Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3041
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
Hétvégére szervezzünk valamit srácok ,me' utána én kitudja meddig nem nagyon fogok ráérni.

Mit szólnátok hozzá ,ha kitekernénk Leogangba a Kona Bike Worldhöz és ott kipróbálnánk az összes pályát ? :D

#3042
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Akkor megyek 1edül...

#3043
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Rendben,akkor 5kor elag. Piros Casco buko lesz rajtam, meg ujjatlan magellan mez, meg másis.


Ne haragudj, de a kedvesemnek szüksége van rám, mert valami gáz van vele betegségügyileg és ott kell lennem vele! Ebben a pillanatban telefonált.
Ne haragudj de tényleg gázul jött ez ki, bocs.
Ígérem legközelebb a világ tetejére is elmegyek veled. Idáig húztalak és most meg lemondom.
Tényleg bocs :(
Odamegyek 5-re, ha ezt nem olvasod azért szólni.

#3044
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
ájjjjjj Nemjóóóó

#3045
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Rendben,akkor 5kor elag. Piros Casco buko lesz rajtam, meg ujjatlan magellan mez, meg másis.

#3046
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Ja, egyébként 5 óra elág és merzse felé egy rövid homokozás, vagy szimplán kucorgó és onnan felfelé az átjáróig?

#3047
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

DH szakasz ? Olyat még Magyarországon nem láttam ,de ezt megnézném. Ha meglesz a bicóm én szívesen megpróbálnám. Többet én sem merek igérni ,bár ha nagyon lassan is ,addig a "DH" szakaszig szeretnék eljutni ,kiváncsiságból.


MA??

Kigitároztam magam,szóval,akkor visszafogom magam,legfeljebb kicsit anyázni fogok. Ugy jo, ha kihagyjuk a péceli dombot, csak a piroson megyünk végig?
Mikor und honnan induljunk akkor???


Részemrõl így oké. Már csak azt mondd meg, hogy mi az a piros :D
Ja, gitározás jó levezetõ - mint nekem a dobolás ;) Alakítunk egy ultra agresszív bringás formációt, és lezúzunk mindenkit Posted Image

#3048
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás

DH szakasz ? Olyat még Magyarországon nem láttam ,de ezt megnézném. Ha meglesz a bicóm én szívesen megpróbálnám. Többet én sem merek igérni ,bár ha nagyon lassan is ,addig a "DH" szakaszig szeretnék eljutni ,kiváncsiságból.


DH=lejto, en lenni xc-s, ezert nekem dh-nak szamit.

#3049
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Kigitároztam magam,szóval,akkor visszafogom magam,legfeljebb kicsit anyázni fogok. Ugy jo, ha kihagyjuk a péceli dombot, csak a piroson megyünk végig?
Mikor und honnan induljunk akkor???

#3050
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás
DH szakasz ? Olyat még Magyarországon nem láttam ,de ezt megnézném. Ha meglesz a bicóm én szívesen megpróbálnám. Többet én sem merek igérni ,bár ha nagyon lassan is ,addig a "DH" szakaszig szeretnék eljutni ,kiváncsiságból.

#3051
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Jön akkor vki keménylegény is, mert most nem fogok tudni lassan menni. A büdös parasztok most boritották rá az állványzatot a keritésünkre a mellettünk lévö épitkezésnél, szóval kicsikét felbaszták az agyamat... and i don't have a gun...

És a honnan,mikorra még nem kaptam választ.


Az szép. Keménylegény módjára tekerj akkor egyedül :P

#3052
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Jön akkor vki keménylegény is, mert most nem fogok tudni lassan menni. A büdös parasztok most boritották rá az állványzatot a keritésünkre a mellettünk lévö épitkezésnél, szóval kicsikét felbaszták az agyamat... and i don't have a gun...

És a honnan,mikorra még nem kaptam választ.


Nekem ma tutira nem jó! Aki ma megy tekerni annak jó tekerést!

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3053
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Jön akkor vki keménylegény is, mert most nem fogok tudni lassan menni. A büdös parasztok most boritották rá az állványzatot a keritésünkre a mellettünk lévö épitkezésnél, szóval kicsikét felbaszták az agyamat... and i don't have a gun...

És a honnan,mikorra még nem kaptam választ.

