Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport kiállítás 2005 Március 3-6

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
261 hozzászólás a témában

#61
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
Köszi F1!!!
Endroo: Én a Fotósopot értelmesebb dolgokra szoktam használni :), de persze te azt csinálsz vele amit akarsz!
Egész egyszerûen levettem volna az állványról, két hajtókar vízszintbe, ráállsz a balra, kicsit ugrálsz és már látod is! De még ezt sem engedték!

#62
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ugy hallottam lenyultak egy kivetitot az egyik este, gondoltam beujitottal egyet otthonra :D :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#63
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Vole: teve? :confused:
szerencsére a románok csak dílert szörcsingöltek.

#64
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Node Endroo... mindig csak a perverz otletek :D
Jut eszembe, jo az uj teved Endroo? :D :D

A Posa gepe elegge lelakott, nem csodalom hogy nem veszi meg senki...
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#65
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ja, és a kisstílûség netovábbja az ELADÓ tábla Pósa gépén...


Ez olyan... :P

balkán, na.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#66
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

GBR4K:Ez a sok kívánság mi vagyok és télapó?

http://img170.exs.cx...=img01545ht.jpg

Remélem ez megfelel

Ezt a képet milyen szépen meg lehetne bolondítani egy kis photoshoppal. :chin: :)

tpresident: ahogy a garda bike festes beszámolóból leszûrtem ott is el lehetett vinni egy körre a bringákat és még komoly biztosítékokat sem kértek, mondjuk ha kialakítottak volna vmi zárt részt, akár az egyik kisebb pavilonban, ahol a nagykerek összefogással kiraktak volna egyet-egyet a bringáikból (tesztbõl is vissza lehet ám hívni) és aki betévedt azt tekerhetett volna egy kört ... nem is lenne megvalósíthatatlan, csakhát nemakarásnak nyögés a vége.

#67
F1

F1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 422 hozzászólás
GBR4K:Ez a sok kívánság mi vagyok és télapó?

http://img170.exs.cx...=img01545ht.jpg

Remélem ez megfelel

Még:

http://img170.exs.cx...=img01612sl.jpg


http://img170.exs.cx...=img01620qp.jpg

De több tényleg nincs(nem akartam lebukni)
NO OFF,USE SEARCH

#68
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Teszteléshez:

Ha egy autót tesztelsz, ott aláíratnak Veled fél tucat szart,h Te felelõsséged...biztosító...stb. és az autóra amit elvisztek egy körre biztos,h a legmagasabb szintû biztosítás van...és ugye kérik a jogosítványodat is a tesztvezetés elõtt.
Kerékpárnál ez nem kivitelezhetõ. Nincs biciklis jogsi(bár szerintem kellene!!!!!) így boldog-boldogtalan csapatni akarna a kerékpárral. Nem lehet rá biztosítást kötni, így ne is várd el egy forgalamazótól,h vásárra viszi a bõrét.

Visszatérve egyébként, szerintem a közúti közlekedésben simán lehetne egyfajta kerékpáros jogosítványt is kiadni. Nem kötelezõ formában, aki akarja...megcsinálja. És ha valamilyne vitatott helyzetre, esetleg szabálysértésre kerül sor, valamilyen "helyzeti elõnyben" részesítene a tanyabájkos-részeg-kapaszállító-pecásbiciklis"-hez képest.
A magyar jogalkotás nagyon-nagyon csúnyán le van maradva...
Németországban pl. a 10kg alatti kerékpár versenyzésre való kerékpárnak minõsül, így nem kell kötelezõen felszerelni küllõprizmával, csengõvel, világítással...stb. Értelemszerûen nem közlekedhetsz vele éjszaka, csak ha kivilágítod.
...stb.
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#69
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
hát jah, ez a kipróbálás dolog tényleg nem müxik itthon. Amig ennyi raktárkészlet van szinte mindenbõl, addig egész egyszerüen nem kivitelezhetõ az, ami külföldön természetes.

Ha egy bringából/alkatrészbõl összesen 10darabot hoznak be egy szállítással, és mondjuk egy évben 2-3szor szállítanak, akkor még az is nehezükre esik, hogy ennek a pár újságnak odaadjanak egyet, hogy teszteljék, nemhogy a boltoknak legyen szinte mindenbõl kipróbálható darabja.

