Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XVII. kerbõl van itt vki?

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
4117 hozzászólás a témában

#3021
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
LOL, még szép lenne ha el akarná venni az erdész. Gondolom nem zavarja, ha arra bringázunk, csak ha autóval mászkálnánk ott :)

Miért hívod pirosnak azt a szakaszt? Esküszöm egyre kíváncsibbá teszel, hogy milyen lehet. A laktanyáshoz hogyan tudnád hasonlítani?
Meredeksége gondolom hasonló, mert én is 60-al jöttem le tekerés nélkül és ott is meglehet a 70, sztem a 80 is ha jól jössz ki az utolsó 180° -osból - mondjuk rendes aszfaltút van ott, így könyebb.

#3022
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás

Nah, re.
Mégegyszer bocsánatodért esedezem Laczy!
Asszonynak hála égnek valami enyhe lefolyású kideríthetetlen eredetû allergiája van, amitõl bedagadt a két szeme. A sok mászkálás után végre felírtak neki valamit.


Örülök, hogy nincs nagyobb gond! Tegnap sikerült a piroson a köves meredeken felfelévégig középtányéron felmenni. Lefelé meg 60 fölé gyorsulni, tekerés nélkül, szóval meg lesz ott még a 70 is, csak még fent a sikon neki kell tekerni. Ja, láttam valami erdész félét is, de nem akarta elkobozni a bicómat...

#3023
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás

Hali, bocsi a tegnapiért, de 5re értem haza, a fõnököm kitalálta 2kor hogy menjek még 800 helyre. Király volt, nem voltam ideges.
Szombati túrát lemondom, úgyis esõt mond, meg lesz családi banzáj, viszont a jövõ heti Börzsöny tettszik.
De valszeg csak vasárnap érnék rá, mert péntek késõ du-n lesz a diplomaosztóm és valszeg szombaton a diplomabulim. Szarul jön ki, de hát ez van.
Utána meg két hét szabi, szóval bringázás minden mennyiségben két teljes héten át :bananadan

Most lehet hülyét kérdezek, de nézzétek el két évig tárcsafékem volt. Szóval nem tudom úgy beállítani az elsõ (V) féket, hogy kiállva tekeréskor ne érjen bele a felnibe ahogy berugózik az elsõ felfüggesztés. Ez baj? (bár szerintem biztos) Cseréljek villát? (axel super)
A fékem 1.0 Avid


Én alapból ugy állitom be, hogy egy kicsit balra álljon az egész, szóval a jobb pofa közelebb legyen, és igy berugózáskor a fékbowdenház az egészet jobbra nyomja, igy pont jo lesz, legalábbis nálam müxik.

#3024
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Hali, bocsi a tegnapiért, de 5re értem haza, a fõnököm kitalálta 2kor hogy menjek még 800 helyre. Király volt, nem voltam ideges.
Szombati túrát lemondom, úgyis esõt mond, meg lesz családi banzáj, viszont a jövõ heti Börzsöny tettszik.
De valszeg csak vasárnap érnék rá, mert péntek késõ du-n lesz a diplomaosztóm és valszeg szombaton a diplomabulim. Szarul jön ki, de hát ez van.
Utána meg két hét szabi, szóval bringázás minden mennyiségben két teljes héten át :bananadan

Most lehet hülyét kérdezek, de nézzétek el két évig tárcsafékem volt. Szóval nem tudom úgy beállítani az elsõ (V) féket, hogy kiállva tekeréskor ne érjen bele a felnibe ahogy berugózik az elsõ felfüggesztés. Ez baj? (bár szerintem biztos) Cseréljek villát? (axel super)
A fékem 1.0 Avid

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce


#3025
zoozoo

zoozoo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 857 hozzászólás
Nah, re.
Mégegyszer bocsánatodért esedezem Laczy!
Asszonynak hála égnek valami enyhe lefolyású kideríthetetlen eredetû allergiája van, amitõl bedagadt a két szeme. A sok mászkálás után végre felírtak neki valamit.

#3026
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

Semmi gáz nincs vele, sõtt... A sajnát direkt idézõjelbe raktam mert nagyon elégedett vagyok a teljesítményével!!!!!!!!!!
Sajna ma kapott egy kis idõhátrányt, de így is szuperul megy. Büszke vagyok rá, hogy egyetlen magyarként ott van a sok profi között!!


Ja ,jó. ;)

Én mindig örülök ,ha magyar valami eredményt ér el ,mert lássuk be...mi vagyunk a kiskirályok ,nyomjuk a kis hazai versenyeinket ,erre viccbõl átugrik valami külföldi és már nem magyar van a dobogó csúcsán. Olyan szomorú.

#3027
Rix Raw

Rix Raw

    vendég

  • fórumtag
  • 168 hozzászólás

2szer 1másután unalmas megmászni vmit.

