Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Túrák Magyarországon

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
18574 hozzászólás a témában

#18541
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Tisza-tó túra:

Mivel Abádszalókon nõttem fel, hozzászoktam a síkvidékhez, bár Petõfit a mai napig nem értem. Mit lehet szeretni a semmin?Feltöltött kép Szerencsére ott a Tisza és így mégse volt olyan unalmas(egysíkú) a gyerekkorom. A Tisza-tavat megkerülni nem egy adrenalin bomba, de aki a természet lágyabb ölén kíván egy nyugodt tekerést, annak mindenféle képpen ajánlom. A természetbúvároknak egyenest kötelezõ.( Van mit tanulmányozni. Ártéri erdõk, nádasok, lápok... stb.) Feltöltött kép VIGYÁZAT!!! A bp-i lakosokat a fris levegõ sokkolhatja. Hihetetlen, de leérkezik az ember és 2 órán belül úgy elálmosodik, hogy csak áll mint Anetka az IQ teszt fölött. Szóval érdemes lenézni, nyugtató és látványos. Nyaraláshoz kifejezetten ajánlom.

#18542
adolf

adolf

    vendég

  • fórumtag
  • 119 hozzászólás

Õk nagyon komolyan csinálják ,pl: 2004-es Gázló , szóval :clap:.Vissza az erdeti témára a Gázlótól jutott eszembe még egy nagyon szép szakasz , amit Bakonyban járó montisnak érdemes kipróbálni:Királykapu-Bakonybél.
Lehet Bakonybélbõl betonon felmászni a Királykapuhoz , onnan jön a murvás, mászós ereszkedõs , szakadékos , de emlékezetes rész .Egyébként az egyik pontjáról látni a Pannonhalmi apátságot.A Gázló-túrába is beletartozik ha vkinek innen emlékezetesebb.


Nekem életemben a tavalyi Gázló 90 volt az elsö szervezett bringás esemény amin résztvettem! Az egész utvonal szerintem nagyon ki van találva. A Pier álltal emlitett rész pedig egyszerüen gyönyörü és nem azért mert ez volt az elsö.
Attila, flagellum Dei, malleus orbis

#18543
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Tekerésekben és egyébb sokmindenjóban gazdag Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!:) Gyûlnek az ide benézõk száma, hozzászólása... Lassan, de biztosan lesz ebbõl a topickból valami...:D

#18544
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Kösz az észrevételt:nem is hittem , hogy ezzel a névvel más is szervezkedik.Akkor nektek::clap1:

#18545
klaresz

klaresz

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás

Õk nagyon komolyan csinálják ,pl: 2004-es Gázló , szóval :clap:.Vissza az erdeti témára a Gázlótól jutott eszembe még egy nagyon szép szakasz , amit Bakonyban járó montisnak érdemes kipróbálni:Királykapu-Bakonybél.


Helyesbítenék, ha nem gond: A Gázlót a Happy Bike Sportegyesület (és nem a Kft.) csinálta : www.happybiketeam.hu
:)
Köszi a dícséretet, remélem idén még jobb lesz!

#18546
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Az ötletet kíválónak tartom. Konkrét túraleírásokat (néhány, már kipróbált útvonalat) be is tudok rakni a Pilisre és a Börzsönyre (ezek az elsõdleges célpontjaim) vonatkozóan. Ezek általában extreme CC-s útvonalak.

Másodlagosan pártolom azt az ötletet is, hogy akiknek ezek az útvonalak megtetszenek, és szívesen ki is próbálnák társaságban, azoknak összehoznám/összehoznánk ezeketa közös túrákat.

#18547
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
+néztem hepibájkékat, nem rossz. ami a figyelemfelkeltést illeti, nyitottam egy topicot a mondd mag! ban is, tessen +nézni!

#18548
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég
Õk nagyon komolyan csinálják ,pl: 2004-es Gázló , szóval :clap:.Vissza az erdeti témára a Gázlótól jutott eszembe még egy nagyon szép szakasz , amit Bakonyban járó montisnak érdemes kipróbálni:Királykapu-Bakonybél.
Lehet Bakonybélbõl betonon felmászni a Királykapuhoz , onnan jön a murvás, mászós ereszkedõs , szakadékos , de emlékezetes rész .Egyébként az egyik pontjáról látni a Pannonhalmi apátságot.A Gázló-túrába is beletartozik ha vkinek innen emlékezetesebb.

