Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Eger & Bükk

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
2820 hozzászólás a témában

#141
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

XT váltógörgõ(k) mennyibe fájhatnak?

4.5 ebikeon
Van egy ilyenem eladó, alig használt, kis esztétikai hibával, 8-ért.
Tartalékba esetleg? :)

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#142
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
XT váltógörgõ(k) mennyibe fájhatnak?

Kerékpár magazin-Minden,ami kerékpár.-Egri bájkerek-Minden,ami bringa Némi hasonlóság?!;) Kár hogy ez a rész haldoklik!Ezért(is) nincs itt élet...
Magellan-os

#143
djbahool

djbahool

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás
Sziasztok!

Akar vki mostanság actionsports-ról vagy más külföldi site-ról rendelni?

#144
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Alu kormányok kellenének nekem habroló tészta készítéséhez!Örökre!:D

Tegnap dobtam Völgyfõt oda vissza aszfalton vízvételileg,odafelé idegbõl.Jó idõt is mentem:54 min.;24.2 átl.;22km
Vissza pedig a szokásos 10-12kilo a háton...
Magellan-os

#145
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Sziasztok!

Érdekelne, hogy milyen állapotban van a Lillafüred Felsõtárkány közötti országút.
Tervezek egy kanyart arra, de nem szeretnék kátyúkat kerülgetni.

Üdv,
Kocka


kb végig príma. Lillafüred-Mályinka ellenben totál gáz. még kocsival is sz*r.

#146
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Tudtommal nem olyan veszes:Tarkany-megyehatar kozott es Lilla utan is jo darabig kivalo,ezek kozott is szerintem abszolvalhato o,utival is!Csak a motorosokra mindig szamits!
Magellan-os

#147
Kocka

Kocka

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
Sziasztok!

Érdekelne, hogy milyen állapotban van a Lillafüred Felsõtárkány közötti országút.
Tervezek egy kanyart arra, de nem szeretnék kátyúkat kerülgetni.

Üdv,
Kocka

#148
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Igazi vidéki "gyerek" vagy!;)Bringázás elõtt is?!
Ha hõmérséklet visszaáll vmi normálisabbra,dobhatnánk 1 esti/éjszakai rájdot má'!

Fully ma kapott új hajtásláncot.SLX tányérok a hajtómûre,középsõ tányért is fölfaragtam az LX hajtókarra!:)
Kicsit szárad a talaj,napfelkeltelesõsrájd lesz!
Magellan-os

#149
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger

tõtikápit reggelire,hogy kijött?Mint Piszta egykor?Vagy még most is?:D


Lali: most is ha úgy van, tolok tölti kápit, akár reggelire. De belõlem még sosem jött ki. :)

#150
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
babot, vazze.
csak cseppet megbüffentett! :-X
oké, papája, megnézem, mikor is van ez dátumilag, azt oké!
megy prájvit.
több alkoholt, mint kerékpárt!!

#151
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Elvetemült 1 brigád,az biztos!Mit ettél Savanya,tõtikápit reggelire,hogy kijött?Mint Piszta egykor?Vagy még most is?:D
Tegnap cimborámmal nem volt tekerés,mert r.h.dt nagy feketeség volt a Mátra fölött,me'dörgött is,me'esett is föntebb!Családi ebéd után viszont soloban csak nekivágtam az északi oldalnak.1 35 kilcsis szerény,de élvezetes tekerés összejött,aztán meg irány haza,sajnos csak asphalton,idõ szûke és az Eger térségébe lévõ idõjárást látva.Kis elázás lett is Töviskes-völgynél,de nem vészes.Fél 9re értem haza,88km-rel a lábamban.Cudarul elfáradtam,bár nem is voltam vmi fitt az elején sem.Szint is elég komoly volt az elsõ 40 km-en...Majd dobok képeket!Vagy a Fészbúk klubba?!:)
Magellan-os

#152
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Répásról a legrövidebb úton fel az aszfaltra. Ott mentünk le most! Felfelé LÖHHÁ, lefelé zsivány! :cool2:
Hogye lenne kép! :)



Sajna pont lecsúsztál. Nemrég volt gyártás, a következõn meg már nem lesz magellán logo...
Viszont ha használt is érdekel, az lehet hogy lenne.


több képen szerepel alkohol, mint kerékpár :D

#153
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger

Sajna pont lecsúsztál. Nemrég volt gyártás, a következõn meg már nem lesz magellán logo...
Viszont ha használt is érdekel, az lehet hogy lenne.


Használt is érdekes lehet, ha nem szakadt, nem lukas, betét normális benne. M-es méret érdekelne

#154
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Alex!Ez turisatút/bringaút ez merre van ez?
https://plus.google....493147043588818
Má'látom,lehet nagyítani.:D

Répásról a legrövidebb úton fel az aszfaltra. Ott mentünk le most! Felfelé LÖHHÁ, lefelé zsivány! :cool2:
Hogye lenne kép! :)


_Alex_: tõletek nem lehet vhogy beszerzni Magellanos gatyát? :o

Sajna pont lecsúsztál. Nemrég volt gyártás, a következõn meg már nem lesz magellán logo...
Viszont ha használt is érdekel, az lehet hogy lenne.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#155
piszta

piszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 612 hozzászólás
  • LocationEger
_Alex_: tõletek nem lehet vhogy beszerzni Magellanos gatyát? :o

#156
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
Jozsi!Egy ilyet rendelnék,ha lehet:
Altrix Single speed talpas lánckerék | Hajtás | Fogaskoszorú

Savanya!6ezer éve nem láttalak,és nem is hallottalak!Kép készült rájdról?Minnyá nézek Picasát!

