Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Specialized

- - - - -

• Lépj be és szólj hozzá
6560 hozzászólás a témában

arpi07

arpi07

fórumfüggõ

• fórumtag
  • 2.405 hozzászólás

Rajtam kívül mindenki szerint megér egy közel 6éves,V-fékszemes aluváz 65ezret???

serpent

serpent

vendég

• fórumtag
  • 32 hozzászólás
  • LocationS.udvari

Köszi a z infót! Akkor teló csere ha megvenném a vázat. Írtam nekik, kíváncsi leszek kapok e képet,

Van most az aprón is egy jónak tűnő váz csak kár hogy 18"

gaboca1

gaboca1

törzsvendég

• fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Megkaptam a bolttól a képeket és fura módon a 6 képből egyiken sem látszik a váltó felőli oldal ahol szürke foltot láttuk.

Viszont ha jól tudom ennek a váznak 19"-os mértben a fejcsöve 140mm hosszú. egy normál fejcsapágy ugye ki vesz min. 20mm-ert(de lehet keveset írok) így járok 160mm-nél és még a stucnit kellene raknom valahová, 180mm es villanyaknál. Vagy akkor cserélhetek telót is.  Ezt kell mérlegelnem, hogy ennyit megér e.

Megnéztem én is a képeket, érdekes mert belülről is látszik a szürkeség, kérj konkrétan arról a részről képet. Megmértem, 165mm Ritchey WCS komány csapival a magasság.

serpent

serpent

vendég

• fórumtag
  • 32 hozzászólás
  • LocationS.udvari

Megkaptam a bolttól a képeket és fura módon a 6 képből egyiken sem látszik a váltó felőli oldal ahol szürke foltot láttuk.

Viszont ha jól tudom ennek a váznak 19"-os mértben a fejcsöve 140mm hosszú. egy normál fejcsapágy ugye ki vesz min. 20mm-ert(de lehet keveset írok) így járok 160mm-nél és még a stucnit kellene raknom valahová, 180mm es villanyaknál. Vagy akkor cserélhetek telót is.  Ezt kell mérlegelnem, hogy ennyit megér e.

serpent módosította - 2013. október 27. - 19:50

gaboca1

gaboca1

törzsvendég

• fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Sajnos elég messze van.Képeket már kértem, csak még nem kaptam :)

Nyáron kinéztem náluk egy carbon országúti vázat, készségesek voltak a távolság miatt egy sport társsal elküldte versenyre, a képeken egy valami nem látszott a vázcsőből kiszakadtak a kulacstartó szemek és nagyon gány módon ragasztottak bele két M6-os behúzós szegecset, felhívtam a kontakt embert aki állította ő csak áttakarította a vázat és nem tűnt fel neki a javított rész, én így elálltam a vásárlástól, egy darabig fent volt még a hirdetés, de nem jelent meg kép a ,,javított" részről és a leírásban sem szerepelt...

Szóval figyelmesen nézd-nézesd meg a vázat, amúgy normál fejcsapágyat fogad, nekem 2009-es van ebből még az is az utána változtattak.

gaboca1 módosította - 2013. október 27. - 09:36

TripleB

TripleB

bentlakó

• fórumtag
  • 9.185 hozzászólás

Kérj meg valakit a pécsi topikból, hogy nézze meg neked. ;)

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy

serpent

serpent

vendég

• fórumtag
  • 32 hozzászólás
  • LocationS.udvari

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 5.859 hozzászólás

ránézésre hagyományos a-head. a papucs előtt szerintem valami csomagolóanyag/ragasztószalag darab van. a tárcsafékkonzol pedig síkba van marva. (ha gyárilag nem így lenne, az nagy fekete pont a specializednek..) mért nem kérsz az eladótól jobb, nagyobb felbontású képeket? személyesen messze van megnézni?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"

serpent

serpent

vendég

• fórumtag
  • 32 hozzászólás
  • LocationS.udvari

ja bocsi ez tényleg lemaradt:

http://www.konuszbik...-m5-2008-19-vaz

Kisherceg

Kisherceg

fullamatőr kocabringás

• fórumtag
  • 5.859 hozzászólás

hol nézitek a képeket?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"

serpent

serpent

vendég

• fórumtag
  • 32 hozzászólás
  • LocationS.udvari

Szia! Köszi a gyors választ a váltó tartó fület meg azt a szürke foltot én is néztem. Viszont a tárcsafék szem kopását nem figyeltem.

