Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#421
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
De most elvileg a 2 narancs Yaseces is hobbyban indul! Amúgy tényleg kicsit túloztam!  ;D

#422
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Na, azért ezt az 1-10 helyig lezsírozást megcáfolnám, a biketrials-on látható Laci elsõ versenyen indult, és 6-ik lett. Élete elsõ triál versenye volt... :)
Max. az 1-5ig volt eldõlve. :)

Lord: van egy pár képem, majd scannelem, Lóri van rajtuk.

#423
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Don: a Flash-t én próbálom mindig feltölteni, de vagy kifagyok, vagy meghal a kapcsolat, vagy valami közbejön. Mivel nem tudom folytatni ezért akkor nem is próbálkozom többet. Amúgy az a Cseke Rt. promo videója, amit a Magellanokhoz adnak!

Ja amúgy ha jól fog a v fék akkor ne cseréld le, nekem Deorom volt és az nem fogott valami szépen, mondjuk a Kona fékkar kicsit nyúlós volt. Most már Magurám van piros pofával és semmire nem cserélném le. Tárcsát max elõre tennék, de oda se fogok, mert drága.

#424
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
nekem is '02 Deore V van hatul es eleg jo, persze katrannyal... de meg jelenleg nem kell jobb :)) az elsonel meg nem az erosseg,hanem a fokozhatosag a lenyeg! es azt nem is szabad katranyozni.. de ezt ugyis tudjatok....

#425
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
magura elore hatra :))) hatra HS-33, elore Marta, az a legujabb,es qrva konnyu.. annyiba kerul mint egy GustavM, de sokkal konnyebb a Louise-nal is..... szoval kirr.. ha egyszer lesz penzem :)))))

#426
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
Nekem '02-es Deore hidrám van, mar mint állat. A gyengusz vázakat biztos szétcsavarja, így igaz Balage!

#427
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Ti milyen féket használtok hátul ???
Mert én v-féket (deore-t) és tök faszán fog !!!
Nem tudom vegyek-e magurát ??  tárcsát nem akarok mert állítólag megcsavarja a vázat !!!
Balage

#428
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Don, ment a privát, egyébként a flash.avit nem én követtem el:) Szívás, az biztos, de ha egyszer ez van, mit lehet tenni.

#429
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
hhat kibaszas.... a UPC ugy dontott,h nem szeret engem :) irtak par levelet,h nem szeretik,h ftp-t mukodtetek,mindegy mondtam,leszarom,mejd lenyelik... most azt mondtak, jo, legyen, engedik,DE bevezetik a 15 Gb-os adatforgalmi korlatot,uh rabasztam :) igy is megvan boven a 20 Gb, erre pfff.. gecik... szoval zaros hataridon belul megszunik a server sorry.. :((  Lord Andrew cuccai fognak meg elni egy ideig,de a public dolog sajna nem :(( koszi a megertest, es nem rajtam mult sajna... jah, Andrew mi az a flash.avi amit foltoltottel?

#430
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Induljon mindenki versenyen! Valahol el kell kezdeni, meg tapasztalatot is kell gyüjteni! Azért meg nehogy ne induljatok el, mert lefikáznak. Inkább senki se szóljon semmit azok közül akik hobbyban indulnak haladó helyett, csak az ajándékokért! (na jó azért én is megondolnám ha olyan sziten nyomnám). Szóval az elsõ 10 hely már alapban el van osztva.

#431
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Ja, Balage, írtam a biketrialsos fórumba a kérdésedre!

#432
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Gregory, milyen kódot kér az az átkozott?! Sajnos Sekee is mondja, hogy otthon neki is csak az egyik gépén jönnek be a videók! Ez ellen nemtudom, mit lehetne tenni. Ja, Gregory, szerintem nyugodtan indulj, aki igazán hozzáértõ, az úgyis tudja, ki milyen jól nyomja versenyen kívül - mennyit vesz ki belõle a drukk. Én meg behalok, Csíkszeredán van agy, itthon meg nincs:) Ma egyébként sikerült egy helyi "menõ triálos" (marhára...)-tól kapnom egy "elismerést", nekem van a környéken az egyik leghulladékabb bringám, de leszólt, hogy nekem aztán szükségem van maxxis gumira hátul - csak mert kezdõ vagyok, és lekoppantottam kicsit a felnim egy kb 50-60 cmes pedálból leugrásnál.

#433
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Indulj Greg Indulj most mondjátok meg láttam nagyon állatul nyomja és itt macerál !!!!
hallod szerintem gondolj arra hogy a street-en vagy és nem a közönség elõtt !!!
Én ott leszek és leütöm aki beszól valami kis pöcs ahogy idézett itt valaki !!:)))


Indulj Greg YEAH[tt][/tt]

#434
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Leljki segítséget kérek!!!
Szerintetek induljak a sport szigeten hobby-ba???


#435
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
LordAndrew nem is igazán jelszót kér hanem amikor ráklikkelsz a pl.:Gyõr-re akkor nem hoz be semmit a Gregory-nak kért kódot beszélj vele is !!!
!!! TRIALOSOK FIGYELEM A SPORTSZIGETRE ÖSSZE KÉNE JÖNNI A FÓRUMOSOKNAK ÚGYHOGY NYOMULÁS KI !!!

#436
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 hozzászólás
Hali!

En most Erdelybol irok itt vagyok csikszeredan!
Vannak trialosok de meg nem sikerult beszelni veluk, az itteni boltban van T4000 SilentC 980000 leiert vgyis kb 10e HUFert

9.en kinleszek a Sportszigeten de csak bicaj nelkul nezelodni mikor lesztek kinn es mirol ismerlek fel titeket??? mondjuk naggyabol tudom kinek milyen bicaja van



#437
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Ja, Balage azt mondja, hogy a BikeTrialson ha videóra klikkel, az jelszót kér! Ez van így másnál is?! Mert nekem nem, és nagy gáz ez így akkor!

#438
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Ebben a szekció eltoszásban tényleg lehet vmi, egyre több bringásról látom pl, aki Gyõrben volt, hogy a tudása jóval több, mint amit ott tudott hozni - véletlen sem lettek emiatt elõítéleteim! - szóval a versenydrukk néha tuti túl sokat is kivesz az emberbõl...

#439
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
A kelenföldi találka az pénteken reggel vagy szombton reggel lenne mert mi kint leszünk mind a 3 napon tom', hogy szombaton vannak a trialos cuccok de azért pénteken se lesz rossz !!!
Kb.:reggel (június 8 szombat )10 kor van valami bringateszt
11:00 trial verseny hobby
12:00 trial verseny haladó
13:00 edzések, félcsõshow
14:00 trialverseny elit
15:00 félcsõ show
16:00 dirt jump elõdöntõ
17:00 dirt jump döntõ
18:00 díjkiosztó
NA ez a szombati progi ha valakit érdekel a pénteki akkor:
www.sziget.hu/sportsziget
ha valaki kelenföldre akar jönni írjon mivel jön és hányra tudna odérni és aki nem azzal meg a Bee extrémparknál valahol kéne összefutni !!!
BALAGE

#440
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Tenx a hozzászólásokat! Igyekszem majd minél többet gyakorolni.