Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Specialized

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6564 hozzászólás a témában

#61
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

Sziasztok.

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy tudtok-e valahol egy megbízható Specialized boltot,ahol mindent lehet kapni, országútihoz. Kerestem és a honlapjukon van is bolt keresõ, de ott nem tudom hogy melyik a megbízható és ezeknek a webshopjukon nincs fent minden. Eddig külön helyekrõl szerezgettem be a dolgokat, de a következõ szezonra már sok minden kéne és inkább egyben venném meg. Köszi


Pest vagy vidék? Pesten pl. Berguson, Speedway, Bikemen, Probike. Összeírod mi kell, megírod a boltnak (vagy bemész személyesen). Õk megkérdezik a nagykert. Ha van, akkor megrendelik és mehetsz majd érte. Ha nincs, megmondják mikorra jöhet meg. Esetleg rendelsz kintrõl (német, angol online shop). Vidéken ugyanez a helyzet, ha az adott bolt Specivel is foglalkozik.

#62
zooki14

zooki14

    vendég

  • fórumtag
  • 37 hozzászólás
Sziasztok.

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy tudtok-e valahol egy megbízható Specialized boltot,ahol mindent lehet kapni, országútihoz. Kerestem és a honlapjukon van is bolt keresõ, de ott nem tudom hogy melyik a megbízható és ezeknek a webshopjukon nincs fent minden. Eddig külön helyekrõl szerezgettem be a dolgokat, de a következõ szezonra már sok minden kéne és inkább egyben venném meg. Köszi

#63
apr

apr

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 567 hozzászólás

ízlések és pofonok :/ nekem egyáltalán nem jönnek be, olyan kínai hatásuk van.


+0.5, Az Epic rondább/aránytalanabb mint a tavalyi (ránézésre csökkent az átlépési magasság a SWAT miatt?).
A stumpjumper fsr-nél sem bonyolították túl a színeket: fekete vagy fehér.

A camber viszont tetszik.

#64
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Szép lett az új Stumpy váz nagyon, végre átütõs hátsótengely, fékfelfogatás a ,,láncvillán" rejtett bowdwnezés, a fekete becsúszós Rock Shox villák viszont nagyon nem jönnek be.


Specialized kerékpár alkatrészek
Az Epic is jól néz ki!
Specialized kerékpár alkatrészek


ízlések és pofonok :/ nekem egyáltalán nem jönnek be, olyan kínai hatásuk van.

#65
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Szép lett az új Stumpy váz nagyon, végre átütõs hátsótengely, fékfelfogatás a ,,láncvillán" rejtett bowdwnezés, a fekete becsúszós Rock Shox villák viszont nagyon nem jönnek be.


Specialized kerékpár alkatrészek

Az Epic is jól néz ki!

Specialized kerékpár alkatrészek

#66
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Sziasztok!
2007-es karbon Epichez keresek bolt kit-et kompletten és azt a kis karbon lapkát is ami a tagot fogja a vázhoz.
Köszi a segitséget!

#67
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás
köszi sporttársak, akkor vadászok egy M-est. azért is lenne jó, mert akkor nem kéne új villa, tökéletes lenne bele a 120-at mozgó Reba. sõt, úgy tudom gyárilag is azzal jött 2012-ben az expert.

#68
Kefe10

Kefe10

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
Szerintem is elég lesz az M-es, bár a 181cm talán közelít a határesethez.
Én kb. 179 vagyok és a 17.5"-os 26-os és 29-es S-works Stump HT vázak is pont jók, eszem ágában sem lenne L-es vázra cserélni õket.

