta" stílusát. Egybõl lehetett vele elmélkedni a össztelós vázaik merevségi problémáiról etc. A másik legjobb "Host" Vizdák Jani volt. Õt azért szeretem, mert hihetetlenül szerény és közvetlen. Én sem arra gondoltam, hogy mindenki here volt, csak sokan. Sok host olyan stílusban beszélt veled, mintha valami nagymenõ világklasszis arc lett volna!
A kiállításnak egyértelmûen jót tett volna, ha ki lehet próbálni ezt-azt, mert ugye az ételeket sem szemrevételezéssel kóstoljuk!

#87
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a velo stRandon én el tudtam dumcsizni az egyik host-tal. Egész jó fej volt, és még értett is az ott lévõ cuccokhoz. Ruhákat, meg bukókat nézegettem, és nem csak annyit tudott mondani, hogy aha, ez piros, ez meg kapható s, m, és l méretben. Azért õk szerintem nem annyira unprofik, mint a pacific-osak. Vagy az igénytelen biker. LoL
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#88
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
Nekem is hasonló tapasztalataim voltak.
Szívesen láttam volna a raceface-t, meg a Rocky Mountain-t, de erre még néhány évet várni kell!Nemtudom mi van mostanában a Heavy Tools-al. Szerintem lassan el fog tûnni és átveszi a helyét a KTM, amit sajnálok, mert Heavy Tools-okkal nõttem fel!
Nekem a Hondás lányok tetszettek meg a Specializedes leányzó. Egyébként a Specialized standon ez az egyetlen pozitív élményem. A standon nem voltak kedvesek az arcok és nem is nagyon értettek a biriglikhez!
Ellenben a KTM stand meseszép volt szinte az összes merevfarú xc-gépükbe beleszerettem, annak ellenére hogy nem vagyok hû Shimano user és az összes gépük ezzel volt szerelve. De a kedvezõ ár kontra minõségi alkatrészek (Rock Shox, DT, Ritchey) vááááá! Miért nem vihettem el egyet sem!
Külön dícséret a Bikemag standnak, mert emberközpontú hozzáállásuk szinte páratlan volt! Néhány stand "vegyedvázeg", azt mer' az jó -meg drága- hozzáállása kicsit primitív volt. Meg kellene tudniuk különböztetni a bringás érdeklõdõt -aki valszeg jobban ért a kerókhoz- a nagyközönségtõl.

#89
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
véleményem:
pro
-bikemagos srácok korrekten haverhez hozávágtak 2bikemagot freebe ami szétmentneki ahelyett:-D
-igényesen megvolt szervezve
-kilehetett próbálni a demo 9et:-D
-megmég mindenjó
-ja a 3félmesztelen harleys csajt jóvolt ölelgetni:-DDDD
kontra:
-kicsit jobban összerakhaták volna a cuccokat(pl specialized p street elsõkereke fordírva volt berakvalol! másik csuszkás px et kicsit igényesebben lefesthettékvolna!)
-nemletvolna rosz ha lehetettvolna bicózni a streetpályán
-rs több telót is kipakolhatottvolna kb enyi
de jóvolt tényleg

#90
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
Voltunk mi is kinn, pénteken, háát.. kicsit más szemszögbõl próbálom összegezni.
1: életem legtrágyább lángosát b@sztam a kukába 2 falat után, persze a csótányízû teával "kisérve"
2:sose akarj elsõ lenni az airbord kipróbálásán
3:authornál a a pencos- vagy milyen manager vagy tol valamit, vagy télleg ennyire jók azok az energiaszeletek, vagy csak még nagyon friss volt pénteken fél 11kor. Kb.olyan nehéz volt lelépnünk, mint egy úttörõtábornyi Jehova-tanú elõl..Amúgy author über alles.
4: az emberek hülyének néznek, ha mindent kipróbálsz, fõleg azt a kis gokartot a minigolf mellett..
5:az apriliás hõgyek arcára nem emléxem, de a mellük az úgy beégett az agyamba mint emberiségrõl alkotott rajz a titánlapba, az idegen civilizációk felkutatására küldött ûrhajóban
6:prospektKUSS.
7:legviccesebb dolog a furán mart nyakú zoom teló a schwinn csepelekben.
8:hercules konkrét, látszik, hogy komoly kerós kultúrával rendelkezõ /ja, meg fizetõ képes kereslettel rendelkezõ/ piacra termelnek.. 300 kilós túragép...
9:még mindig a specialized fsr-rel álmodom.
10: fuck máv, fõleg a kõbányai "hajléktalanszagvan béjjbe megvárlak kinn" jegykiadóért, meg a kibaszott teli egri gyorsért.