A realítás az, hogy megnézed neten/katalógusban [jobb esetben azt tud mutatni az eladó], majd rendelésre lehozza. De ha drága a cumó, akkor ugye elõleget kér, nehogy rajta maradjon. Szóval tökre vakon veszünk meg szinte mindent.

balkán
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#70
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
A KTM-ek azért erõsen túl voltak árazva szvsz.
gbr4k: és hogy akartad volna kipróbálni? Esetleg tekersz egy kört a "D" pavilon körül. kb ez olyan lenne, mint az autószalonokban a "tesztvezetés": megyünk egy kört a telepen, kettesig már nem tudok felváltani, tényleg sok minden kiderült. :P :)

#71
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Heavy Tools Bringák azért nem voltak mert Májusra lesznek kész az új 2005ös modellek!
Na meg a másik van benne valami hogy a soproni forgalmazó inkább rááll a ktmre!
A másik, meg az hogy 728ezer a de killa bringáért sokk!
kapsz jobbat is fõleg hogy nem lehet duplavállassal használni a vázat, meg a papucs úgy van kialakítva hogy csak saint! Szóval nincs váltófül rajta!

#72
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
Nem vitatkozni akarok veled! Akikre te gondolsz nem is tudják, hogy a Tescobringán kívül más is van!Haverom versenykategoriás XC-jét leszólták mer' csak essõtelós! Na más fajta bringások vagyunk igen ezt jól látod!D én is megnéztem a zúdás dolgokat, a street is teccik! Nem huligánozom õket. Valaki ezt szereti, valaki azt!
És ha nem ilyen országban élnék, ahol a legmagasabb hegy is csak domb, akkor valszeg nem csak az xc-re szoktam volna rá!Peace!

#73
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás

Dig írta:Miért nem gurultál haza?

Mert ha hazagurultam volna, akkor valószínüleg táptalajt adtam volna annak a téves szereotípiának, hogy a magyarok ellopnak mindent ami a kezük ügyébe kerül! Ezzel pedig azt értük volna el, hogy jövõre még azt sem engednék meg, hogy két méternél közelebb menjünk a standokhoz!
Egyébként ha nem élne ez a stereotípia, valószínüleg bizalmasabbak lennének a kiállítók és elõfordulna, hogy ezt azt ki is lehetne próbálni!
Ha negatív (beszólás) értelemben gondoltad, akkor pedig haraxom!


Akkor negatív értelemben gondoltam, meg egyébként is vietnámi vagyok;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#74
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
Magyar állampolgár vagy?
Semmit!Most az, hogy ráülhetek a DH,Free gépre azt ugrálhatok rajta, mint hülyegyerek a hintalovon az k*rvajó! De mondjuk szerettem volna megnézni hogy mennyire merev egy millás KTM váz. Meg ilyenek!

#75
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
miért most nem lehetett mindent kipróbálni? ja...:-)
téves sztereótípia.. nem a magyarok lopnak,hanem a magyar állampolgárok.
nem ugyanaz, és mégis.

#76
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
Dig írta:Miért nem gurultál haza?

Mert ha hazagurultam volna, akkor valószínüleg táptalajt adtam volna annak a téves szereotípiának, hogy a magyarok ellopnak mindent ami a kezük ügyébe kerül! Ezzel pedig azt értük volna el, hogy jövõre még azt sem engednék meg, hogy két méternél közelebb menjünk a standokhoz!
Egyébként ha nem élne ez a stereotípia, valószínüleg bizalmasabbak lennének a kiállítók és elõfordulna, hogy ezt azt ki is lehetne próbálni!
Ha negatív (beszólás) értelemben gondoltad, akkor pedig haraxom!

#77
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Miért nem gurultál haza?:D
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#78
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
HA van valakinek a Specializedes hostessrõl fotója -amin a feje is látszik-, kérem ossza meg velem ill. a nagyérdemûvel!
A Bikkmakkosok tényleg jó arcok voltak mindent odaadtak egy gurulásra!

#79
DooM1A1

DooM1A1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 333 hozzászólás
Ma én is kinn voltam baáátommal.
Hááát, nem mondom hogy rossz volt, de sokkal többet vártam....
Kevés cucc volt, az "eladók" viszont nagyon szimpik voltak: Seggíccsek b+ ?!
(de azért persze volt pár rendes is, pl a cratoninál)

Volt néhány mókás megmozdulás is , pl amikor egy pasas azt mondta gyépés haverjának, hogy : "Faszé ráncigátá ee idáig , corába is van ilyen" (mondta ezt a Speckó Demo elõtt)

meg amin sokat mosojogtunk az az volt , hogy minden amatõr megtapizta a gumikat. Nem a titánt vagy karbont (nem mintha annak bármi értelme lenneFeltöltött kép) hanem a gumit, hogy elég kemény-e...

A bikk makk stand elõtt is ott árválkodott a moratti, nem sokan fordultak + utána.(csak miFeltöltött kép )

Azé jövõre is megyek.

A meridás csajok télleg jok voltak.nyammFeltöltött kép

#80
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
Robnak:
Hát igen voltunk így ezzel 1 páran! Öt percig könyörögtünk neki, hogy kipróbálhassuk!Egyik haverom maradt volna túsznak,de minden hiába!