Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bakony-Balaton riders

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
11267 hozzászólás a témában

#61
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

Hú! Valamirõl nagyon lemaradtam. Emigráltál? Hova?

.


Bajororszagban vagyok. Otthon nincs kellöen nagy búzasör választek, ezert kijöttem. :) Az Erdinger most akcioban 0,69 Euro. :)

#62
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás

Köszi, rendben vagyok. Itt is dögmeleg van. Vasarnap el is akartam menni bicajjal egy közeli bányatora, de bedöglött az idö, csak delutanra lett meleg. Azota folyamatosan meleg van, de vegul is majdnem egy szelessegi fokon vagyunk. Ha lesz annyi idöm, akarok egyet tekerni az Alpokban.

Hú! Valamirõl nagyon lemaradtam. Emigráltál? Hova?

Lehet, hogy el kellene menni.
Hány kört terveztek, és mikor indulnátok?

Segítõ leszek... Én már mentem rajta egy pár kõrt és szombatig még fogok is... :)
Ha összejön, fotózni is fogok. Olyat még úgy sem csináltam.
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#63
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás

Rendben vagy egyébként?
A héten pedig pont jó kis fürdõs biciklitúrákat lehetett volna csinálni.
A víz pont "pisilangyos" :)

Köszi, rendben vagyok. Itt is dögmeleg van. Vasarnap el is akartam menni bicajjal egy közeli bányatora, de bedöglött az idö, csak delutanra lett meleg. Azota folyamatosan meleg van, de vegul is majdnem egy szelessegi fokon vagyunk. Ha lesz annyi idöm, akarok egyet tekerni az Alpokban.

#64
Déenes

Déenes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.256 hozzászólás

Jó lenne ismét egy-két közös tekerés.... Erre jöttök?

Lehet, hogy el kellene menni.
Hány kört terveztek, és mikor indulnátok?
www.magicteam.hu

#65
Déenes

Déenes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.256 hozzászólás

Én momentan nem vagyok otthon.

Rendben vagy egyébként?
A héten pedig pont jó kis fürdõs biciklitúrákat lehetett volna csinálni.
A víz pont "pisilangyos" :)
www.magicteam.hu

#66
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Én momentan nem, mert nem vagyok otthon. Talan a Gázlora haza tudok menni. Talán.

#67
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás
Köszi a segítséget!
Jó lenne ismét egy-két közös tekerés....
Erre jöttök? Falunap, egész napos buli és :https://www.facebook...436068013088560
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#68
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Sajnos nem tudom megrajzolni. Vagy en felejtettem el hogyan kell, vagy valamit megvaltoztattak a google terkepen. Hiaba huzom a vonalat, allandoan atrakja aszfaltozott utakra akkor is, ha gyalogos opciot valasztok. Sorry.

De leirni letudom nagy vonalakban: Jutas puszta, utana a Papodra fel, de a csucsra nem kell menni, hanem ahol elagazik az ut a Papod csucsa fele, ott balra le, aztan a Borzas fele agazik el, ott jobbre lefele, majd kierve az edöböl balra tartva fel, es ott lesz Lokut. Innen lehet kelet fele menni mezei uton Eplenybe. Innen Zirc fele eszaknak kell utat keresni, es kimenni a Penzesgyör Zirc müutra,aztan begurulni Zircre.
De a biztosabb,a regi veszpremi uton Harskutra menni, es innen aszfalton Zirc. Ez kerülö, de kevesbe kalandos.
Veszpremböl Eplenybe elöször Ratot, ott el kell menni a viztorony fele, es ott eszak fele menni a 82es uttol jobbra. Itt nincs sok ut,ha valaki tartja az iranyt biztos hogy jo felemegy, es ahogy Deenes is irta, a nagyfesz vezetek alatt, vagy attol jobbra kell haladni, es ez bevisz Epleny aljaba.

#69
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás

Ha lesz idöm megrajzolom. Talan ma du.
Melyik utat rajzoljam? Mindegyiket?

