...és akkor ma is! túra-kaland-földút tekerés!
az apropót az adta, hogy délutánra kimenőt kaptam és ki akartam próbálni, hogy ebbe az irányba mennyire nehézkes (vagy éppen könnyű) eljutni. kellemes, könnyen bővíthető kör kerekedett belőle. ![]()
igen, az ott a Naszály
![]()
itt meg már olyan volt, mintha már ott is lennék a Naszályon, de még éppen nem
![]()
![]()
![]()
ja, itt nem kerítéssel találkoztam (persze az is volt), hanem valami helyi okostojás által megálmodott figyelmeztető táblával. rég nevettem ekkorát.
barom.
mivel kalandkerékpározás (TM ZolkoW), természetesen sikerült találni egy utat (OSM!!!) ami bevitt a vetés közepére.... végül a két tábla határán ki lehetett jönni.
![]()
kultúrprogram is volt. kastély ugye mindenfaluban van, ide még kétoldalú emlékmű is jutott.
![]()
...és persze egy kereszt. 1940. duLva, mi mindent láthatott és átélhetett.
![]()

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére









