Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
4117 replies to this topic

#3001
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Azt nem tudjátok, hogy ki az akit rendszeresen látni a járdán fulltelóval, tárcsafékkel,bringás ruhában, bukó nélkül, vagy vki közületek???

#3002
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
OK, majd telcsizek

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3003
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
Öcsike: Szeretettel várlak a szervízembe! Trekket még úgysem tettem tönkre :clap: .

#3004
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Khömm, akkor ezt majd személyesen :D

14.00 óra, ELÁG, Azúr elõtt, ami minnyá Ofotért :D

(PR, sztem ha telcsizel, akkor el tudom mondani, hogy hol vagyunk és odajössz a sörözõbe :D)

#3005
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Na akkor ma sem megyek veletek bringázni.

F*szom, amikor 3-ig dolgozom akkor mindenkinek jó a 2 óra, amíg 1-ig dolgoztam, senki sem ért rá olyan korán.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3006
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

Oké, Öcsike, Gyula és nekem jó a 2 óra.
Laczy, nektek? Nagyon jó lenne, ha egyszerre tudnánk menni


BASSZUS
NEM akartam Öcsike! Ne haragudj !! Jajj, nekem annyi :(

Feltöltött kép Feltöltött kép Feltöltött kép

#3007
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

ZOOZOO!!!!!!!!!!!!!!!! Elvetted a 1111. hozzászólást.......... :miotacz:

KisÖcsike

ui. akkor legyen 2
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3008
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Oké, Öcsike, Gyula és nekem jó a 2 óra.
Laczy, nektek? Nagyon jó lenne, ha egyszerre tudnánk menni :)

#3009
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Nekem mindegy az idõpont, ha nektek a 2 jobb, akkor legyen. Mindjárt itt az 1111.hozzászólás.

#3010
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,090 posts

A maiból én sem szeretnék kimaradni! A kora délután nekem is jó, akár 1-tõl is, bár a 2 óra azért szimpatikusabb, emesztés szempontjából.


Hali! Még vagyok! Nekem is jöhet talán a 2 óra ha gondoljátok. (és akkor 1 órával többet is tudok aludni) Gyula, akor tekerés elõtt meg tudnánk ejteni azt a kerékmegjavítós szuperszervízt???

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3011
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Lehet hogy jön a dh-ás haver is, mondjuk kezd megtérni, kedden vele nyomtam körbe a Budai-hegységet. Akkor 1kor elág???

#3012
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente

Ez a jelenség legfõképp a kerék rugalmasságábol ered. Minnél lazábbak a küllõid, annál erõsebben jelentkezik. Csökkenkeni lehet, de megszüntetni szerintem nem. Talán ha lefogynál 40kg-ra ;) , akkor megszünne. Szerintem meg kell szokni, és kész.


Bazz, 26 kilót lefogyni ????????????????
Mibõl?
Talán 6-7-et tudnék :D

Na mindegy, akkor megszokom, ezek szerint mégsem állítottam be szarul. Köszi

Nem akartok négykor indulni?

csak akkortól érnék rá

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3013
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts

A maiból én sem szeretnék kimaradni! A kora délután nekem is jó, akár 1-tõl is, bár a 2 óra azért szimpatikusabb, emesztés szempontjából.


Nekem tök mindegy, mert délig dolgozom; jó a 2 óra is személy szerint!
Öcsikét kérdezd meg, mielõtt elalszik! :)

#3014
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
KKKIRRRRÁÁÁLLYYYY
Most beszéltem KisÖcsikével. Szegény egyetlen órát aludt, de most hazament aludni és megígérte, hogy 1-kor ráér.
Sztem akkor mehet a rég használatos hely: elág a régi Azúr elõtt, ami nemsokára Ofotért lesz.
Én személy szerint merzsén gondoltam az átkelést, aztán fel a Vida dombra, onnan szépet kilátni és tovább az 'átjáró' felé, onnan meg már abszolut Ti ismeritek az utat.
Négyen megyünk, dejó!


u.i: toleranciát követelek :)

#3015
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts
A maiból én sem szeretnék kimaradni! A kora délután nekem is jó, akár 1-tõl is, bár a 2 óra azért szimpatikusabb, emesztés szempontjából.

#3016
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts
Én kb. egész nyáron egész nap ráérek, munkát nem találtam, napi 3000ért nem fogok 8órát szenvedni, bõven elég volt a Baumaxban az a pár nap szarakodás. Az egyetem meg vmikor szeptember közepé kezdõdik csak. Nekem jó 1kor, csak beszéljük meg a hol és mikort. Merzsét megmutassátok?

#3017
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 posts

Még a délelõtt folyamán kipréselem a választ KisÖcsikébõl, ami ismerve a méretarányokat, eléggé mókás lesz. 2 fejjel magasabb nálam :D


Van akinél nem ? ;)
Amúgy nekem van még ilyen végvári vitéz alkatú ismerõsöm és õ is bringázik.

#3018
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 posts
Elvileg Öcsike is ráér ma, az Õ válaszát várom, de ha igen, akkor nem szarozunk és már 13.00-tól nyomathatjuk 3-an, vagy ha ráér valaki ugye, akkor még többen :) Nem tudom, hogy Te hogy érsz rá.
Ha nem ér rá, akkor magamtól indultam volna 1-kor. Rengeteg idõ marad mászkálni.
Még a délelõtt folyamán kipréselem a választ KisÖcsikébõl, ami ismerve a méretarányokat, eléggé mókás lesz. 2 fejjel magasabb nálam :D
Ma mindenképpen jó nekem tehát már koradélutántól.
Ígérem nem lesz kifogás, mint pölö barátnõ betegsége, vagy nagymamám született, teli a bojler stbstb ;)

#3019
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 posts

LOL, még szép lenne ha el akarná venni az erdész. Gondolom nem zavarja, ha arra bringázunk, csak ha autóval mászkálnánk ott :)

Miért hívod pirosnak azt a szakaszt? Esküszöm egyre kíváncsibbá teszel, hogy milyen lehet. A laktanyáshoz hogyan tudnád hasonlítani?
Meredeksége gondolom hasonló, mert én is 60-al jöttem le tekerés nélkül és ott is meglehet a 70, sztem a 80 is ha jól jössz ki az utolsó 180° -osból - mondjuk rendes aszfaltút van ott, így könyebb.


Azért piros,mert a fákon két fehér csik között van egy piros, érdekes mi? Ez a része teljesen egyenes, csak nem kell fékezni. A pirosat végig nem lehet összehasonlitani a Péceli dombbal, mert ez többnyire egynyomsáv, nem aszfalt. Ha ma ráérsz, akkor megmutathatom, ugyis pihenõnapot tartok. Csakhát van benne mászás is...

Ja, lassan közeleg az 1111. hozzászólás...

#3020
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 posts

Most lehet hülyét kérdezek, de nézzétek el két évig tárcsafékem volt. Szóval nem tudom úgy beállítani az elsõ (V) féket, hogy kiállva tekeréskor ne érjen bele a felnibe ahogy berugózik az elsõ felfüggesztés. Ez baj? (bár szerintem biztos) Cseréljek villát? (axel super)
A fékem 1.0 Avid


Ez a jelenség legfõképp a kerék rugalmasságábol ered. Minnél lazábbak a küllõid, annál erõsebben jelentkezik. Csökkenkeni lehet, de megszüntetni szerintem nem. Talán ha lefogynál 40kg-ra ;) , akkor megszünne. Szerintem meg kell szokni, és kész.