Mind kettõt légyszi.
Köszi.
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#70
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Ha lesz idöm megrajzolom. Talan ma du.
Melyik utat rajzoljam? Mindegyiket?

#71
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás

Mindenkeppen honvedsegi teruleten kell atmenni. Vagy Jutas puszta fele a gyak teren at Lokut fele, vagy Ratot utan a müut jobb oldala mellett bent az erdöben. Ha csak magan megmozdulasrol van szo akkor egyik sem veszelyes. Ratot fele vigyazni kell, nehogy a nullpont fele tevedj, mert ott lelönek. :)

Eplenybol viszont eleg kavarc atmenni Zircre. Olaszfalun at lehet menni. De utana szantofold, vagy aszfalt, vagy nagy kerulö.

Zircre Vp.böl a legjobb Lokut fele, Epleny erintese nelkul.

Had legyek õszinte. Nem nekem kell. Térképen be tudnád rajzolni?
Elõre is köszi.
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#72
Déenes

Déenes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.256 hozzászólás

Ez is király volt, csak már nem emlékszem az útvonalra:

A gyakorló lõtéren keresztül, Rátót után a mûúttal párhuzamosan benn az erdõben haladó magasfeszültségû vezeték alatt - a "cicergõsön" - mentünk az Ámos hegyig .
www.magicteam.hu

#73
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Mindenkeppen honvedsegi teruleten kell atmenni. Vagy Jutas puszta fele a gyak teren at Lokut fele, vagy Ratot utan a müut jobb oldala mellett bent az erdöben. Ha csak magan megmozdulasrol van szo akkor egyik sem veszelyes. Ratot fele vigyazni kell, nehogy a nullpont fele tevedj, mert ott lelönek. :)

Eplenybol viszont eleg kavarc atmenni Zircre. Olaszfalun at lehet menni. De utana szantofold, vagy aszfalt, vagy nagy kerulö.

Zircre Vp.böl a legjobb Lokut fele, Epleny erintese nelkul.

#74
laciklon

laciklon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 969 hozzászólás
Sziasztok!
Segítsetek légyszi..
Veszprémbõl Eplénybe, Zircre, terepen hogyan lehetne eljutni, amiért sem az erdészet, sem a honvédség nem piszkál?

Ez is király volt, csak már nem emlékszem az útvonalra:
http://zirc.laciklon.fotoalbum.hu/
Köszi.
Élj a mának! Nem baj ha a pokolra jutsz, mert ott egy csomó haverral fogsz találkozni......

http://laciklon.fotoalbum.hu/index

#75
MuLTiKaPuTToR

MuLTiKaPuTToR

    vendég

  • fórumtag
  • 21 hozzászólás
Hétvégi (06.09.) Mecseki hegyikerékre valaki Veszprémbõl?

Sorry, ha OFF volt.
Piros fényt neki... az nyugtatja!

#76
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Holnap lesz a BicMac Mtb futam. McDonald's BringaMánia Magyar Nagydij - Veszprém - YouTube

#77
fecco

fecco

    vendég

  • fórumtag
  • 121 hozzászólás
Feltöltött kép

#78
Vrse Kerékpár

Vrse Kerékpár

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Szia!

A cégtõl is érdekelne pár embert. Mi is azon fáradozunk, hogy az elmaradt 2012. évi Gázlót bepótoljuk. De nálunk felmerült egy olyan verzió, hogy a Királykapunál nem mennénk el jobbra a Witt kilátó felé. Ha nem tovább az aszfaltoson a Gyilkos tó-ig (Hubertlaki tó) majd jól járható turista úton Odvaskõig. Onnét az útvonal változatlan.

#79
Janes

Janes

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

egy wtb speed 1500-ért ?


köszi tigger azóta megoldottam a nyeregkérdést.

#80
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.258 hozzászólás

Sziasztok !

Eladnám az országútimat, és arra keresnék egy olcsó használt nyerget.


egy wtb speed 1500-ért ?
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való