Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BÚÉK Kupa | január 1.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
662 hozzászólás a témában

#21
Kimura

Kimura

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
Srácok, ha csütörtök estig nincs infó, akkor kiírok egyet, tapasztalat már van szervezésben, pálya van, nem is messze az eredetitõl,
Single Speed Cat Volume 2 - A verseny maga! | deviantmtb - egyszeregy
itt lehet olvasgatni milyen volt az elõzõ hasonló.

igény lenne rá akkor részetekrõl? mert akkor szívesen megszervezem vasárnap

#22
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás

Urak!
A Búék Kupa mindig is a jelképes 1 forintos nevezési díjjal futott, tehát keresni nem kerestek rajta egy forintot sem.
Az, hogy a Rekettyést bezárták ismert volt, de hogy hány helyen "lehetett volna megrendezni" nem mérvadó, ha valaki tökös gyerek és úgy gondolja, nem jól végzik a munkájukat Harangék, akkor miért nem ajánlotta fel az értékes segítségét neki? Beszélni mindig könnyebb, mint tenni.
Harangot ismerve nem mondott volna nemet, ha látja, hogy komoly a szándék és szüksége van segítségre.
Amúgy meg, adjuk meg neki is a lehetõséget, hogy elmondja a véleményét, ne "üssünk" azonnal.
:)

Ha kell eltudom intézni hogy jõvõre legyen buék kupa! csak a nevezési díjról kéne megálapodnom a tisztelt klubelnõk úral!
Most beszéltem vele benne lenne a buliba!
50-60 fõs segitõ gárda áll rendelkezésére szerintem az bõven sok zökenõmentesen le lehetne bonyolitani a versenyt!

#23
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Urak!
A Búék Kupa mindig is a jelképes 1 forintos nevezési díjjal futott, tehát keresni nem kerestek rajta egy forintot sem.
Az, hogy a Rekettyést bezárták ismert volt, de hogy hány helyen "lehetett volna megrendezni" nem mérvadó, ha valaki tökös gyerek és úgy gondolja, nem jól végzik a munkájukat Harangék, akkor miért nem ajánlotta fel az értékes segítségét neki? Beszélni mindig könnyebb, mint tenni.
Harangot ismerve nem mondott volna nemet, ha látja, hogy komoly a szándék és szüksége van segítségre.
Amúgy meg, adjuk meg neki is a lehetõséget, hogy elmondja a véleményét, ne "üssünk" azonnal.
:)

#24
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás

A BUÉK Kupa eddig is lényegében ingyenes verseny volt, mert Harang úgy gondolta, hogy õ így ünnepli az új évet, szerintem. Ki gondolja úgy, hogy innentõl a Harang arra van "kárhoztatva", hogy élete végéig megszervezze?
Egyrészt fent le van zárva a szokásos hely, másrészt lehet most máshoz van kedve? Ettõl õ egybõl szarszemétember lesz?
Másrészt ha véletlen keres valamin az miért fáj? Zee, Te tán ingyé dolgozol, mindig, mindenkinek, örökké?


3 hete még azt mondták lesz Buék kupa más helyszínen. Annyi lehetett volna bennük hogy azt mondják vagy 2 hónappal ezelõtt hogy sorry srácok rendezze aki akarja tojok rá az egészre!
Szerintem bár melyik egyesület meg tudta volna rendezni vagy akár magánszemély is egy 10 fõs társasággal meg tudta volna oldani ez a dolgot.
Mert lényegébe nekünk nem egy technikás dh pálya kell lejtmenetben fölfelé meg egy elit xc pálya. Azt az 1 km es pályát szinte bárhol össze lehetett volna rakni én szerintem. és az a 10 m szalag ami a kijelöléshez kell az nem olyan nagy beruházás annyit még a meló helyrõl is tudtam volna kérni.
nem akarták megrendezni és ennyi a nagy válasz szerintem.Mert ha annyira érdekelte volna õket ott a postás pálya cyclo OB helyszíne vagy a Merkapt sporttelepe. kapásból 2 lehetõség. De amit nem akarnak az nem megy!
Társaság 80% legalább szerintem csak a buli kedvéért megy a buék kupára hogy egy jót bohóckodjon a hóban az erdõbe és jól érezze magát.Ez nem vérre menõ verseny és 10 000 ft os nevezési díjas maraton verseny.
Szerintem ebbe Zeezonak igaza van!
mert ha jól tudom már nyáron máshol volt a reketyés vagy õsz elején mind egy 3-4 hónapjuk lett volna átadni akár melyik egyesületnek hogy meg rendezzék a versenyt.
Fõ poén lehet tudtam volna 1 egyesületet aki megrendezi országúti versenyeket rendeznek de azokat nagyon percízen 100km feletti távon szerintem 1km erdei terepen sem lett volna nagy kihívás nekik.
Kár errõl beszélni ez van nem tudunk ellene már mit tenni így jártunk!