Kivéve ,ha a jutalmad egy hosszú zúzás lefelé. Van is ilyen sok a kerületben ,csak nem hosszúak ,nem annyira lehet zúzni rajtuk és éppenhogy csak lefelé haladnak. ;)

#3028
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás

Biztos Te! Aki kétszer mássza meg Dobkõt, mig a többi (normális) ember egyszer, az kiérdemli ezt a jelzõt.

2szer 1másután unalmas megmászni vmit.

#3029
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás
Nekem csak annyi a bajom környékkel,hogy sok az akác,meg a homok, de a homoktól legalább nem kapok defektet. A Budai hegyekben és a Pilisben egész otthonosan mozgok, csakhát át kell tekerni a városon...

#3030
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Biztos Te! Aki kétszer mássza meg Dobkõt, mig a többi (normális) ember egyszer, az kiérdemli ezt a jelzõt.

#3031
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Nem is sejted, ugye?

Talán Én?

#3032
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Végre csakhogy végigolvastam a kétnapi termést!
Szóval a hétvégén tényleg tekerhetünk egyet.
Budai, Pilis vagy -mivel itt lakunk a XVII.kerben- mondjuk a Gödöllõi dombság aprócska csúcsai egy hosszabb túra alkalmával, így egy esetleges esõ esetén gyorsan haza tudunk érni aszfalton.
Szerintem a szombat a legalkalmasabb, mert akkora kevesebb esõt jósolnak.

Jöv. hétvégére meg szervezhetnénk egy túrát -mondjuk Börzsönybe- ahol mindenki jelen van mert én még sok embert nem ismerek, és tudnánk telszámot is cserélni, mert hát én ritkán jutok netközelbe, és ahogy olvasom a túraterveiteket itt mentek el az utcánk elõtt!!! (Bögöte strasse a Sugár úton) Ha ráérek én is mennék!!

#3033
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Nem is sejted, ugye?

#3034
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Ajjaj! Még egy Duracell nyuszi a csapatban! :wallbange

Ok, de ki a másik?

#3035
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

?

Mi a gáz a sráccal ? :)

Semmi gáz nincs vele, sõtt... A sajnát direkt idézõjelbe raktam mert nagyon elégedett vagyok a teljesítményével!!!!!!!!!!
Sajna ma kapott egy kis idõhátrányt, de így is szuperul megy. Büszke vagyok rá, hogy egyetlen magyarként ott van a sok profi között!!

#3036
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Gondolom mûködik, eladtam a régi bringámmal. Én most egy CenterX-et nyúzok. Szerintem Te másik átjárót találtál. Amerre én szoktam menni: a Rákoskerti sugárúton teljesen a végéig, ott a földúton balra, majd jobbra a fõútra. Az enyhe jobb kanyarnál balra be a gyárkapu szerû bejáraton, egyenesen föl az aszfaltúton el a disznóólak elõtt, a végénél balról kerülni az útban álló házat, a sorompó után jobbra a földútra, azon lezúgni végig. A végén, miután beértél a házak közé a fõúton balra, és már Pécelen is vagy.

#3037
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Ha Petinek, vagy Péternek szólítasz sem fogok megsértõdni... :D
Egyelõre csak karkötõ van, de én is szeretnék még majd egyéb dolgokat, ha lesz valami megoldás a rendelést illetõen, akkor majd szólok. Hogy tudd, mi a gond vele: az, hogy nem szállítanak magyarországra, a legutóbbi karkötõszállítmány is kerülõúton jött...

Mindenesetre hugodnak majd adok egyet... mikor találkozzunk?


Szia Peti!
A karkötõ: én hétfõ és szerda délután járok be a Blahához, a többi váltzó. Tel számomat elküldöm privibe és megbeszéljük!

#3038
Laczy

Laczy

    vendég

  • fórumtag
  • 94 hozzászólás

Hú srácok, mi van itt ma! Most senki sem dolgozik, vagy ilyen jó állásotok van?


Jó a szemed, én voltam.


Müxik a villa az új vállal, vagy nem azt használod?

Megvan a tényleges átjáró, ez általában be van szántva, nõve, de most valami utat vágott a búzatáblába.

Én holnap lehet, hogy pihenek, mert a 7en eddig 188km-t mentem,nem akarom túledzeni magam. Bár a 7végére esõt jósolnak,de felõlem szombaton megcsinál6juk visszafelé a keddi túrámat, vagy akár átmehetünk a Pilisbe is. Volt már vki rajtam kivül az Antal-árokban???

#3039
KisOcsike

KisOcsike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.090 hozzászólás

Hú srácok, mi van itt ma! Most senki sem dolgozik, vagy ilyen jó állásotok van?


Na ja! Szaporák voltun,. mint a macskák tavasszal..... :bananadan

KisÖcsike
Aláírásom nem lehet 3 sornál terjedelmesebb, ezért nem is írok ide semmit....

#3040
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Hú srácok, mi van itt ma! Most senki sem dolgozik, vagy ilyen jó állásotok van?

Csgy,a kis kép alapján emlékeztetsz arra, aki megvette a repedtvállú RST Omega TL-emet. Vagy csak rossz a szemem???

Jó a szemed, én voltam.