#3054
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Oké világos - akkor ugyanerre gondoltam. A régi autocross pályánál kell Isaszeg felé fordulni.
Azért szimpi az a környék, mert terepezõs, meg lazán dombozós.
Nézd, mehetünk együtt, legfeljebb félúton visszafordulok. Bár mondjuk ez igen idegesítõ lehet, dehát kevés vagyok még. Pécelig mennénk - egyúttal megtanulhatnám az átjárót is - és én a laktanya feljárótól visszafordulnék, Te meg mennél tovább :D :D KisÖcsike, ne röhögj! :D

Na, de komolyra fordítva a szót, menjünk együtt egy ideig és akkor meglátjuk meddig bírom.

#3055
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Akkor mész kifelé Pécelrõl, az elsõ vasúti átjáró elõtt van egy út jobbra. Ott bemenni, bal oldalt putri, zsarszag, menni tovább egész Isaszegig. Ennyi. Errõl az útról kell felmászni a piroshoz is, de ezt nehéz lenne elmagyarázni. Singletrack=egynyomsáv, keskeny ösvény. Csak néha csip a csalán meg tép a szederinda. Én ezt a dh-ás haverral is végignyomtam, mondjuk vissza aszfalton. Nekem kb.45kilcsi volt, de legalább sok a terep, kevésbé kopik a gumi, meg a piroson van 1 jómeredek, nyeregmögé beülõs rész...
Egy köves meredekebb mászás,van,de nem hosszú, kistányéron pörgetve tekerhetõ, csak a mozgó kövek miatt egyenesen kell menni a keréknyomon,mert különben elkapar6sz.
Most akkor ki válalja be???
7végén esõ lesz, szóval 100km sarazás elég jó móka, volt már benne részem...

#3056
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Én szerintem ismerem az átjárót, meg Isaszeg felé a murvás-köves földutat. Meg kéne mászni a Péceli-dombot is, meg utána én ismerem az utat az erdõben a piroson Isaszeg felé, majd megyek elõl és szedem a pókokat. Vissza meg az emlitett földúton. Okéság??? De a merzsét meg a vida dombot nemismerem, szóval mikor és honnan induljunk kollektivan. Kucorgó, de elág is jó nekem.Isaszegen az emlékmünél van kút. Nem vészes az út, csak néhol dzsungel, ha 5kor indulunk, akkor is végyünk 8ra, szerintem.


Elmesélhetnéd amúgy akkor azt a Isaszeg felé vezetõ köves utat - érdemes kalandozni, vagy nagyon eltévedõs?
Meg mit jelent az, hogy jó kis single track? :)
Végül: oké, hogy mászni kell, de a laktanyába az út köbö 15-20%-os emelkedõ, igaz 1 km-en - van ehhez hasonló út még arrafelé?
Oszd meg velünk a tapasztalataid :)

#3057
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás

Ha a Péceli dombot nem birod, akkor utána pláne kidölnél.Pedig jó kis singletrack... Akkor mennyek 1edül, én mászni is akarok, meg pécelig is van mászás...


Oké, sajna gyengus vagyok még és ha nemcsak a laktanya van benne, hanem más is, akkor pláne legközelebb. Jó lenne már erõsnek lenni és menni hosszú túrákat hegyre föl, hegyrõl le.

#3058
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Na, akkor ki akar mászni is??? Maszas utan DH is van!!!

#3059
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Ha a Péceli dombot nem birod, akkor utána pláne kidölnél.Pedig jó kis singletrack... Akkor mennyek 1edül, én mászni is akarok, meg pécelig is van mászás...

#3060
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Nos a Péceli "dombocska" az, amit nem vállalok, mert azon 150 méter után kidõltem és nem bírtam tovább menni Posted Image


Na jó, az akkor éppen nem nyert hangszórót... De azóta már csomót tekertél! Gyúrni kell wazze! :bananadan Próba cseresznye! Aki korán kell az aranyat lel! (vagy álmos lesz egész nap) Illetve olcsó húsnak híg a leve! És addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik. És aki másnak seder-veder, annak nem csicsereg a regyme-tyütyü! És néma gyereknek az... azz.. na csak azt akartam mondani, hogy érdemes idõnként próbálkozni! Hajrá-hajrá Salgótarján! :cool2:

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....