#91
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Elmentünk, megnéztük. Összességében tetszett, de sajnos pár dolog elmaradt az idén ami tavaj volt, és kiváncsi lettem volna rá. Pl: Oakly, Rudy Project, Heavy tools. :-/
(Ja, és Race Face cucokkat is nézegettem volna, de az még sose vót.)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#92
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
jaj de rúf volt a kondis részleg :). az az izomcsaj :-S gyá. viszont voltak kénylemes bõrfotelek.
ha beleültél akkor a nagyapó elkezdte döntögetni meg hajlítgatni távirányítóval :).

#93
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Sziasztok,
Én is kint voltam ma, véleményem :
1. maga a sport kiállítás nagyon gyér, a kerékpáros rész alkotja a"D" pavilont, "outdoor" cégek sehol....teli egyéb gagyi nem odaillõ cégekkel...ez a Hungexpo szégyene...

2.Szerintem a "D" pavilonnak önállóan kerékpáros kiállításnak kellene lennie, olcsóbb standdíjak, több és nagyobb standok !

3. Standok : a legtöbb cég elgondolkodhatna mi is a marketing, minek megy ki a kiállításra....égetni magát, vagy akar valamit...Vannak kiállítók, akik csinálnak vmit, aztán apróságokon mégis elúszik, lsd KTM-kontra ártáblák....

persze azért érdemes kimenni, egyben ennyi gépet máshol nem látni
hkt


akár én írtam volna.... biker és a függesztett telók, velotrade, és a nem lehet kihúzni a thomson nyeregcsövet, nehogy elszaladjak vele (megjegyzem nekem is az van, egy ismerõsömnek akartam megmutatni, milyen belülrõl) és amugy is procc, a mali fele sörsátor, ahogy 400 huf. egy fél literes kóla, pacific cyles: nincs katalógus, nézd mega neten (ha nincs otthon neted, akkor csinálj amit akarsz) stbstb.

2 igazán jó stand volt, a szokásosan jó author, és a most kivételesen magáért kitevõ cseke
de ha kicsit savanyú is, kicsi is, sárga is.... ;)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#94
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
ha már homár, én azon a végbél-p*nci maszírozó gépen(a 2ágú, körkörös mozgású) röhögtem nagyot. tudjátok, amit boka masszírozónak hirdettek....
felül a figura egy fotelbe, hokedli/sámli be a láb alá, rárak ezt a gép, és ott masszírozza a lábát.
ez az értelmetlenség NETOVÁBBJA, és van aki ezért pénzt is ad ki!
mert ok h voltak azok a csicsergõ trallalák vagy micsodák is, de az legalább geg tud lenni, ha:-)
de ezek... sosem értettem ezek hogy pótolják a mozgást, hogy ellensúlyozzák az így "megúszott" mozgást.
hülye állatfaj az ember:-)

#95
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
biztos valami spéci betét bicajozáshoz. maszírozza a talpad 40felett :)

#96
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
szines ludtalpbetetet arulnak:)

#97
tAmS

tAmS

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.796 hozzászólás
voltak kinn olyanok is akik ilyen szines lúdtalpbetétet vagy mit raktak ki a bódéjukban az eggyik sarokban. ki volt rakva 4-5db és kész.
azok mit csinálnak ott? :D

#98
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
nem vagtam elsore,hogy mifajta az a rugostag.de most mar latom, xfosion

#99
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

:D télllleg.
csak siettem. meg nem volt kedvem találkozni primo kapitánnyal és társaival :)


áhh, én összefutottam. alig gyõztem elmagyarázni neki, hogy merre van a büfé, és hogy az ice tea, ami a kezemben van, az nem a nézõknek van:-)

#100
conor1326

conor1326

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.055 hozzászólás

ja,es mi az a rugostag benne?

hát ez:)
mit szeretnél tudni?
Autist Team:)