#69
Itózs

Itózs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.069 hozzászólás
Az M-est ajánlanám, mert a Specik igen hosszúak felsõcsõ ügyileg. Én 184 vagyok, hosszú lábakkal, kezekkel, de az L-es Camber, Stumpjumper 6-7 cm-s stucnival volt csak jó, mivel 625mm a felsõcsõ hossz. M-esben 590 ami egy jó stucni választással bõven elég. Annyi még, hogy ha mód van rá akkor legyen 400-as nyeregcsöved és akkor semmi baj nem lehet a nyeregmagassággal sem.
Nagyon jó bringát tervezel venni. Hajrá.:-)

#70
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás
sziasztok! 2012-es Camber Expert vázból 181cm magassághoz milyen méretet javasoltok? tudom, a testmagasság önmagában nem elég...

#71
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Sziasztok!

Vettem egy régi Enduro FSR comp vázat, az eladó váltig állította hogy repedésmentes, aztán amikor kicsomagoltam így nézett ki a joke teteje:

Feltöltött kép

Persze jött a duma hogy nem vette észre (hihetõ), érdemes ezzel foglalkozni/javítani vagy küldjem vissza neki? :confused:


tegyél a csomagba egy jó nagy kalafintát is!

#72
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.868 hozzászólás
amennyi kosz van rajta, nem is csoda ha nem vette észre. :) küld neki vissza!

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#73
TaaT

TaaT

    vendég

  • fórumtag
  • 148 hozzászólás
Sziasztok!

Vettem egy régi Enduro FSR comp vázat, az eladó váltig állította hogy repedésmentes, aztán amikor kicsomagoltam így nézett ki a joke teteje:

Feltöltött kép

Persze jött a duma hogy nem vette észre (hihetõ), érdemes ezzel foglalkozni/javítani vagy küldjem vissza neki? :confused:
XC Fully

"Kussolj Brian!" :D

#74
mail-box

mail-box

    újonc

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Tondach

Privi ment.

#75
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Elment a 26-os,muszáj :D másikat vennem. Szezon végéig nem tudok várni :)
Na és pont ilyesmire gondoltam,de ennek még sokkal feljebb is fog menni az ára.


Fog az biztos, múltkoriban volt gy ilyen fent: Specialized kerékpár alkatrészek
egy hónapos alig használt Ausztriai, 850-ben állt meg.

#76
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Elment a 26-os,muszáj :D másikat vennem. Szezon végéig nem tudok várni :)
Na és pont ilyesmire gondoltam,de ennek még sokkal feljebb is fog menni az ára.

#77
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Sziasztok!
S-works Stumpjumpert (29er) keresek újat vagy használtat,tesztbringát-ha valaki tud valami jó vételt megköszönném...


Úgy látom az agyrágó bogár elvégezte a munkáját...! :) Szilváson a kölcsönzõben, szezon végén eladogatják, nekem azt mondták a teszten.

SPECIALIZED S-WORKS STUMPJUMPER 2013 CARBON 29 | eBay

#78
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Sziasztok!
S-works Stumpjumpert (29er) keresek újat vagy használtat,tesztbringát-ha valaki tud valami jó vételt megköszönném...

#79
apr

apr

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 567 hozzászólás

Specit ki forgalmazza itthon? Vice sisakomba kellene szivacs...


Úgy tûnik, hogy a magyarországi forgalmazás végre újra rendben van. A globális honlap magyarul is elérhetõ (ez mondjuk engem nem izgat, de azt hittem ez 1000 éven belül nem valósul meg). A honlapon keresztül lehet kereskedõt is találni. Szintén jó dolog, hogy járják az országot és tesztnapokon ki lehet próbálni a bringákat, érdemes élni vele.
(Véleményemet mint végfelhasználó fogalmaztam meg, aki vásárolt itthon az elmúlt egy évben.)

#80
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

a végfelhasználó dolgát csak az szokta megnehezíteni, hogy egyes cégek/nagykerek termékeit nem minden bolt árul(hat)ja. tudtommal a speci is ilyen (vagy csak volt?)


Most is ez van,aki nem dealer az gyak.annyiért kapja hogy nem érdemes foglakozni vele és valszeg elhajtja akinek kéne bármi