#25
aneszta

aneszta

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Engem egy dolog zavar. az, hogy a sportiroda még 1 hónappal ezelõtt is azt válaszolta, hogy persze, hogy lesz BUÉK kupa, csak a helyszín a kérdéses, ezen tárgyalak.
Úgy gondolom, hogy annyian vagyunk, akik egy zsák pénzt kifizetünk mindenféle versenyekre, így ez az egy volt még az, ami ingyenes, és tényleg nem a nagy csatákról szólt, hanem a buliról.
Ha korábban azt mondják, hogy sorry, de nem éri meg, nincs kedvem, nem sikerült helyszínt találni..., lehet, hogy más megszervezte volna.
Nekem nagy csalódás, hogy elmarad, és fõképp a magyarázat bosszant, ne nézzenek hülyének. mindenki tudta, hogy a Rekettyés bezárt, és a környéken nem kívánatos személy a bringás.
Ha valaki mégis megszervezné, megyek elõtte teát fõzni, kenyeret kenni, (ingyen!), pályát jelölni..., csak hogy legyen egy valódi bulifutam január elsején!

#26
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
A BUÉK Kupa eddig is lényegében ingyenes verseny volt, mert Harang úgy gondolta, hogy õ így ünnepli az új évet, szerintem. Ki gondolja úgy, hogy innentõl a Harang arra van "kárhoztatva", hogy élete végéig megszervezze?
Egyrészt fent le van zárva a szokásos hely, másrészt lehet most máshoz van kedve? Ettõl õ egybõl szarszemétember lesz?
Másrészt ha véletlen keres valamin az miért fáj? Zee, Te tán ingyé dolgozol, mindig, mindenkinek, örökké?

#27
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ez az, ezen nem keresnek.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#28
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Igen elmarad elmarad harangék úgy állítják be hogy a gazok most zárták le a HHH tetejét és ezért marad el, pedig hónapok óta tudták csak így kényelmesebb nekik mint azt mondani hogy ezen nem keresünk és így nem folyatjuk ezt a kedves hagyományt.

és hogyan keresnek ezen a versenyen? :)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#29
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás

Igen elmarad elmarad harangék úgy állítják be hogy a gazok most zárták le a HHH tetejét és ezért marad el, pedig hónapok óta tudták csak így kényelmesebb nekik mint azt mondani hogy ezen nem keresünk és így nem folyatjuk ezt a kedves hagyományt.


Nagy esély van erre is amit mondasz zeezoltano
De ha annyira meg szeretnék rendezni facebookon is felvetettem az ötletet Merkapt sport telepét kölcsön kérnék 1 órácskára szerintem oda adnák, ha az UW meg lehetett rajta rendezni a Buék kupát is meglehetne.
Nekünk itt nem a technikás pálya a lényeg hanem az hogy összejön egy baráti társaság és 1 órán át jót bringázunk január elsején.És nem utolsó sorban jól érezzük magunk, én részemrõl ez a Buék kupa.

#30
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Úgy tudom, hogy csak a táblán jejölt jármûvek részére tiltott a forgalom.

Posted Image
(valakinek a fotóját felhasználtam, utólagos engedelmével)

Ahogy elnézem a táblát kvad, segédmotor motor és autóval tilos a behajtás.
Gyalogosok és talán bringások részére sem tiltott. Ezt meg kellene érdeklõdni, további szervezkedés elõtt.
Az õrök biztos tudnának infót adni arról, hogy pontosan kihez tartozik a terület engedélyezési joga.
A többi már megbeszélés kérdése, ha van valaki aki eléggé agilis. Nekem is csak ennyi ötletem van rá. :(
Valakinek beszélni kellene ..velük.

Igaz, a közeli melegedõ ezzel még nem lenne megoldva.
Legfeljebb, ha bringával belül mehetne a dolog, kint a szabad parkolóban lehetne valami meleg ital és szendvics készítést megszervezni önköltséges áron. Persze ehhez vállalkozó, szervezni tudó emberek kellenének.

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#31
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Igen elmarad elmarad harangék úgy állítják be hogy a gazok most zárták le a HHH tetejét és ezért marad el, pedig hónapok óta tudták csak így kényelmesebb nekik mint azt mondani hogy ezen nem keresünk és így nem folyatjuk ezt a kedves hagyományt.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#32
The Face

The Face

    vendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
elmarad...

#33
fabian cancellara

fabian cancellara

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 501 hozzászólás
Üdv valami új infótok nincs a buék kupáról?

#34
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Semmit, irtunk harangéknak a facebookra reakció 0.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#35
penczbike

penczbike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 281 hozzászólás
Valami infót tud már valaki esetleg?

#36
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Lehet, hogy a Pálvölgyi cseppkõbarlangban fogunk körözni.
A Reki legalábbis ott nyílt meg a közelében.

#37
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás

Ilyenkor még soha nem volt kiírva a verseny. Harang azt mondta, keresi az új helyszínt.


Akkor nyugodtabb vagyok :)

#38
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Lehet már tudni valamit? Nincs kiírva a verseny, ez a legrosszabbat jelenti?


Ilyenkor még soha nem volt kiírva a verseny. Harang azt mondta, keresi az új helyszínt.


A sebesség mindent megold.

 


#39
h_geri

h_geri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 459 hozzászólás
Lehet már tudni valamit? Nincs kiírva a verseny, ez a legrosszabbat jelenti?

#40
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Szerintem több mint kérdéses:( nagyon fogom sajnálni ha elmarad mert már kötelezõ darab.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!