Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#161
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Semmit sem tudok az idõjárásról. Majd megnézzük milyen arra az idõ, de még leginkább a szállás kereséssel foglalkozom.
Azért bízom a dologban, mert délebbre van, mediterrán vidék...

#162
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ejjha, nem rossz gondolat (kicsit messze van, h biztosat mondjak) - de hülye kérdés - nem szakad arrafelé olyankor az esõ?

#163
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Sziasztok! Látom, ti komolyan veszitek a bringázást. :)

Eszembe jutott, mert már nagyon tekerhetnékem van, hogy február végén el kéne menni Horvátországba aszfaltozni. Jó alapozás lenne.

Azt terveztem, hogy olcsón szeretnék valami közeli, délebbi helyet találni. Az Isztriai félsziget azért tetszik, mert sok a látni való és középhegység nagyságú hegyek vannak arra. Pazin a félsziget közepén van, onnan 30 km-re van a keleti és a nyugati tengerpart is. Csillagtúrákra gondoltam, megnézni a természeti és kulturális látni valókat is.
A szállást úgy keresem, hogy 16-17 eFt/fõ/hét árban legyen az apartman. Ahogy számoltuk a mi autónkra az 1000 km oda-vissza kb 30 eFt és ha beül még hozzánk 2 ember, ez osztódik.
A februári átlaghõmérsékletrõl gõzöm sincs, csak gondolom, hogy ott a tenger, meg tõlünk délebbre van; ha 15 fok felett lesz, az már jó. Szóval hamarabb tudunk elkezdeni edzeni és ha összeszedtünk egy pár száz km-t a hét alatt, mikor hazajövünk, itthon márciusban folytathatjuk a km gyûjtést.

Ha érdekelne valakit, jelentkezzen, vagy ha tudnátok javasolni szállást Pazinban, vagy környékén, nagy segítség lenne.
Az lenne a legklasszabb, ha minél többen lennénk. Szóval gyertek!

#164
sunset

sunset

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 858 hozzászólás
Öcsikének átküldtem egy rövid "egyesületi szösszenetek" címszó alatti szilveszteri élménybeszámolót, amit szerintem az Egyesületi élet topicba belehetne aggatni, Hápi könnyfakasztó leírása után. Átküldöm neked is mailban és akkor belehet majd szúrni, mert ezekhez én már nem érteni sajnos.
A legfõbb cél, hogy mindig célba érj!!
A Gödöllöi Yeti www.rmkse.hu
:love: Betty :love:

#165
Pitechus

Pitechus

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 660 hozzászólás
Na lemaradtam a kedvenc témámról.
Sztem a válsz egyszerû arra, hogy ST vagy SW.
Olyan mint, ha azt kérdeznéd Silmarillok+The Hobbit vagy a Gyûrûk Ura.
Az egyik egy klassz, kihagyhatatlan délutáni kikapcsolódás nehéz nap után ebéd, tanulás vagy egyéb (neeem most nem a szexre gondolok) közben, a másik pedig egy EPOSZ, az a fajta, amit úgy nézel vagy olvasol, hogy semmit nem csinálsz közben, kihúzod a telefont, kikapcsolod a mobilt, beszögezed az ajtót, ablakot és leszedálod a kutyát.
Egyik nélkül sem lehet élni.

Különben, BUÉK mindenkinek!
Ha valami elromlik, félvállról kell venni!

#166
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Éljen! :)


(FireFox-ból nem tudok üzit küldeni 2 órája köbö - valakinek van hasonló?)
"Nice boys don't play rock and roll"



#167
Dawn

Dawn

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 285 hozzászólás

ÜDV!

FONTOS minden egyes klubtagnak és leendõ klubtagnak:

http://rakosmente.uw...lay;threadid=37

!!!


Én írok majd az spd használat elsajátításának kalandjairólFeltöltött kép

:love:




#168
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
ÜDV!

FONTOS minden egyes klubtagnak és leendõ klubtagnak:

http://rakosmente.uw...lay;threadid=37

!!!
"Nice boys don't play rock and roll"



#169
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Igen, ez rémlett, de nem tudtam hogy írják, mert amikor elõször néztem a filmet írni még nem tudtam.

Azóta sem.

Meg nem is érdekelt hogy írják, mert vizuális élmény volt, s beszélni akkor már tudtam.

Vagy még most sem. :chin:


Yub-yub!!! :D

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#170
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

Helyesen Ewokok.

Feltöltött kép


Igen, ez rémlett, de nem tudtam hogy írják, mert amikor elõször néztem a filmet írni még nem tudtam.

Azóta sem.

Meg nem is érdekelt hogy írják, mert vizuális élmény volt, s beszélni akkor már tudtam.

Vagy még most sem. :chin:

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#171
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Feltöltött kép

:-)

#172
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Csodálkoztam is, hogy hogyan tudtad kitagadni a "család"ból...

http://www.dfmk.hu/t...k/mi_az_a_trek/

Egyébként eszembe jutott, hogy miért nincs fék a bringádon. NEM FÉKEZÜNK SENKI KEDVÉÉRT!!!! Feltöltött kép

#173
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Na jó, részemrõl lezárva. Én nézem ezt, Ti nézitek azt. Pont.


