Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BÚÉK Kupa | január 1.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
662 hozzászólás a témában

#61
csr

csr

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás

Gratulalok Nektek!
Ez lett volna az otodik BUEK Kupam, holnap Supercross utolso fordulo, egy het mulva meg CX OB, erre itt fekszem a korhazban... :(


Má megint mi a bajod?

#62
csr

csr

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
Hey! Én kicsit taktikus voltam megmondom õszintén, már az uccsó párkörben láttam magam elõtt Somát, de úgy voltam vele, hogy majd az utolsó emelkedõn elõzöm meg, hogy ne legyen neki annyira jó! Nagyon jó kis verseny volt! Nagyon jól éreztem magam, köszi a rendezést, meg köszönöm, hogy mindenki készségesen félre állt, ha valakit meglöktem akkor bocsi!!!!

#63
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Gratulalok Nektek!
Ez lett volna az otodik BUEK Kupam, holnap Supercross utolso fordulo, egy het mulva meg CX OB, erre itt fekszem a korhazban... :(

Ja, hat ez a verseny mar csak ilyen(bizonytalansagokkal teli)... Pl. meg nem volt olyan, hogy ne kellett volna harcolnom a rendezokkel a helyezesemert. De jol van ez igy. Kell egy ilyen is. :)

#64
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

egyet azért kaptál tõlem:)

a cser engem utolsó emelkedõn elõzött meg, addig végig 2. helyen nyomtam:/

amugy 4. lettél, mert a tufi a senior kategóriába indult:D


Akkor lehet nem kellett volna félreállnom a Cser elõl az utolsó körben? :) Biztos nem tudott volna megelõzni ha én vagyok a jó nyomon. :)
Annyira hihetetlen, hogy hogy tudtok ilyen pályán rendesen menni és folyamatosan elõzni. Nekem folyamatosan gondjaim voltak a nem tolós, de havas részeken az emberek elõzésével, elestek vagy leszálltak elõttem, ha meg én mentem ki a nyomból elõzni, akkor 90%ban le kellett szállnom mert elvitte a hó a kerekem. Pedig a síkabb összekötõ szakaszok nagyon jól mentek, de talán egyszer sikerült normálisan végigmenni egy ilyenen.
Ja, meg gyakorolnom kéne a "postásfelszállást".

nem tudom hány kört mentem. Somától nem kaptam kört. magenta cx bicóval voltam. Abból gondolom, h 4. lettem, h elõször engem szólítottak 3. nak de ugye a Soma lett az. de majd talán holnapra kiderül az igazság:)


Az elsõ pár körben emlékszem rád, de nem tudom utána hova lettél (lehet én maradtam le). Aztán az utolsó körre emlékszem még, hogy jöttél mögöttem. Annyit elõztem és elõztek engem, hogy fogalmam nincs róla kik voltak elõttem és utánam. Ami megvan, hogy a Mikóczi Gézával és Karfival elõzgetjük egymást folyamatosan, aztán késõbb lemaradnak és a Fityisz ér utol és vele elõzgetjük egymást, aztán õ is lemarad. Ja és a Tufi mögött is mentem pár kört, de õ sem tudom hova lett, lehet leszakadtam vagy õ tûnt el. Kevés dologban vagyok biztos ezzel a versennyel kapcsolatban. :)


A sebesség mindent megold.

 


#65
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

egyet azért kaptál tõlem:)

a cser engem utolsó emelkedõn elõzött meg, addig végig 2. helyen nyomtam:/

amugy 4. lettél, mert a tufi a senior kategóriába indult:D

na akkor most már tiszta minden:) azért ez az állat Tufi úgy berakta mellém az uccsó lejtõn azt hittem a fák közt kötünk ki:)
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#66
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Hehe, több fotós volt mint versenyzõ.:)
Nekem is viszketett már az ujjam, már régen fotóztam a szenvedõ arcotokat, ezért én is kimentem. Gratulálok, jól nyomtátok abban a csúszós, nagy hóban. Majd talán este, vagy holnap lesznek képek is.

#67
porch

porch

    vendég

  • fórumtag
  • 54 hozzászólás

nem tudom hány kört mentem. Somától nem kaptam kört. magenta cx bicóval voltam. Abból gondolom, h 4. lettem, h elõször engem szólítottak 3. nak de ugye a Soma lett az. de majd talán holnapra kiderül az igazság:)


egyet azért kaptál tõlem:)

a cser engem utolsó emelkedõn elõzött meg, addig végig 2. helyen nyomtam:/

amugy 4. lettél, mert a tufi a senior kategóriába indult:D

#68
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás

Hány kört mentél, milyen mezben és bringával voltál? És hány kört kaptál a Balázs Somától?
Csak azért kérdezem, mert nagyon sokszor hallottam a "Hajrá Zsé" mondatot. Valahol a környékeden érhettem be, de fogalmam sincs hányadik lettem.


nem tudom hány kört mentem. Somától nem kaptam kört. magenta cx bicóval voltam. Abból gondolom, h 4. lettem, h elõször engem szólítottak 3. nak de ugye a Soma lett az. de majd talán holnapra kiderül az igazság:)
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#69
7omi

7omi

    vendég

  • fórumtag
  • 72 hozzászólás
Itt is van pár kép: Tomifoto

Részeredmények 7-8perc volt még hátra:
http://users.atw.hu/...es/P1080822.JPG

#70
Sengakov

Sengakov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 476 hozzászólás
Mi is lõttünk pár képet a versenyen!