Vásárnapra esõt mond,sajnos!És nem is keveset...De még nincs elvetve a mátrai tekergés!

Alex!Ez turisatút/bringaút ez merre van ez?
https://plus.google....493147043588818
Má'látom,lehet nagyítani.:D
Magellan-os

#157
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

kösz a múlt heti rájdot, gáccik.
volt egy laza LÖHHÁ-m, amikor cseppet hamarabb sikerült ódoroznom... kibuktam a tápot-e. :-D
fasza volt, szlovák rájd mehetne, illetve, csiparájd hajnalban? Annyira el vok havazva, hogy rendesen kikakálni sincs idõm magam
7végén p-sz-v fesztigyálon vok

alex:

erdõbénye ok, lesz vmi ákos koncert legalján, feleség érdekelt benne
én meg montizhatok, meg ihatok.


Sukár volt!
Na, csodálkoztam is, azon a részen hogy megtáltosodtál! Hát akkor így! :D

Jajj de zsír! Akkó montizunk, meg iszunk! :D
Vigyázkodjál, szombat este nagyon súlyos buli szokott ott lenni! Remélem idén is lesz!
Küldd el privátba a mélcímedet, életkort, ilyeneket, és benevezlek maratonilag!

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#158
djbahool

djbahool

    vendég

  • fórumtag
  • 115 hozzászólás

"Mikor indulás, km, szint?"-Jozsi!Ne legyél má' ennyire digitális!;) Na,viccet félretéve!Még pontosat nem egyeztettem cimbikkel,de Derecskérõl a cocózás szerintem kb.10kor,max.11kor indul.(jobb lenne a tíz,azt próbálom majd erõltetni).Egerbõl? indulás attól függ,hogy velem tartasz-e,vagy saját autóval jössz?!Mert ha velem jössz,akkor bringás indulás elõtt bõ fél órával indulnánk Egerbõl.Ha külön jössz,akkor én hamarabb ki fogok menni.
Táv:nemtom,én 50 kilcsi alá nem adnám;szint???,he-he!Az attól függ,milyen utakon támadjuk a Mátrát.Csináltam már a Mátrában 40km-en 1400 szintet.Nagyon szeretném megnézni Világos-hegyet.De majd meglátjuk!

Mostanában nem rendeltek külföldrõl vmi alk.részt?Nekem lehet,hogy kellene 1 15ös fogszámú talpas lánckerék,jó áron!Lehet belföldi rendelés is,beszállnék!


Van egy nyitott ebike rendelésünk, ami hamarosan szállításra kerül. Ha találsz ott zöld kosarast neked valód, akkor szólj, és hozzáteszem a rendeléshez.
Ha meg nem akkor feldobunk egy külföldi rendelést (nekem is lassan be kéne újítanom egy láncot)
Vasárnapot majd szombaton megmondom még.

#159
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
kösz a múlt heti rájdot, gáccik.
volt egy laza LÖHHÁ-m, amikor cseppet hamarabb sikerült ódoroznom... kibuktam a tápot-e. :-D
fasza volt, szlovák rájd mehetne, illetve, csiparájd hajnalban? Annyira el vok havazva, hogy rendesen kikakálni sincs idõm magam
7végén p-sz-v fesztigyálon vok

alex:

erdõbénye ok, lesz vmi ákos koncert legalján, feleség érdekelt benne
én meg montizhatok, meg ihatok.

#160
Louis

Louis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
"Mikor indulás, km, szint?"-Jozsi!Ne legyél má' ennyire digitális!;) Na,viccet félretéve!Még pontosat nem egyeztettem cimbikkel,de Derecskérõl a cocózás szerintem kb.10kor,max.11kor indul.(jobb lenne a tíz,azt próbálom majd erõltetni).Egerbõl? indulás attól függ,hogy velem tartasz-e,vagy saját autóval jössz?!Mert ha velem jössz,akkor bringás indulás elõtt bõ fél órával indulnánk Egerbõl.Ha külön jössz,akkor én hamarabb ki fogok menni.
Táv:nemtom,én 50 kilcsi alá nem adnám;szint???,he-he!Az attól függ,milyen utakon támadjuk a Mátrát.Csináltam már a Mátrában 40km-en 1400 szintet.Nagyon szeretném megnézni Világos-hegyet.De majd meglátjuk!

Mostanában nem rendeltek külföldrõl vmi alk.részt?Nekem lehet,hogy kellene 1 15ös fogszámú talpas lánckerék,jó áron!Lehet belföldi rendelés is,beszállnék!
Magellan-os