Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3301
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Húúú! Ez beszarás! Gyönyörû!

#3302
wannaride

wannaride

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 820 hozzászólás
Feltöltött kép

CSGY: De csak mert ilyen szépen kérted...
WaNNaRiDE

#3303
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Wanna: Azért néhány képet feldobhatnál a 6kg-os csodádról, ha már elkészült!

#3304
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Öcsike: basszus az akkuk!! :mybad: :D


Ja-ja! Én reggel vágtam le, hogy nálam maradtak! Komolyan, lassan futárral fogom átküldeni! Még a végén energiahiány fog nálad fellépni! :chin:

Felraktam az emlékmûnél készült képeket!

http://kep.tar.hu/kisocsike

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3305
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Köszönöm CsGy, Hápi! Igyekszem beletenni sok km-t, és inni hozzá sok sört :)
Van már Ali-G szemüvegem is 1000-ért :D Mókás nagyon
Ruházat még várat magára. Közben persze tekergetek naponta pár km-t, de sok erõm egyenlõre nincs.
Avatar mehet 110x110-ben fel, csak a képet kell egy megfelelõ programmal pontos méretre kicsinyíteni. Én Photoshopot használok, KisÖcsi látom Paint Shop Pro-t - gondolom ha nincs fent nálad, akkor csak ezért nem fogsz feltelepíteni ilyen komoly progikat. Ajánlani tudom az IRFANVIEW-t, ami ingyenes és a Batch Conversion menüpont alatt tudod alakítgatni a képet. Kb 3 mega a progi. Fájlmérete ne izgasson, ha nem BMP-ben mented, akkor nem lehet gond.

#3306
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Zoozoo: Tényleg dögös a masina! A nagyon laza sörözõs a kedvencem!
A Viper jó választás volt, szerintem.

Hápi: Az avatarnak én jpg-t raktam 110-110-es méretben. Nekem is panaszkodott, de közben simán berakta a képet. Te tudod, hogy Dobkõ milyen messze van :D ? Klassz lehetett a szombati buli!

Malsky: Üdv a csapatban! Pécel és Isaszeg a kedvencem, ha laza és sörözõs!

Öcsike: basszus az akkuk!! :mybad: :D

#3307
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Avatart, hogy a jó ...ba lehet felrakni? Milyen fájltipusú kép kell hozzá? Amit fel akarok rakni az már 39 kb és még mindig azt íja ki, hogy 110x110 pixelnél nem lehet nagyobb. Ti honnan raktátok fel a képeiteket?


Öhhmmm... hát elméletileg jpg, (max még gif) formátumot fogad el. Én 109*109-eset használok. Én úgy szoktam, hogy Paint Shop Pro-ban létrehozok egy új képet, természetesen 109*109-es méretben. Amit képet meg akarok használni avatarnak, azt is berakom, és addig kicsinyítgetem, míg bele nem megy (vagy egy része) az üres képbe! És akkor jöhet is a menet! Szerintem....
De mondjuk nekem könnyebb, mert az Erõ is velem van.... :chin:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3308
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Remélem legalább annyi kilóméter lesz benne mint az enyémbe.


Akkor Zoozoonak kampecc...... :gwizd:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3309
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Szia Öcsi!

Tegnap tényleg nehezen vettelek észre mert sárga szemcsi volt a fejemen -autó szinét nem láttam tisztán, meg nem tudtam elképzelni, hogy ki az a marha aki autóból integet egy bringásnak. A szitkozódásokhoz jobban hozzá vagyok szokva. Na mindegy, végül is az autó tipusából következtettem arra, hogy csak te lehetsz! :bananadan

Apropó: miért ülsz a dugóba ahelyett, hogy inkább tekernél? Én kényelmes tempóban 1 h alatt bent vagyok a Blahán úgy, hogy a Városliget felé megyek.


Ja-ja, csak én vagyok ilyen marha!
Egyébként azért kocsizok, mert Ancikámat kell szállítanom a (rossz) térde miatt. Néha még nem is tudna vezetni. Így reggel eldobom õt munkahelyére (Deák, Révay utca), majd megyek én is dolgozni, ahol a hotel garázsába van az ótó. Délután felveszem Ancikát, meg idõnként a nõvéreimet, aztán viszem haza õket! Én is szívesebben tekernék, és ha nincs kocsi, akkor én is bringával megyek! De azért vezetni is nagyon szeretek! Fõleg a "kis" kék drágaságot! Meg közben lehet sok-sok szép zenét hallgatni, meg ablakon kikönyökölni, meg mittudomén! :afro:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3310
malsky

malsky

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Pécel és Isaszeg + Maglod mögött/mellet[nagy ívben] (terepen)! Illetve még naplás erdõ!!

#3311
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Avatart, hogy a jó ...ba lehet felrakni? Milyen fájltipusú kép kell hozzá? Amit fel akarok rakni az már 39 kb és még mindig azt íja ki, hogy 110x110 pixelnél nem lehet nagyobb. Ti honnan raktátok fel a képeiteket?

#3312
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Hápi kérjük a beszámolót a tegnapi túráról! A társaság milyen volt?