#18549
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Nézzetek föl a Happybike.hu ra.:)

#18550
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Remélem sikerül vhogy felhívni az OP-ok figyelmét a problémá(nk)-ra, de addig is térjünk vissza az eredeti témára. Legalább vmi forrásanyag legyen, ha meghallgatják kérésünket! :)

#18551
skiri

skiri

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 271 hozzászólás
A dizájnhoz én sajna hülye vagyok, de a programozás/adatbázis oldalát szivesen csinálnám. Persze csak akkor, ha van akkora volumenû ez a munka, hogy adatbázis kell mögé:)
PHP-hoz is hülye vagyok, de javaban bármit!:)

#18552
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
Igen!
Netileg én is zsírállatbéla vagyok, a JAVA is csak egy régi aszfaltszaggató számomra.
Nyissunk egy új topicot-vagy inkább módosítsuk ennek a nevét- hogy mit szeretnénk. Hátha egy hozzáértõ alak-op!!-szive megesik rajtunk, s bütyköl egy ilyet.
Bár, szvsz, a Bikemag egyik része is lehetne, s akkor nem kellne megint a kedvencekbe mentegetni ;-))
Elférne a Fórum-szájt-galéria mellett egy..ööö..mittomén"útvonaladatbázis"...vagy,..trendi: " rájdgájd" :-)

No, szóval rajta, asszem, te nyitotad a topicot, neked még bele lehet ilyenkor piszkálni, vagy nyissunk egy újat, ilyen "alulról jövõ kezdeményezés" címén?

#18553
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Helyesbítek: Nem rossz ötlet! Sõt...! Ha nem lennék hülye a net-hez, csinálnék egy ilyen homelapot. De hát hülye vagyok hozzá... ÉS EZ CÉLZÁS A NEM HÜLYE HOZZÁ ÉS RÁÉRÕ EMBER SZÁMÁRA. Remélem egy csak elolvassa.

#18554
mezogy

mezogy

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
csatlakozom de énis hülye vagyot de ha készlessz remélem megkapom a cimet hogy estleg hozzászolhassak a témához!

#18555
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Nem rossz ötlet! Sõt...! Ha nem lennék hülye a net-hez, csinálnék egy ilyen homelapot. De hát hülye vagyok hozzá... ÉS EZ CÉLZÁS A NEM HÜLYE HOZZÁ ÉS RÁÉR EMBER SZÁMÁRA. Remélem egy csak elolvassa.

#18556
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
persze, persze. De én ojjan, beütõsazonnalegördülõs utánna kiválasztós megnézõsben gondolkodom.
mer' ha pölö, holnap le akarok zizzeni a mecsekbe -még sose voltam- akkor most álljak neki a fórum XY számú, xy oldalú topicjának...csomagolás, defektszerelés helyett..

#18557
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
Savanyugabi! Egy ilyen információs hely megalkotása volt a célom ezzel a topic-kal. Szerintem egész jó ötleteket lehet begyûjteni.

#18558
SanDiablo

SanDiablo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 443 hozzászólás
PR!Én még tájfutóként tanultam meg a vékony barna vonalak hatalmát. Minél többen vannak együtt, annál nagyobb a hatalmuk! Minden esetre szép taljesítmény. Le a kalappal. :-))

#18559
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
bütyköltetni kéne egy ilyen információs forrást itt a bikkmakkon. Nem azé' mintha nem tetszene ez a topic,/ vagy az össszes többi ezzel foglalkozó.. :D ./ de így elolvasom az épp' friss részt, s örülök, hogy milyen jó terepek vannak itt-ott... de nem fogok 300 oldalt átböngészni, ha tartok valahová, pedig, lehet lenne idõm tekerni ott 1-2 órát. Mert, szerintem a legtöbbet mindenki otthona környékén teker, így azt fullosan ismeri, aki meg odatéved, legfeljjeb megy egy kicsit ezan-azon az ösvényen..slussz..
Ha lenne ilyen, akkor, csak klikk, hová? mittomén bükk-miskolc.s legördülne egy két alternatíva.
Mindenki felirhatná tájegységenként az általa kedvelt részeket, akár ösvény lebontásban is.szállással, kajálással, mire figyeljünkkel?, hogy, hová utazzunk?-al...melyik kanyar után van az a jó kis sombokor /jó mondjuk ezt nem ;) / mit érdemes megnézni, hogy úszd meg olcsóbban-könnyebben szebben-tisztábban, kutyák nélkül...
s, ha épp' arrafelé jársz /nagymamalátogatás, meló lezsivel, nyaralás stb../ akkor felütöd, s tervezhetsz.
No?

op-ok? :beer:

#18560
mezogy

mezogy

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
ugyérzem arra lehetsz is!!