Pontosítók! mi a vidám oldalon nézzük, és olvassuk a Star Warst, Te meg a gáz, nyóckeres oldalon nézed a Star Treket! :D

KisÖcsike

ui: hmmm.... Star TREK??? A jövõ biciklije! :D
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#174
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
"This show changed the way we looked at science fiction forever. Before there was The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager, and the prequel Enterprise. There was Captain James T. Kirk and crew on the Starship Enterprise. Exploring new worlds and new life. Traveling through time and space. Leonard Nimoy is great has Mr. Spock, the half human/half alien science officer and second in command. Deforest Kelly is also great Has Dr. Leonard Bones Mccoy, our favorite whiney Doctor, who came out with favorite sayings like "He's dead Jim" and "I'm a Doctor not a brick layer". The special effects may have seemed hoaky at times. But the show was still great in it's day. Gene Roddenberry was a genuis when he created this show. The show was well acted by everyone . So Star Trek fans live long and prosper. "

Na jó, részemrõl lezárva. Én nézem ezt, Ti nézitek azt. Pont.

#175
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Én leginkább a kismackókat (nem jut eszembe a nevük) szerettem a 3. bocs 6. részben


kismackók: Ewokok!
Én is alapból a 4-5-6ra gondolok, bár nekem bejöttek az elsõ epizódok is, mert sokat visszaadtak a könyvekben megismert világokból. Anakin színészi alakítási valóban hagy kivetni valót, de azért a 3. részben már összeszedte magát, ami egyébként a végét leszámítva, ami nagyon szájbarágós, frankó kis film lett, méltó az eredeti triológiához!

Jabba pedig egy frankó karakter! Õ egy hutt akik geingszterek, rablók, gyilkosok, meg minden, de nekik is egy igen érdekes értékrendjük van! És ez az összes fajra igaz, hogy ki vannak találva rendesen, csak éppen nem sajnálták tõlük a fantáziát, meg a technikát! Elég hihitetlen, hogy minden távoli bolygón ugyanolyan humanoidok élnek, csak más fejszerkezettel.

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#176
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Az emberi tulajdonságokat úgysem tudják kiírtani az ilyen filmekbõl, mert emberek írják a forgatókönyvet.

Én leginkább a kismackókat (nem jut eszembe a nevük) szerettem a 3. bocs 6. részben


Helyesen Ewokok.

Feltöltött kép

BUÉK mindenkinek!
WaNNaRiDE

#177
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Az emberi tulajdonságokat úgysem tudják kiírtani az ilyen filmekbõl, mert emberek írják a forgatókönyvet.

Én leginkább a kismackókat (nem jut eszembe a nevük) szerettem a 3. bocs 6. részben

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#178
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Én tizenévesen végignéztem moziban a felújítottat, de láttam korábban anno videón is. A játékok valahogy nem fogtak meg túlzottan sosem, ellenben egy ST Bridge commander igen. Ajánlom figyelmébe a tisztelt uraknak, szabadidõ eltöltése végett.
Nem csak árkád-módra kell repkedni, hanem taktikai csatákat is kell vívni...
De lényeg a lényeg Öcsike: Mi az, hogy nem hihetõ? Azt szeretem leginkább, amikor egy a való világban is életszerû problémát (jellem, társadalmi konfliktus, etc) kapnak elõ és dolgozzák ki. A fajoknál meg nem a külsõ számít - hanem az, amit az emberi értékek és jellemhibák közül kiemelnek. (Vulcan pl. intelligencia, de érzelmek nuku, illetve mégis. Klingon - tiszta erõszak, és mégis vannak értékek benne.) Tulképpen nem is életszerû egy olyan szereplõ, aki nem humanoid, mert az ember nehezen tudja beleélni magát a helyzetébe.
Ne mondd, hogy Jabbával szimpatizáltál. :-)
Kh'apla! ;D

#179
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente

Bocs hogy elkeserítelek a filmekkel kapcsolatban,de a Star Wars 3-ból nem sikerült 20 kerek perecnél többet megnéznem, mert egy akkora mesefilm, hogy csak na. Ezt nevezed te filmnek??????


Amikor Star Wars-ról beszélünk (és gondolom Öcsi is így van vele), akkor a 4-5-6-ról beszélünk, nem ezekrõl az utángondolt f*sokról

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#180
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Szívesen. Igazából kirándulásra terveztem bevetni...csak hát...munka rámomlott na - most is éppen nyomtatok (mire az 1 gigás file kimegy a nyomtatóra, 100% procihasználat mellett nem is nagyon tudok netezésen mást csinálni).

A Star Wars VS Star Trek vitát meg - naná hogy Starwars! Ki nem játszotta volna le 40-edjére a Tie Defender utolsó misszióját Hard fokozaton, csak hogy meglegyen az összes medál. Hát meg lézerrel kivadászni egy csillagrombólót 386-oson, szép emlékek ezek. Új Starwars részeket viszont röviden összefoglalnám - a sok nyált és infantilis gagyit csakis azért kellett végignézni, hgy végén Anakin tényleg képes legyen némi szinészi alakításra. (természetesen csak az angol változaton, a szinkron tragikus) Szóval csak akkor dumáljatok, ha végignéztétek 6 évesen moziban az õstrilógiát, öcsisajtok! ;) (látom ebbõl flame lesz :D )
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)