Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BÚÉK Kupa | január 1.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
662 hozzászólás a témában

#81
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Ki nyerte?

Szerk.: dobogosok is johetnek! ;)

#82
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Jaja, jó móka volt !
Ha vki tud eredményeket, kérem, hogy ne tartsa vissza!

#83
Kimura

Kimura

    vendég

  • fórumtag
  • 108 hozzászólás
nagyonnagy volt köszönjük :D

#84
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ma feltekertem a HHH-ra megnézni a pályát, hó van 10-13cm por hó szép recsegõs
1. Az aszfalt az aszfalt mind a 120m
2. Az elsõ köves emelkedõ be van havazva de néhány szikla kilátszik most még csak félig van letaposva így még elég tûrhetõ volt a tapadás , pár kör után ez drasztikusan csökkenhet.
3. Felérve a tetõre a hó le van taposva, szánkózva egészen az adó torony alsó kerítéséig, a kerítés mellet egészen végig mély a hó az aszfalt miatt jól tekerhetõ.
4. Utána a kis emelkedõn mély a hó kicsi a tapadás nem tudtam feltekerni, következõ lejtõ le van szánkózva, sima liba.
5. Az erdõs részhez felvezetõ hupli mély havas, füves nem tudtam tekerni a verseny alatt ez azonban meg fog változni. A huplinál az erdõbe való bemenetelkor érdekes lesz egy-két emberkének ha lefékezzük a havat akkor jó lesz, ha le tapossák addig akkor nagyon csúszós lesz.
6. Az erdõben mély a hó utána már csak egy kis aszfalt lesz.

Szerintem egy ritka mintájú normál gumival teljesíthetõ .

Ui: Baromi hideg volt, a városban -8, fent -9.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#85
sztyopa

sztyopa

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Feltöltött kép

Forrás

Tegnap jártam fenn:
1, 2

#86
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Igen, csak megkéne tanulnom írni.Arra gondoltam.Köszönöm, akkor 11 kört mentem.

Nyugi én 9 kört mentem ha minden igaz( ha kb. 1 km volt egy kör), de csak 4-et számoltak .....


#87
TeOtt

TeOtt

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Igen, csak megkéne tanulnom írni.Arra gondoltam.Köszönöm, akkor 11 kört mentem.
Az élet egy szar játék, de jó a grafikája :)

#88
sztyopa

sztyopa

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Király Béla a 40 feletti korosztályban nyert. Engem 1x lekörözött és én 10 kört mentem.
18-40 év közötti kategóriában Speciár Viktor nyert 17 körrel. (ha jól emlékszem)

#89
TeOtt

TeOtt

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Kösz PBG.emlékszem rád, nagyon nyomtad reális kb hogy 4 kört rám vertél, nekem is akörül rémlik, hogy elmentél mellettem.

18-40 év között aki nyert annak hányt kört mondtak?Mert Király Béla nyert ismerem, és õ nem körözött le, de mindig elõttem ment és ugyanannyi körünk volt.Jó lenne megtudni, vagy valamiféle eredményhirdetés :D Tudom 5ft-ért luxus
Az élet egy szar játék, de jó a grafikája :)

#90
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Most már mindegy. :)

A beszámolómat itt olvashatjátok: http://www.high5.hu/...&id=50&Itemid=1

#91
görögdinnye

görögdinnye

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 629 hozzászólás

15 körrel gyõztem. ;)
A 15-ben benne van a +1 kör is, amit szerintem senkinek nem számoltak.
Én pont 1000 métert mértem egy körön.

Besegítettem a körszámláló lányoknak és az elsõ három az utolsó körre, olyan gyorsan száguldott ki, hogy nem tudtuk leolvasni a rajtszámokat :)
A körök összesítésében már nem vettem részt, szóval lehet,hogy ott korrigáltak, de tény, hogy olyan gyorsan mentetek ki utolsó körre, hogy nem lehetett beazonosítani a rajtszámot XD
:toad:Az élet olyan tragikus, az egyik nap még itt van az ember, a másik nap meg szintén.

#92
Ðave

Ðave

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.011 hozzászólás

Köszi


A képeket elnézve jó lehetett a hangulat fenn, én sajna az ágyban tespedtem, de jövõre féljetek!!:air:

#93
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

http://picasaweb.goo...806267624616226


Köszi


#94
Robooo

Robooo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 385 hozzászólás

Eredményhirdetésrõl valaki csinált képeket ?


http://picasaweb.goo...806267624616226

#95
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
gratula PBG, meg mindenkinek aki részt vett
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#96
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
15 körrel gyõztem. ;)
A 15-ben benne van a +1 kör is, amit szerintem senkinek nem számoltak.
Én pont 1000 métert mértem egy körön.

#97
TeOtt

TeOtt

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Junior kategóriába hány körrel gyõzött aki gyõzött ? Nekem az órába 11569m lett, kb 11-12 köröm volt, nagyon élveztem.

Látom Ti majdnem mind ismeritek egymást, szép kis közösség alakult ki, tetszik nagyon, gondoltam én is regelek és osztom az észt majd :D

#98
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Ma délután-este Dinnyével és még páran ismét felmentünk a Rekettyéshez elõször a Szépvölgyi úton támadtunk de aztán kicsit késve még bejelentkeztek hozzánk és így visszagurultunk majd a Bécsi út Jablonka út Virágos nyereg útvonalon át másztunk fel. Nem volt egyszerû mivel néhol 2 métert tolt oldalra a szél és sajnos sokszor fújt szembõl. Amikor felértünk rögtön forralt borral lazítottunk majd ezt fojtattuk, lényeg a lényeg hatalmas mázlink volt hogy tegnap olyan szép idõnk volt . biztos nem lett volna egy szurkoló sem a hegytetõn csak a Rekettyésben borozgattak volna:)

Nagy mázlink volt tényleg, itt most Budakeszin eléggé fúj szél, esik a hó is. Tegnap ehhez képest sütött a nap...
Eredményhirdetésrõl valaki csinált képeket ?


#99
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Ma délután-este Dinnyével és még páran ismét felmentünk a Rekettyéshez elõször a Szépvölgyi úton támadtunk de aztán kicsit késve még bejelentkeztek hozzánk és így visszagurultunk majd a Bécsi út Jablonka út Virágos nyereg útvonalon át másztunk fel. Nem volt egyszerû mivel néhol 2 métert tolt oldalra a szél és sajnos sokszor fújt szembõl. Amikor felértünk rögtön forralt borral lazítottunk majd ezt fojtattuk, lényeg a lényeg hatalmas mázlink volt hogy tegnap olyan szép idõnk volt . biztos nem lett volna egy szurkoló sem a hegytetõn csak a Rekettyésben borozgattak volna:)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#100
Halász Anna

Halász Anna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 805 hozzászólás

Anna, a sztár: http://www.bringaban....php?report=240
:)

Bizony én is felfedeztem magam, nem tagadás jó érzés, hogy más csapat képei között ott figyelek. :)Dehogy honnan fényképeztek azt nem tudom, de profi munka:D

Balu75 : Azt lesheted, tavalyi sem lett felrakva, majd felrakják 2 év múlva az ideit..