Picasa Web Albums - péter vajda - Buék Kupa

#71
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Eredmények abszolút szerintem:
1. Buzsó
2. Cser Gábor
3. Balázs Soma
4. Tufi
5. Én :)

amúgy szerencsére h fordítva ment a pálya, mert ha megmarad az eredeti nyomvonal nagyon nagy esések lettek volna a sorompónál meg a kövesen.
jó buli volt na:)


Hány kört mentél, milyen mezben és bringával voltál? És hány kört kaptál a Balázs Somától?
Csak azért kérdezem, mert nagyon sokszor hallottam a "Hajrá Zsé" mondatot. Valahol a környékeden érhettem be, de fogalmam sincs hányadik lettem.


A sebesség mindent megold.

 


#72
oldbike

oldbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 652 hozzászólás
Dobd.hu - buék kupa
Picasa Web Albums - oldbikeold5 - buék kupa

#73
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Sztyopa semmi bajunk nem lett ez a lényeg!
A korosztályon én is meglepõdtem hisz itt a ki írásban kicsit lejjebb, hogy 40 évtõl bár ezt a negatív diszkriminációt még túl élem:)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#74
ZsoZ

ZsoZ

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Készítettem pár képet a versenyen:
BUEK Kupa 2011
Gratula minden indulónak!

#75
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
jaja vágom a classic útvonalat, ez akkor is jobban bejött nekem:) bár kicsit kevés volt az áttételem:) Titeket is jó volt látni! és ha még innom kellett volna akkor biztos a ...:)
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#76
sztyopa

sztyopa

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás

Jó volt tetszett bár kétszer is meglepõdtem elõször másik irányban ment a pálya, másodszor mikor a sorompó után tolom az emelkedõn a bringát és egy 8 éves kis gyerek elütött a bobjával szerencsére egyikünknek sem lett baja, de szívesen beszélgettem volna a szüleivel.
Nem bántam meg hogy felraktam a sárgumit legjobban a sziklás le felén jöttek jól az extra nagy bütykök. Nekem 11 kör lett a vége.
ba.. kulcs 173 lett az átlag pulzusom, max 189, egyszer le esett egészen 156-ra is :) 42 évesen
Holnap fent lesznek a Trans Hungária részletei a sport aktívon végig terep, etaponként 2000m körüli szinttel,


Az a nyolcéves 6 volt októberben… Nagyon sajnálom, hogy összeütköztetek. Azt hiszem õ jobban megijedt mint te. Elnézést kérek a nevében is.

A verseny nagyon tetszett. Az eredmény regisztráció olyan amilyen… Nem vártam többet idén sem. 13 körbõl 12-õt sikerült regisztrálni. Nabumm.

Viszont az meglepett, hogy a Senior kategória 30 év felett kezdõdött.

#77
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Mondom én hogy nem ittál eleget, tavaly nem mentünk a sorompóhoz hanem az adótornyot megkerülve fel oda ahol szánkoztak a gyerekek azon a lejtön le majd egy jobb kanyar után be az erdõbe.
Egyéb iránt gratula, örülök hogy láttalak.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#78
zsééé

zsééé

    vendég

  • fórumtag
  • 234 hozzászólás
Eredmények abszolút szerintem:
1. Buzsó
2. Cser Gábor
3. Balázs Soma
4. Tufi
5. Én :)

amúgy szerencsére h fordítva ment a pálya, mert ha megmarad az eredeti nyomvonal nagyon nagy esések lettek volna a sorompónál meg a kövesen.
jó buli volt na:)
http://teamzkse.hu/ A csapat!

High5 - szerintem

#79
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Jó volt tetszett bár kétszer is meglepõdtem elõször másik irányban ment a pálya, másodszor mikor a sorompó után tolom az emelkedõn a bringát és egy 8 éves kis gyerek elütött a bobjával szerencsére egyikünknek sem lett baja, de szívesen beszélgettem volna a szüleivel.
Nem bántam meg hogy felraktam a sárgumit legjobban a sziklás le felén jöttek jól az extra nagy bütykök. Nekem 11 kör lett a vége.
ba.. kulcs 173 lett az átlag pulzusom, max 189, egyszer le esett egészen 156-ra is :) 42 évesen
Holnap fent lesznek a Trans Hungária részletei a sport aktívon végig terep, etaponként 2000m körüli szinttel,
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#80
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás

Ki nyerte?

Szerk.: dobogosok is johetnek! ;)


99,999%-os biztossággal mondom, hogy Buzsó nyert, nagyon f*sz*n ment!
Sajnos a többit nem tudom, de engem is érdekelnének a helyezések/eredmények!