Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport kiállítás 2005 Március 3-6

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
261 hozzászólás a témában

#21
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
Khmmm...

"Demján Sándoré lett a Hungexpo" - a teljes hír itt: http://index.hu/gazd...ar/demhu050210/
"In idem flumen bis non descendimus"

#22
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás

Ezt az origo-Deluxe-ban találtam:

"A másik szívünknek kedves esemény pedig már a kerékpárokat felvonultató pavilonban ért minket, ahol egy teljes vadászati menetfelszerelésbe öltözött idõs úr magyarázta tizenéves unokájának, hogy "vicces, milyen mániákusok ezek a biciklis fiúk"."





:D



hehe.. :D
De az biztos, hogy iszonyat vásárlóerõt képviselnek vadász barátaink..Ha ezek kiszabadulnak a zöldbe, kõ kövön nem marad. De legalább volt egy nyugodt 7végéjük nyúléknak/õzéknek.

#23
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás

Továbbra is képek !!!!! Légysz akinek van képe a hoszteszekrõl tegye fel !!!!!! kösz
HKT

Azt hiszem igen jo kepet sikerult csinalnom a specializedes es meridas lanyrol... persze kozeli. Majd belinkelem. Apropo a colnagos lany is nagyon mosolygott, mindenesetre elvezte hogy inkabb Ot fotozzak es nem a vazakat mellette :)))

#24
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
A villanyszamlara 40E !!! et kertek el - panaszkodott az egyik srac a standod, raadasul a kinti bejaratnal leszallittattak a bringajarol, parkolni bent sem lehet, meg biciklivel kozlekedni.... EGY BICIKLIS KIALLITASON magyaran bringaval meg se probaljak kijonni.......
Engem is leszedett a kedves biztonsagi or zaras utan egy geminirol... pedig akkor nem zavartam volna ott senkit sem.
Ezek utan szerintem is olcsobb kellemesebb egy sajat uzletben kiallitani, par rekesz sorrel meg miegymassal, meg igy is jobb, es mondjuk meghivom a torzsvasarloimat. Mindenki jobban jar! (epp ezen a nap voltam egy hasonlo rendezvenyen is XY(Z) ;) boltban .

#25
Chief

Chief

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Ezt az origo-Deluxe-ban találtam:

"A másik szívünknek kedves esemény pedig már a kerékpárokat felvonultató pavilonban ért minket, ahol egy teljes vadászati menetfelszerelésbe öltözött idõs úr magyarázta tizenéves unokájának, hogy "vicces, milyen mániákusok ezek a biciklis fiúk"."

#26
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Demján papa megveszi kilóra. De akár milligrammra is. Pénz nem számít.


Ilyen még nincs otthon :)
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#27
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Ja de attól még ki kell fizetni + a stand falai + villany + belépõ a teherautónak amivel behozod a szarjaid + + + + De nem baj, mert 5 éven belül lakópark lesz a hungexpo helyén.


Demján papa megveszi kilóra. De akár milligrammra is. Pénz nem számít.
"In idem flumen bis non descendimus"

#28
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

[url]Mondjuk, ez leírható költségként az adóból?

Ja de attól még ki kell fizetni + a stand falai + villany + belépõ a teherautónak amivel behozod a szarjaid + + + + De nem baj, mert 5 éven belül lakópark lesz a hungexpo helyén.

#29
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
http://www.sport.hun...as.php?sub=info

no, igen. Nem is csoda, hogy sok üzlet nem képviseli magát. Ettõl az is olcsóbb, ha lejammel egy Bp. környéki CC/DH anyámvalaga megmozdulásra, s ott alakít egy kis murit ...Molinók gondolom, ugyis megvannak, berak az LT-be 2 köbméter prosit, 5 biciklit, 3 kempingszéket,egy sörsátrat, a hülyegyerekekenek 30 doboz redbullt...16 papir+áfa négyzetméter...
Mondjuk, ez leírható költségként az adóból?

#30
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Amennyibe kerulnek ott a berleti dijak, lehetne ingyenes a beugro. Ugy imadom ezt az orszagot... :D :D
Ride fast or be last!
I`m as fast as nobody!

#31
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
zorg: tudtad, hogy ha a standotokon kívül akartad volna osztogatni a bikemagot akkor fizetned kellet volna a hungexponak még 25 ropit? (tényleg nem lehúzás a kiállítás) :P

#32
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
de aki meg enynire izgulva kéregeti itt a hostess képeket, az menjen valami xxx oldalra szerintem ;)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#33
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás

Továbbra is képek !!!!! Légysz akinek van képe a hoszteszekrõl tegye fel !!!!!! kösz
HKT

Ha én fizettem volna egy kalap pénzt azokért a hölgyekért (bocs: csak a hostess szolgáltatásért...), akkor csináltam volna legalább egy (sok) közös fotót... De lehet, hogy a csajokon lévõ mez a lényeg...? Feltöltött kép
"In idem flumen bis non descendimus"

#34
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Az nem én voltam :no:

#35
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
Menj vissza pár oldalt, Endroo feltette a legdögösebb bringás hostessek képeit!

#36
HKT

HKT

    vendég

  • fórumtag
  • 47 hozzászólás
Továbbra is képek !!!!! Légysz akinek van képe a hoszteszekrõl tegye fel !!!!!! kösz
HKT

#37
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás

Savanyú nem téged láttalak péntek délután horgászkalapban, nagyon morcos barátnõvel?

Neem, egy szõke morcos katalógusbuzi barátnõvel voltam, de semmi horgászkalap. Én még mufurcabb lehettem, mert teletömte a táskám -kellys villogóval kombinálva,csak miheztartás végett- mindenféle szarral, amit a baszott búvármopedutazásszállás standokon vadászott.


Holott életében nem merült még mélyebbre vizet illetõen, mint a kád leeresztõdugója... :sex:

#38
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
ez a point cuccos, ami az elõzõ bikmakkban is volt? Nem bírtam rájönni, hogy minek rá az a rúd, de így már minden világos.

#39
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
ez tárcsafék adapter olyan vázakra, amiken gyárilag nincs....

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#40
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

Ez is ott volt a'm :rolleyes:

Ez mi? Brake therapy-s merevváz? Nem is láttam. :scared: