Jelentkezz be Regisztrálj
Vác körüliek ide!
#202
Írta 2024. augusztus 13. - 12:38
Lókút az még Vác környéke, igaz?
(most nézem, Aklinál meg lett volna egy tó. Na az a másik heppem, biztos, mert olyan helyen nőttem fel, ahol kuriózumnak számított a természetes víz)
- Kisherceg kedveli ezt
#206
Írta 2024. július 21. - 01:37
#208
Írta 2024. július 15. - 14:42
Milyen rövid lombkoronasétány!
- Kisherceg és donciccio kedveli ezt
#212
Írta 2024. május 30. - 17:28
oké, hát ki a fene akarna inkább dolgozni, ha a kedvese tekerni hívja? ráadásl hétköznap délelőtt? ugyehogyugye? ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
természetesen a szint a közelében sincs a valóságnak... :/
- ZolkoW, donciccio és talpfa kedveli ezt
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#213
Írta 2024. május 21. - 08:35
Mindeközben ahová mentünk volna, nagy eséllyel teljesen jól biciklizhető maradt a hétvégén, de hát van ilyen. Én végül nem is szedtem elő a biciklit, nem jutott rá idő most.
- Kisherceg kedveli ezt
#214
Írta 2024. május 20. - 22:05
nos igen, van hogy az univerzum küldi a jeleket, csak értelmezni nem sikerül... ![]()
indulás előtt, guminyomás ellenőrzés közben a külsőből kihúzott apró tüske helyén süvítő levegő... dejó, működött a tej!
a teraszról észlelt sötét zivatarfelhő... bizosan nem erre jön majd!
indulás után 10 perccel mennydörgések sorozata... - ááá, szerintem amarra kerül majd!
6 km-rel később már kezdtem érteni, hogy eső biztosan lesz. de pont sikerült behúzódni egy facsoport szélére, így 20 percig elmélkedhettem arról, hogy milyen klassz helyet találtam, nem is igen lettem vizes... közben az éppen csak esiktől az ó, hát ez igencsak zuhogon át szépen eljutottunk a nahát, lassn indulhatunk is, már csendesedikig.
valójában a (vissza)induláskor nem is nézett ki annyira vészesnek...
![]()
...és nagyjából eddig tartott a jó rész, innentől hazáig felváltva gurulás (ilyen alig volt), tolva szentségelés (ebből sok kijutott) és többalkalmas sárkaparás, hogy legalább a tolás működjön. ja, és persze lábon is csúszkáltam össze-vissza...
![]()
itt még nem is nagyon volt sáros...
![]()
annyibban szerencsém volt (pozitív gondolodás!), hogy legalább nem áztam meg, a távolban már közelgő következő zuhé előtt épp hazaértem...
![]()
közben próbáltam megfejteni, mi lehet az üzenet.
- valamit elszabtam mostanában és a karma így jelez vissza...
- jelzés: az, hogy lemondom esőisten Zolkowval a tekerést a meteora hivatkozva, nem jelenti azt, hogy nem szívom meg...
- ideje szétszedni a 45650B-t a régóta halogatott karbantartás és hajtáscsere miatt. (szétszedtem...)
- most ez így jött ki...![]()
#maradjotthon ![]()
- ZolkoW, donciccio és talpfa kedveli ezt
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#215
Írta 2024. május 14. - 20:25
képzelhetitek, milyen a többi, ha ez a legjobb mai kép... ![]()
![]()
viszont nagyon jó, érzem az erőnlét javulását. ![]()
a reptetés is egyre jobb lesz. persze vannak áldozatok. ő másfél évet élt. a 2*3db-ból így már kettő makkant meg. az egy dolog, hogy még mindig sok a hiba, de ezeknek azért illene valamivel jobban bírnia, nem? végülis a ka-bar azért "létező" gyártó, ha nem is ez a fő profiljuk. legközelebb igazi lesz. ![]()
![]()
Kisherceg módosította - 2024. május 14. - 20:36
- ZolkoW és donciccio kedveli ezt
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#220
Írta 2024. május 02. - 07:02

Orbán fogadó felé. jó sok fát kivágtak.
- Kisherceg és ZolkoW kedveli ezt
Columbus Genius: http://framebuilding.com/Genius.htm
D.S.B.=Differential Shape Butted: http://framebuilding.com/Butt.htm
Bianchi Genius: https://dl-web.dropb...jeyW8DLm0pEa_1A

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





