Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#401
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Nekem is kendám volt!! Én egy 2.7 maxxis DH belsõt használtam bele!!!! És még mindig azt a belsõt nyúzom!!!
VillA, Hát villat inkább sak használtan lehet venni! Ajánlom a Magellant!! Nekem az van csak tárcsafékesítve, elég jól bírja!!
Ez kb olyan 4-5000!


#402
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
letezik egy mindenki altal ismert alternativa: DURO ;))) ez kb olyan mint a lukas belsore a folt... ideiglenes,de sokan hasznaljak... :PP szoval elvonatkoztatva ezektol a Bike+ Freeride, azaz a Kenda mittomenmi :) qrva jo, duro-hoz hasonlitva.. pfahh... 1000x jobb... haverom mar lassan a 3. duro-jat nyuzza,amig en az 1. kendamon nem latom a hasznalat halalos jeleit... szoval igen, es ez 2500Ft uh megeri, mondjuk,nem felutesbiztos,de en meg soha nem utottem fel... vastag belso kell ala... viszont a Continentalban csalodtam.. Explorer Pro van nekem elol,es allandoan felcsapom minden szarral... kevlaros, hajtogathato,qrva konnyu, asszem 380gr, de olyan mintha egy lufival bringaznek... amelyik barmikor kidurranhat :) szoval sux... ja de pozitiv,h nem kopik.. oh.. kerdes: hol lehet Normalis Alu villat kapni??? jo lenne ar is,ha valaki talalkozott valahol jo minoseguvel...

#403
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Az én SwampThing-em is annyi volt, vagyis 6900, de 5900 oda adták!! =)
Az egyszerûen elkoptathatlan!!


#404
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Mondjuk Maxxis nagy elõnye még, hogy olcsó! Amúgy nekem is most elöl-hátul ez van (MofoDH).
Van most új 2-Ply verzió mindbõl> dupla falvastagság, szóval felütéses defekt még inkább valószínûtlen. Súlyban sem sokkal több, csak árban van 7e körül.

#405
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Hát nem tudom! Én Maxxis-os avgyok! Szerintem az és a Kenda a legjobb! Nem is nehéz a Maxxis!

#406
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Biztos rossz Space vettetek! Van 900 grammos puha verzió, meg 1200gos kemény! A puha tényleg azért puha, mert nagyon kopik!
Az megint más kérdés, hogy a Maxxisok, viszont kibaszott kemények, és nem hajlandóak kopni, és még nehezek is. És a Space azért szélesebb..

#407
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hello mindenkinek!

Egy darab kérdésem lenne... nem igazán triál de nem tom hova beírni...... szóval mostanában elkezdtem ugrálni és fáj a derekam... a kérdés mitõl??
a gumiból még több levegõt kiengedni nem tudok mer akkor percenként felütném...

lécci segítsetek
KÖSZI
tommmas

#408
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Hú, én most meg nem tudom neked mondani, milyen... Majd megnézem:)

#409
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Én is már utálom a széles kûlsõt!!!
Én Balage-vel együtt vettem a Spacet- és kb két hét alatt tükör símára koptattam!!!(amikor az ember felugrik tekerésbõl valahova, teljesen megszaggatja!) Egyszerûen kúúrvaszar!!! Most egy 2,35-ös Maxxis SwampThing van rajta, ez rohadt brutális!, nem széles, szimpla 2,35-ös(nem úgy mint a space), de nagyon állta!!


#410
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
én hülyeségnek tartom a széles külsõt hátra mi értelme csak nehezebb inkább legyen magas (felütõdés ellen) Mondjuk nekem Schwable Space (5000)2.35-ös de fúúú hááát, hogy is mondjam mondjuk ez nem a hazavágott SZAR !!! Dh-ra van kitalálva ugrasz párat pedálból és egyben szakadnak le a bütykök ennek ellenére jóó :)))
Én a schwable-nél maradok majdd a köv vagy king jim vagy bike+ kenda !!!!
Balage
(ja és akkor ne kavarjunk a Sportszigeten találkozzunk a Stefániai úti bejáratnál vagy van jobb ötlet ?)


