Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országútikról mindent

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
3129 hozzászólás a témában

#1
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
itt a vége, és itt a folytatás

#2
.vackor.

.vackor.

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
húú köszi! az M-s jó lesz nekem (178 cm)
eléggé lestrapált állapotban van. a gumi alapján..

#3
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás
Elmondhato rolam, hogy nem kedvelem a Merida bringakat, de ha jo meretben neked, akkor best buy azt hiszem: http://apro.bikemag....hp?siteid=70033

uj, full tiagra, shimano 550-es kerekek azt hiszem

#4
.vackor.

.vackor.

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
Lehet hogy veszek egy mali ironman xenon (ugye CAMPAGNOLO XENON 9-es sebességû cuccal) vagy talán egy Fort Vetot, de nem tudom, hogy az utóbbinak milyen felszereltége van...
szinuhe: vagy megkockáztassak egy komplett merida 901-16-ost vagy 24-est...

#5
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás
OCR special jó paripa ?
Kicsit sokallom az árát, de talán lehet alkudni
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#6
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Ezért az összegért nem tud venni 105-tel szerelt normális gépet, talán használtan, de úgy is elég közepeset. És a használtban mindig van kockázat. Nekem a Sorával komolyabb gondom nem volt, igaz ez régi szett (2000-es). Az valóban elmondható, hogy a hátsó váltója elég gyenge és a hajtómûve nehéz, de nekem ezzel együtt sem volt használhatatlan. Fejlszthetõség szempontjából nem túl jó, mert 8-as rendszer. Nem tudom a 105-ös szintû Campa (Centaur?) szett olcsóbb-e. Talán érdemes rá még gyûjteni. Sajnos a kerékpársport nagyon költséges...

#7
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás

nektek milyen biciklitek van? (ötletlopásképpen ;) )
az aprót meg bújom, de nehéz megfelelõ méretût és szereltségût találni.
esetleg tudnátok egy megbízahtó biciklis voltot ajánlani, ahol elmondom ezeket a dolgokat, meg egy összeget és összetudnának egyet állítani?


nekem most 2 paci van, mindketto szetkapva.
van egy 901-es merida vaz, es van egy altrix whirlwind vaz, utobbi meglepoen konnyu cucc.
van egy sora (itt csatlakoznek zsolahoz es vedelmembe veszem en is) es egy 105-os szettem hozzajuk, egy par alex kerek, illetve egy mach es egy sun. a kiegeszitok tok vegyesek, b+-tol a zoomig :)

mellesleg a duplafix utan marado dzsuvat meg mindig nem sikerult leszednem a kormanyrol, pedig mar benzinnel is probaltam azota. parafas betekero volt rajta, ambrosini asszem, de tobbet nem teszek ra olyat.
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#8
Coldrock--->NRS

Coldrock--->NRS

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.291 hozzászólás

vackor:

Ne. Tudok Giant o.utit gyakorlatilag ugyanezezl a full sora szettel (kiveve haytomü..de yobb is ami rayta van)
95.000 zsir uy. a Bluecetben van.
kek szin. kb. 54-es váz (bár a giantok meretezeset nem tudom..szoval meg kel nezni, meg ugyist udnak többet hozni)

amugy Sora szett maximum amatõr versenyzes. es egy tanulo ev után felyebb tenni a mercet


Ilyenkor bánom, hogy nem közel lakok. Nekem is kéne :D
Nem csak a deszkásoké a világ !
Amíg a Föld kerek,éljenek a rájderek !

Izé


#9
zsola_

zsola_

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Had keljek a Sora védelmére
Nekem 15 ezer km alatt semmi gondom nem volt vele.
Igaz nem túl precíz szerkezet és nehéz normálisan beállítani, de ár/teljesíményre nem rossz.
Ha jót és olcsót akarsz akkor RSX-et keress. (sajnos már nem gyártják)

#10
.vackor.

.vackor.