Nagyon jó volt! Tele vagyok karcolásokkal -többen is megjegyezték, hogy macskával aludtam-e- meg véraláfutásokkal mert egy lejtõt a bringa nélkül teljesítettem. Majd mutatom a képeket ha sikerül megtalálnom.
A csapat nagyon jó volt, kb. 12-en verõdtünk össze.
Mentünk szõlõk között, homokban, tiltott helyen -ahonnan az erdész zavart ki, rég nem használt utakat vettünk újra használatba (bozotírtás), mentünk vadászti idõben vadászati területen de csak saját felelõségre ...
Mire hazaértem 100 kilcsi lett a vége, egy kis nyolcas az elsõben (sikerült megjavítanom), meg egy rakás sár a mezemen.
Akkor szombaton Dobogókõ! Jöjjön mindenki!!!!!!:bananadan

#3313
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Zoozoo: klassz a bringád, hasonlít az enyémre!:)
Remélem legalább annyi kilóméter lesz benne mint az enyémbe.

#3314
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Szia Öcsi!

Tegnap tényleg nehezen vettelek észre mert sárga szemcsi volt a fejemen -autó szinét nem láttam tisztán, meg nem tudtam elképzelni, hogy ki az a marha aki autóból integet egy bringásnak. A szitkozódásokhoz jobban hozzá vagyok szokva. Na mindegy, végül is az autó tipusából következtettem arra, hogy csak te lehetsz! :bananadan

Apropó: miért ülsz a dugóba ahelyett, hogy inkább tekernél? Én kényelmes tempóban 1 h alatt bent vagyok a Blahán úgy, hogy a Városliget felé megyek.

#3315
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Hello! Én is XVII ker-bõl! Pontosabban Rákosligetrõl!
ÜDV: malsky :bananadan


Légy üdvözölve köreinkben!

Merre szoktál tekeregni??

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3316
malsky

malsky

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Hello! Én is XVII ker-bõl! Pontosabban Rákosligetrõl!
ÜDV: malsky :bananadan

#3317
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Egy naggyon laza sörözõsre szívesen kerületen belüla hét vége felé, de hidd el, hogy én lennék a plusz súly a túra hátán - erre meg nem vállalkozom. Amíg 13-al megyek fel egy 5%-os emelkedõn, ami kb 300 méter, és a tetején majdhogynem kiköpöm a tüdõmet, addig nem érdemes legénykednem :)
Nemhiába mondtam, hogy jövõre szeretnék igazán csatlakozni. Bár világ életemben bicikliztem, az nem az elmúlt 6 évben volt - így nagyon gyenge vagyok. De igyekszem elfogadható formába hozni magam.


Na jóó! A nagyon laza sörözõs balhé az nálunk mindíg megy! Szavadon leszel fogva!

A púp a hátunkon címet meg leszel szives nem elvenni tõlem! ;) :)
De a kerületben/környékén való tekergésnél, tök mind1, hogy mennyivel repesztesz fel! Tényleg frankón mondom, hogy toleráns a banda! Mikor multkor voltunk Budán hápival hegyeket mászni pl: én próbáltam levegõért kapkodva legalább 5-el haladni, Hápi meg közben szép nyugodtan, le-fel flangált a hegyen! Én is gyakorlaltilag tavasszal kezdtem el komolyabban tekerni!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3318
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Az jó vételnek tûnik! a www.testbike.hu -n elég jó értékelést kapott! Ha meg zõd, akkor legalább passzol a bringához! Tudod, hogy fontos az esztétika! De aztán hordani!

És bringázni mikor jössz már velünk??? Van már drótszamár, meg csengõ, meg kosár, meg bukó, meg mittudomén! Mostmár nincs kifogás!

KisÖcsike


Egy naggyon laza sörözõsre szívesen kerületen belüla hét vége felé, de hidd el, hogy én lennék a plusz súly a túra hátán - erre meg nem vállalkozom. Amíg 13-al megyek fel egy 5%-os emelkedõn, ami kb 300 méter, és a tetején majdhogynem kiköpöm a tüdõmet, addig nem érdemes legénykednem :)
Nemhiába mondtam, hogy jövõre szeretnék igazán csatlakozni. Bár világ életemben bicikliztem, az nem az elmúlt 6 évben volt - így nagyon gyenge vagyok. De igyekszem elfogadható formába hozni magam.

#3319
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Casco Viper Mountain fejvédõt vettem. Gyönyörû hínárzöld színben, de ez érdekel a legkevésbé :D
Ja és 9990ft-ra volt leértékelve - Papnál vettem


Az jó vételnek tûnik! a www.testbike.hu -n elég jó értékelést kapott! Ha meg zõd, akkor legalább passzol a bringához! Tudod, hogy fontos az esztétika! De aztán hordani!

És bringázni mikor jössz már velünk??? Van már drótszamár, meg csengõ, meg kosár, meg bukó, meg mittudomén! Mostmár nincs kifogás!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3320
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Na ezt hallgassátok meg!
Válasz a tegnap fél hétkor igényelt Kép.Tár szolgáltatásra (aktiváló levél):
"Kedves leendõ felhasználónk!

Pár perce Tar.hu oldalunkon ingyenes tárhely regisztrációs igényt
adtál le, a szemettar(kukac)gmail(pont)com e-mail címet feltüntetve. A tárhely aktiválásához
kattints erre a linkre, vagy írd be böngészõdbe:..."

Most kaptam meg 13.30-kor. Az a vicces, hogy a levélben tegnap 6.42 PM-et ír a feladásra. Lehet, hogy mégsem a tár a lassú, hanem a gmail a nagyon szigorú? Mindenesetre szép
Bocs az offért :P