Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport kiállítás 2005 Március 3-6

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
261 hozzászólás a témában

#41
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 hozzászólás
Ez is ott volt a'm :rolleyes:

Feltöltött kép

#42
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Savanyú nem téged láttalak péntek délután horgászkalapban, nagyon morcos barátnõvel?

#43
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
[quote name='Endroo']A közönséget meg ne minõsítsük, mert a nagyrészük csak lángost enni jár ki a kiállításra.[/QUOT


ááááááááááááááááááÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.....

broáff... ott lángost? soha többé..

#44
vendég_rvilike_*

vendég_rvilike_*
  • vendég
Nem maradtal le semmirol,nem volt nagy szam a kiallitas...Mi is 10 perc utan atmentunk a motorokhoz testfestett csajokat keresni...Talaltunk is :D :D

#45
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Hát nekem ez a kiállítás kimaradt. Voltam már párszor az elõzõ években, de mióta külfüldi kiállításokon is voltam azóta inkább ezt hanyagolom. Össze nem lehet hasonlítani egy német, osztrák, vagy a garda tavi kiállítást ezzel. (De a csajok egész jók voltak a velonál :-)

#46
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
Nem kötekedni akarok, csak szeretek egy dolgot minden oldalról megvizsgálni!
A kerékpársportban az extrém arcok a legnagyobb értékesítés ösztönzõk!
Mert kire is akar hasonlítani ma minden fiatal? Megy a sok kis lurkó +veszi a Fox sapit, nacit etc... Lehet, hogy protektort kevesebben vesznek, de nem mindegy hogy 1$ street wear-bõl vagy protektorból származik? Dehogyisnem!
1T vas=1T toll. USA-ban sem biztos hogy mindenki Demot vesz, de ki nem látott már Trek mezben Hauser ridert? Na asszem nem szólok hozzá többet, mert igazából mindenkinek igaza van!

#47
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
OFF


..........itt is csak a rinya.........


ON

#48
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
és nem csak e téren..
de csak pár évtized kérdése...
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#49
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Le vagyunk maradva EURÓPÁTÓL, de nagyon!!!!!!!
"Ha tanulmányozzuk a külömbözõ vallások tanításait, észrevesszük, hogy mindnek a pozitív emberi tulajdonságok fejlesztése, az erényes ember nevelés a célja. Ez elég ok arra,hogy tiszteletet érezzünk minden vallás iránt." - Õszentsége a Dalai Láma elmélkedése

#50
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

JA! Hát az extrém gépeket persze, hogy kirakták! Azon van a legnagyobb profit, meg amúgy is az a leggizdább!



erre írta.

#51
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

Méghogy a Demon a legnagyobb haszon...mikor a tájékozottság a képzelõerõvel találkozik már bocs...:D

Ezt mire írtad ?

#52
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
globális piacra gondoltam
Ja! A gányolt Dh-hoz is megveszik ált. a fullface-t, meg a térdvédõket, meg egyebeket.Meg drága villát, alkatrészeket.És ezt ki árulja? Sokszor ua aki a bike-ot. Mondjuk belegondolva tényleg nem nagy a közvetlen haszon! De a közvetett az igen. Fox-nak sem a protektorai meg a technikai ruhái mennek a legjobban. Szerintem.
Mivel látom te nagykeres vagy, így komplett bicók piacát jobban ismered és igazad van!

#53
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
thy: ezt csak azok mondják, akik még nem tudják miket forgalmaz egy egy nagyker.
és mik fogynak igazán.
meg hogy mennyi cc-s, és mennyi drága bicóval rendelkezõ dh-s van...:-)
nagykerekben demo, vega, gemini, meg ilyenek csak kuriózumnak vannak kitéve....
hogy ilyen is van, és fogyjon már el az a rendelt 10 darab, mert különben a nyakukon marad... ugye egy 10 milliós országban...
szerencsére egyre több ember áldoz egyre több pénzt erre a hobbira, így a 10 ált. elfogy egy év alatt.

#54
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Tamaskaa:Azért sztem te is pénzt csinálnál a gépedbõl,ha már kapsz másikat erre az évre...és ha valakinek csak arra futi?Csak az jó,ami 0km-es?
Méghogy a Demon a legnagyobb haszon...mikor a tájékozottság a képzelõerõvel találkozik már bocs...:D

#55
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
meg mint a bárányok.
haladnak a tömeggel, gyökféllel, azt sem tudják mit kell nézni... és nem is érdekli õket, de a kölkökkel így egy hétre letudták a kirándulást, mehetnek vissza a ps elé.
de azért volt szerencsére pár ember, aki értelmeset is kérdezett a standokon, meg is lepõdtem milyen jól magyarázok(magyarázom ki magam, miért nincs a falon a keresett áru:-))
semmi cc-dh flame nincs.. vagyis generálódik. cc bicót egyszerüen nem lehetett volna kipróbálni... merészebb cégek meg simán odaadtak egy egy nagybicót, azzal meg ugye lehet. manual, bani, kicsi beletekerés a pogózás miatt... ezt le lehet szürni néhány perc alatt is. cc bicót meg nem lehet letesztenlni, max hegyen.
mellesleg csoda hogy napközben senkit se szedtek le a rendészek a kerékpárokról, mert este nagyon befenyítettek már....:-\ a gonoszok.

#56
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Azért nem biztos, hogy a demon meg a bighiten van a legnagyobb profit, mennyit fognak eladni belõle évente 0,2-t? De cc-dh flame rulez. ;) A közönséget meg ne minõsítsük, mert a nagyrészük csak lángost enni jár ki a kiállításra.

#57
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
Úgy látom a problémám megoldódott! Te +veszed ,én meg pörgetem! Megegyeztünk? ;)

#58
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Biztos olyan "csibészes" fejed van ezért nem engedték hogy megpörgesd a kereket..
egyébként meg kell venni és akkor lehet prögetni;)
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#59
gbr4k

gbr4k

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 275 hozzászólás
JA! Hát az extrém gépeket persze, hogy kirakták! Azon van a legnagyobb profit, meg amúgy is az a leggizdább!Meg azokhoz mindenki k*rvára ért! Egyi kahverom a Bikemagos Demoval ment, mire valami eszméletlen laza here megkérdezte tõle, hogy fel-e tudta koppantani?!Folytassam?!Fölösleges.Félre ne értsetek nem akarom bántani a DH/FR/cross vonalat, mert tényleg eszméletlen amit a bringákkal mûvelnek! Csak az sz*r, hogy minden hülyegyerek aki még egy váltót sem tud beállítani ugrálhat rajta mint hülyegyerek a hintalovon és aki valóban komoly érdeklõdõ -pechére cc-vonalról- még meg sem pörgethet egy aero küllõs gyári DT kereket!

#60
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

Ugy hallottam lenyultak egy kivetitot az egyik este, gondoltam beujitottal egyet otthonra :D :D

francba lebuktam
gbr4k: mondjuk azon én is csodálkoztam, hogy amikor megkértem, had üljek rá a demo-ra a srác elõször kétszer körbenézett és csak utána adta oda. persze ez nem a bikemag standon volt ;)