Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3341
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Nem, csak följebb kell tolni, csavargatni.

#3342
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Üdv, nos Vectra vezeték nélkülit vettem... beszarok! Vectra! Az autóm is olyan... Itt valami összeesküv... khmm. bocsánat. szzóóvall:
Vettem kormányszarvat is és fejvédõket is próbáltam, de abból még nem jött össze. Elmegyek a PAP-hoz, ha ott sincs megfelelõ, akkor csámpázok a Hunyadiba.
Hülye kérdés, de ugye le kell vágni a kormány markolat végét ahhoz, hogy a szarvat rákreáljam?

#3343
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás

Siralmas!

De legalább beismerte a Michelin, hogy õk baltázták el. Sajnáltam mindenkit: aki nem indult, aki indult, a nézõket, magamat.... szóval szomorú. De végülis a biztonság érdekében tették, és nem lutriztak. Szerintem az FIA-nak kellett volna most engednie, hogy legalább a nézõközönséget tudják szórakozni. Tényleg a legjobb szó rá hogy, SZOMORÚ!

Mind1. Utánna lagalább az Eurosporton volt Cart! Ott voltak autók, meg elõzések is!

Egyébként épségben megérkeztem! Hétvégén merre is tekergünk?

KisÖcsike


Nem hiszem, hogy az egyik beszallitonak barmi beleszolasa kellene, hogy legyen a palya nyomvonalaba... volt amikor a Bridgestone csinalt szar gumikat... akkor sem mondtak, hogy gyerekek, ez tul gyors nem birjak a gumik, lassitsuk a palyat... hanem kimentek, defekteltek, kijottek, csereltek, vesztettek... stb...

A nezoket sajnaltam, es igen technikai sportrol beszelunk. Miert nem mentek ki nagyobb guminyomival, es vettek volna lassabban azt a tetves kanyart? Az derogalt volna, igy megint jol le lehet majd jaratni a Ferrarit... hogy ok milyen szemetek voltak, mert nem hagytak befolyasolni a palya nyomvonalat...

Mindenesetre szerintem a FIA hatarozottan kiallt a korabban meghozott szabalyai mellett, igy tett a Ferrari is, kvazi oket nem lehet felelossegre vonni... ellenben a Michelin oriasit hibazott.
WaNNaRiDE

#3344
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Dobkõre lehet a DM régi útvonalán is menni, csak egy kicsit nehezebb. :D
Én szívem szerint inkább valami végig lejtõs túrát szeretnék.

#3345
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Nem valami Dobogókõ, vagy miacsuda volt betervezve, ahol majd jól megdõl a "Ha a Föld kerek, akkor miért nem lejt" teóriám???

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3346
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

B.L. a Duna marci hosszúját szeretné bejárni, 3-4-szer.


Mit szívott???? :whacky: Vagy õ is teljesítménynövelõkön él? :gwizd:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3347
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
B.L. a Duna marci hosszúját szeretné bejárni, 3-4-szer.

#3348
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Siralmas!

De legalább beismerte a Michelin, hogy õk baltázták el. Sajnáltam mindenkit: aki nem indult, aki indult, a nézõket, magamat.... szóval szomorú. De végülis a biztonság érdekében tették, és nem lutriztak. Szerintem az FIA-nak kellett volna most engednie, hogy legalább a nézõközönséget tudják szórakozni. Tényleg a legjobb szó rá hogy, SZOMORÚ!

Mind1. Utánna lagalább az Eurosporton volt Cart! Ott voltak autók, meg elõzések is!

Egyébként épségben megérkeztem! Hétvégén merre is tekergünk?

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3349
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Öcsike hogy tetszett a tegnapi mini F1? :cry:

#3350
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Hápi kérjük a beszámolót a tegnapi túráról! A társaság milyen volt?

#3351
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Na most jól megkavartatok :)) Olvasok még a témában és eldöntöm
köszönöm a tanácsokat.

Zoozoo: nekem egy Szigma BC akárhányas van kb. 5 éve.
Pár ezrer ft-ért vettem de eddig még semmi bajom nem volt vele. A kilómétereket meg az idõt méri. Egyszerû és megbizható szerkezet.
A nyereg meg majd betörik, meg neked is meg kell szoknod.

#3352
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Hol lehet olyan emelkedõt találni ahol bikinibe öltözött leányzók várnak a frissítõponton vagy legalább a hegytetõn?

Öcsi ne doppingolj inkább tekerj (bocs Trekkelj) sokat. Vagy ha mégis teljesítményfokozót használsz akkor az csak malátatartalmú ital legyen!!

B.L.68: köszi a címet jöv. héten hívom öket hátha van még szabad ház Dunamarci utánra.

Na megyek pihizni mert holnap egy elég komolynak tûnõ túrára vagyok hivatalos.

#3353
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Egyébként nem lesz gond. 5 perc után már nem fáj annyira :)


Persze, ha elzsibbad, már úgysem érzed! ;)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3354
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Nos én is tökéletesen erre gondoltam, csak többen mondták, mint a "dumáljanak, csak statisztika", hogy ne hagyjam figyelmen kívül. Egyébként nem lesz gond. 5 perc után már nem fáj annyira :)

#3355
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Minnyá jobban fest! Persze-persze nem a bicikli a lényeg, hanem a lelkesedés.... de akkor is!

Nyereg: öhhmm.... elõfordulhat, hogy túl kemény. De azért én, a helyedben megvárnám, amíg "betöri" a hátsódat. Ha azután is kényelmetlen hosszútávon, akkor viszont csere. Én direkt Lookin zseléset vettem, pontos típust most nem tudok mondani, ami olyan köztes átement a "fapados" meg a túra között. fontos a kényelem, ha nem versenyzel 1000-el. Nem a legjobb ha a redszeresn fájó farod veszi el a kedved a tekeréstõl! Szerintem...

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3356
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Ja, tényleg, van egy ilyen buta kérdésem is, hogy: Ritchey Vector Groove nyereg van a gépen és én nem csodálkozom, hogy fáj a hátsóm, mert hozzá kell szokni, de aki csak látta és próbálta, mindannyian azt mondák, hogy túl kemény. Õk nem igazi harcosok, vagy tényleg érdemes egy zselésre cserélni, mert -> annyira <- szar ez.

#3357
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Ja, és Zoozoo!

Ezt sürgõsen cseréld ki: "Hát izéé, tervezek egy jobbat venni, mint a mostani öntöttvas..."

KisÖcsike


LOOOOL :afro::tank: :lol6::chomik:

#3358
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Ja, és Zoozoo!

Ezt sürgõsen cseréld ki: "Hát izéé, tervezek egy jobbat venni, mint a mostani öntöttvas..." ;)

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3359
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás
Figyu, ha érdekel az én pedáéfordulatmérõs órám akkor szólj! Kell hozzá rendelni, egy adaptert, ami szerintem max 2-3 ezer, és teljesen mûködõképes! kb 3-4 hónapos, és vezetéken kívül semmi baja!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3360
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Na most jól megkavartatok :)) Olvasok még a témában és eldöntöm
köszönöm a tanácsokat.