Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3621
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Menjünk a HHH-ra.. és akkor megyek én is.


Hali! Sajna nekünk kicsit körülményes hét közben a világ végirûl áttekerni a világ másik végébe, ott mászni nagyokat, aztán irány vissza! Annak sincs értelme, hogy rohanjunk mint állat......

Gyula, akkor telcsizz, hogy mikor végzel!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3622
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
DejóDejó :)

Egyébként ma ne HHH-ra menjetek, hanem Himalájára, mert ma Cselendzs déj van ám ;)
Én is nyomom a hasizmozást :D

A nevem vicces - sztem heheeh

#3623
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Én szivesen mennék, de 14h-ra igérte magát a kéménycsináló szakember, és fogalamam sincs, hogy meddig tart egy új kéményt átdöfni a födémen és a tetõn. Ha hatig kész lesz, telcsizek! Zoozoo, akkor veled is 500 méteres körön belül lakunk.

#3624
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Menjünk a HHH-ra.. és akkor megyek én is.
WaNNaRiDE

#3625
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

LOL
A nevemet csak azért emeltem ki, mert 3x mókásabb, mint a lakhelyem címének neve :))
De majd úgyis megtudjátok :DD


Hmm... izgalmasnak hangzik! vagy... öhm viccesnek?? Na mind1... :cool2:
Kezdek fáradni! És még 3 tonna papírmunka hever elõttem..... Nem baj, ma elõbb lelépek, és megyek bringázni! Ha van jelentkezõ, akkor én legkésõbb 6-ra startra készen leszek! Pécelre mennék mászni egy jó párat!

Üdv!
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3626
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
LOL
A nevemet csak azért emeltem ki, mert 3x mókásabb, mint a lakhelyem címének neve :))
De majd úgyis megtudjátok :DD

#3627
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Név... áhhhh... lényegtelen! Úgyis ott a Zoozoo! Ha annyira oda lennél a szüleid által rád aggatott névért, akkor azt használnád! ;) :mybad:

Root street! Minnyivel szebben hangzik így! Akkor nem vagyunk messze. Én meg törzsgyyökeres Birdhill lakó vagyok! Mondhatni igazi madár!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3628
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Root street :)
A nevemet meg se kérdezd :DDD

#3629
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Kerékpár.... kerékpár.... öhhm... izé... hát az mi? És izé... minek??? Nem kell azonnal durvulni!

Egyébként Rákosmentén beleül merre laksz?

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3630
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Hmmm, hát elõbb kéne szerválni egy -> kerékpárt :) Ez még 2 hét legalább... Addig malmozok; az is jó sport.

#3631
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Hali!

No para! Abszolult nem lehet engem megsérteni! (sérthetetlen vagyok)
Tekerni mikor jössz??

Üdv!

KisÖcsike a Sérhetetlen
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3632
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Az én arcom Travoltáéval??
Király! :D
Elnézést, ha esetleg olyan területre tévedtem, ami bántóan érinthet KisOcsike.
Az rendben van, hogy az erõ és a lelkesedés veled van, de szerintem nincs nagy gond, ha egy nap alatt 100km-t le tudsz tekerni.

#3633
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Zoozoo: Aki legutóbb Öcsike tömegérõl kérdezett, már hat láb mélyen fekszik a föld alatt. :D De az mondjuk üzleti ügy volt... nem személyes. :)


Jó mondod gringo! Há ne kérdezõsködjön itten a nagy fiúk dógába, me leszedem az arcát, és kicserélem a Travoltáéval! :scared: :)

A lelkesedés a lényeg, nem a súly! Persze, jó ha egyensúlyba vannak! Erre én vagyok kivétel, mert nekem jutott mind2bõl! És még az Erõ is velem! Azt is cipelnem kell!

Üdv!

KisÖcsike voltam egy messzi-messzi galaxisból
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3634
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Akkor erre még visszatérünk! És most megyek tekerni!

#3635
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Halihó!
Zoozoo: Nekem is tele van a gépem B+ cuccokkal, és semmi bajom velük. Mondjuk hajtómûvet, féket, nyerget nem vennék, de a Polarisra sem tesznek ilyesmit.

Wannaride: Ti szombaton hogy jöttök? Külön kocsival?


Mikor ma mentem el itthonról egy lámpabolt elõtt beleszaladtam Laciba. :) Említette, hogy fel fogod tenni nekem ezt a kérdést. Sajnos a lottószámokat nem kérdeztem meg tõle, pedig lehet azt is megmondta volna.

Igen, tesóm Puntojával megyünk. Ha mi visszük a bringákat, akkor csak ketten, ha a bringák a teherautóban utaznak, akkor akár jöhet velünk valaki.
WaNNaRiDE

#3636
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
:))) Jajjajjjajjj, nem úgy gondoltam, izé.. ;)

#3637
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Halihó!
Zoozoo: Nekem is tele van a gépem B+ cuccokkal, és semmi bajom velük. Mondjuk hajtómûvet, féket, nyerget nem vennék, de a Polarisra sem tesznek ilyesmit.

Wannaride: Ti szombaton hogy jöttök? Külön kocsival?

#3638
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Zoozoo: Aki legutóbb Öcsike tömegérõl kérdezett, már hat láb mélyen fekszik a föld alatt. :D De az mondjuk üzleti ügy volt... nem személyes. :)
WaNNaRiDE

#3639
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Jó rendben, persze nem olvastam át az egész BikeMag fórumot, de egy-két helyen olvastam, hogy nem tetszik egyeseknek - persze ki, mire használja.
Szabad kérdezni, hogy hány kiló vagy? :D
Mert én sem vagyok könnyû gyerek, fõleg a magasságomhoz képest :) jelen pillanatban 87kg vagyok, lehet nem tesz jót a virgonckodás a bringának jelen súly állapotom szerint.
Hiszek neked és eloszlattam B+ elleni elõítéleteimet - meg amíg ki sem próbálom, addig mit alkossak véleményt ugye :)

#3640
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Csak nyugodtan! Bárhol! Bármit! (csak a moderátor ide ne sasoljon) :)
Bike Positive: Szerintem semmi gond vele! Nekem van egy Magellanom tele B+ cuccokkal, de azon kívül, hogy eltörtem 2 vagy 3 év után a hátsó tengelyt (aimt az én súlyommal nem nehéz), amit aztán 500 forinzért megcsináltak, azon kívül semmi gond! A Trekkemen is 2000 Ft-os B+ kormány van! Sõt, az egyik kulacstartó is B+! :) Szóval ebben a kategóriában szerintem jó! Tényleg nem kell tõle félni! Hápinak is Magellan Polaris van B+ cuccokkal, és repeszt a srác mint a szélvész!

Üdv!

KisÖcsike voltam egy messzi-messzi irodából....... :(
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....