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
nektek milyen biciklitek van? (ötletlopásképpen ;) )
az aprót meg bújom, de nehéz megfelelõ méretût és szereltségût találni.
esetleg tudnátok egy megbízahtó biciklis voltot ajánlani, ahol elmondom ezeket a dolgokat, meg egy összeget és összetudnának egyet állítani?

#11
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.030 hozzászólás
passz...
Én használtat vennek. persze megnezve menyire kopottak a dolgok de egy sor/lánc csere meg mindig olsobb . 135 ezrert uyonna max. Tiagra/soar mix van...vagy Campa
A 105 tenyleg egy szinvonallal yobb de 135 nel öbbb.
En vennek 100-110 ezerert egy hasuználta(megkimeltet) 105/Ultegra cuccal es egyböl cserelnem fogaskoszoru/lánc setleg tányer elöl..
s ekkor 135 nel vagy egy fasza felsõbb kategoriás geppel amin a haytás gyakorlatilag uy.
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#12
Krisz_88

Krisz_88

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás

ehhez a bike-hoz mit szóltok:

http://ebike.hu/termekek/kerekparok/orszaguti/1068

jó versenygép lenne belõle?
jó a sora szett?

Ha jót akarsz magadnak akkor a sora-t és a tiagra-t kerüld, mind2 ugyanaz, csak az egyik 8 másik 9 fokozatú. Még a fékváltókarban van hanyagolható kis különbség. Ha nem akarod kidobni a szettedet 1év mulva, akkor 105 alá ne add. A sora-val nagyon rossz tapsztalatok vannak 6e km után, kotyog a váltó, petépi a küllõ, a lánckerék kilengése terhelés alatt 1 cm, nehezen jár a váltó stb...


#13
.vackor.

.vackor.

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
yvorl: tehát akkor ne vegyek olyat? kerékpározástól azért nem állok távol (egy ideig maratonoztam hobbiszinten, csak nem a saját gépemen...) szóval azért versenyezni is szeretnék elõbb -(utóbb) :)
135e-bõl akkor milyen gépet kéne venni? lehetõleg nem használtat.

#14
yvorl

yvorl

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.030 hozzászólás
vackor:

Ne. Tudok Giant o.utit gyakorlatilag ugyanezezl a full sora szettel (kiveve haytomü..de yobb is ami rayta van)
95.000 zsir uy. a Bluecetben van.
kek szin. kb. 54-es váz (bár a giantok meretezeset nem tudom..szoval meg kel nezni, meg ugyist udnak többet hozni)

amugy Sora szett maximum amatõr versenyzes. es egy tanulo ev után felyebb tenni a mercet
www.parkpre-italy.com www.parkpre.com
http://pix.bikemag.hu/album77
TEL.:30/4108066

#15
.vackor.

.vackor.

    vendég

  • fórumtag
  • 139 hozzászólás
ehhez a bike-hoz mit szóltok:

http://ebike.hu/termekek/kerekparok/orszaguti/1068

jó versenygép lenne belõle?
jó a sora szett?

#16
tittyman

tittyman

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.950 hozzászólás

Helo, ki mit tud a schwinn sc avenue road nevezetû bringáról? Érdemes ilyet venni? köszi

Ha csak annyi pénzed van inkább vegyél egy használt svájci v ilyesmi biciklit. Vagy gyûjts össze 90000 és vegyél egy magellán geminit..... üdv
:) Tittyman kongashow!! :bananadan:cheers:

#17
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
en higitoval szedtem le eddig, de most vmiert nem jon le.
beprobalom alkoholt is akkor :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#18
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Általában alkohollal lejön (ez lehet gyógyszertári v. denaturált szesz)
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#19
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
ti mivel szoktatok a kormanyrol leszedni a ragacsos dzsuvat, mikor atbandazsoljatok?
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#20
eeeasy

eeeasy

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Helo, ki mit tud a schwinn sc avenue road nevezetû bringáról? Érdemes ilyet venni? köszi