Azt viszont nem nagyon találtam meg,csak a neten fellehető képeket próbáltam nézni sima A-head-es vagy félintegrált csapágyat fogad? Sajnos a villanyakam csak 180mm hosszú

gaboca1

gaboca1

törzsvendég

• fórumtag
  • 2.276 hozzászólás

Sziasztok!

Véleményeteket szertném kérni egy új 2008-as Specialized S-Works M5 vázról. Érdemes megvenni? 65eFt lenne.

Vagy hasonló árért van esetleg jobbnak tartott váz?

Jobb vázat nem nagyon találsz, de a kép alapján mintha lett volna már rajta tárcsafék, nincs váltótartó fül és mi lehet az a szürkeség a papucs előtt...?

serpent

serpent

vendég

• fórumtag
  • 32 hozzászólás
  • LocationS.udvari

Sziasztok!

Véleményeteket szertném kérni egy új 2008-as Specialized S-Works M5 vázról. Érdemes megvenni? 65eFt lenne.

Vagy hasonló árért van esetleg jobbnak tartott váz?

Bikertigger

Bikertigger

maximus

• fórumtag
  • 20.824 hozzászólás
ha bemész a forgalmazóhoz mint "mezitlábas" kereskedõ, akkor kb 13,6 %. ez így megnyugtatja a lelked ?
ha meg úgysem tudsz ott vásárolni, akkor nem mindegy ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

kela

kela

bentlakó

• fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
  • Köszönöm. Amúgy Pest vonzáskörzete, Csepel-sziget. Nagykerben kb. mennyivel olcsóbbak a cuccok? Tudom, hogy én nem mehetek be és vásárolgathatok csak úgy. De érdekelne, hogy mennyit tesznek rá.

semmi közünk hozzá, ennyike.

zooki14

zooki14

vendég

• fórumtag
  • 37 hozzászólás
Köszönöm. Amúgy Pest vonzáskörzete, Csepel-sziget. Nagykerben kb. mennyivel olcsóbbak a cuccok? Tudom, hogy én nem mehetek be és vásárolgathatok csak úgy. De érdekelne, hogy mennyit tesznek rá.

Grande

Grande

törzsvendég

• fórumtag
  • 1.327 hozzászólás

Sziasztok.

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy tudtok-e valahol egy megbízható Specialized boltot,ahol mindent lehet kapni, országútihoz. Kerestem és a honlapjukon van is bolt keresõ, de ott nem tudom hogy melyik a megbízható és ezeknek a webshopjukon nincs fent minden. Eddig külön helyekrõl szerezgettem be a dolgokat, de a következõ szezonra már sok minden kéne és inkább egyben venném meg. Köszi

Pest vagy vidék? Pesten pl. Berguson, Speedway, Bikemen, Probike. Összeírod mi kell, megírod a boltnak (vagy bemész személyesen). Õk megkérdezik a nagykert. Ha van, akkor megrendelik és mehetsz majd érte. Ha nincs, megmondják mikorra jöhet meg. Esetleg rendelsz kintrõl (német, angol online shop). Vidéken ugyanez a helyzet, ha az adott bolt Specivel is foglalkozik.

zooki14

zooki14

vendég

• fórumtag
  • 37 hozzászólás
Sziasztok.

Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy tudtok-e valahol egy megbízható Specialized boltot,ahol mindent lehet kapni, országútihoz. Kerestem és a honlapjukon van is bolt keresõ, de ott nem tudom hogy melyik a megbízható és ezeknek a webshopjukon nincs fent minden. Eddig külön helyekrõl szerezgettem be a dolgokat, de a következõ szezonra már sok minden kéne és inkább egyben venném meg. Köszi

apr

apr

törzsvendég

• fórumtag
  • 567 hozzászólás

ízlések és pofonok :/ nekem egyáltalán nem jönnek be, olyan kínai hatásuk van.

+0.5, Az Epic rondább/aránytalanabb mint a tavalyi (ránézésre csökkent az átlépési magasság a SWAT miatt?).
A stumpjumper fsr-nél sem bonyolították túl a színeket: fekete vagy fehér.

A camber viszont tetszik.

kela

kela

bentlakó

• fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Szép lett az új Stumpy váz nagyon, végre átütõs hátsótengely, fékfelfogatás a ,,láncvillán" rejtett bowdwnezés, a fekete becsúszós Rock Shox villák viszont nagyon nem jönnek be.

Specialized kerékpár alkatrészek
Az Epic is jól néz ki!
Specialized kerékpár alkatrészek

ízlések és pofonok :/ nekem egyáltalán nem jönnek be, olyan kínai hatásuk van.