#411
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Szvsz szélesebb, mint az átlag 1.95-ösök, de tény, hogy keskeny. Szeretnék is szélesebbet venni, de ha nem megy be a vázamba rendesen, én nem fogok kalapálni, meg fûrészelni az új vázamon.  :)
Amíg meg csak vízszintesen gyakorlom a pedálból ugrást, forgolódást...stb. addig meg ez a gumi is bírja.

Árlistákban láttam, hogy DH belsõ Maxxis 1600,-  Schwalbe 1900,-  ezek belemennek egy 24mm-es felnibe?  ??? ???  (persze széles gumival gondoltam)

LordA

Neked 1.1/8-as fejcsöved van?

#412
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Helló!
Yoshida: mihelyst megvannak a képek, csak küldd õket nyugodtan!

Gumiról annyit, hogy az 1.95 az még az én 2.1esemnél is vékonyabb, az lehet hogy kicsit vékny, nem? Mondjuk az én házilag átheggesztett sima nõi vázból triálgépem vázát meg kellett kalapálni, hogy 2.1 es beleférjen ;D A sportszigetnek melyik napjai esnek suliidõre? Ja, és Gregory, a bikeod késõ estére már lehet feltudom dobni, de nem száz...

#413
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Bizots induluk!
Kössz, hogy ilyen rendes vagy, hogy az utolsó eõttit átengeded!! Cska tudod nem kell mert hülye leszek az elsõ helyrõl az utolsóra visszamenni!! =)
Nem tudom még hogy hogy megyünk, de akik innen a 11kerbõl jönnek azokkal kb ott kéne összefutni!!


#414
Gabi07

Gabi07

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Ti milyen hátsó humikat használtok? Nekem most 1.95-ös Maxxisok (még a gyáriak) vannak elõl-hátul.

Az a problémám, hogy elég rövid idõ alatt elmászik a hátsó kerekem vmelyik oldalra és tök közel lesz a láncvillához... >:(  Acor gyorszáram van, legutóbb már ráraktam egy 13-as csillagkulcsot, azzal húztam meg, és még úgy sem az igazi...  Ha esetleg vennék hátra 2.35-öst, akkor max. 2mm lenne mindkét oldalt -> így lépten-nyomon beleérne a láncvillába... :(

Meg lehetne tépni még erõsebben a gyorszárat?

#415
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
5 karos LX hajtókarra tud valaki rockringet????
Ha sportsziegetre meglenne, örülnék neki, mert addig nem akarom felrakni az "új" hajtómûvet. ;D ;D ;D

S.Szigetre felmegyek, és indulok hobbyba. Gregory, gyere Te is, majd maximum átengedem neked az utolsó elõtti helyet  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Keleföldi pu-tól elég messze van a Népstadion...odáig tekerünk???

#416
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Én sem bundáról beszélek! Csak néhányan lejönnek haladóból + akik már vagy 1-2 éve hobbyban nyomják! Akkor azoké az elsõ 5 helyezés. Meg külünben is ezt az Ardó szervezi nem pedig a Blaskó...

#417
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Nem úgy értettem a lezsírozást, csak hogyha már indulnak akkor úgyis nyernek, és olyan mintha megbeszélnék hogy meg fogják nyerni. De én ott se voltam, csak amit hallok abból képzõdik mindenféle hülyeség az agyamban. :)

#418
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
nekem is most a vagyam egy magura hatra :(( dehat kinek nem... sebaj nyari melo,aztan hajra... meg kene hajtokar meg hatso agy.. aztan ennyi! le fognak torni szegeny hajtokarjaim.... erzem.. nyekereg mindketto... :) dehat ez a sorsuk :) szerzunk 98-as LX-et....

#419
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 hozzászólás
Na, kivágtam egy nemrég letöltött videoból egy részletet. Szerintem a srác tud valamit.
Winmediavideó tömörítés.

www.tar.hu/yoshida/video/vid.wmv

#420
Peppencs

Peppencs

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Szevasztok,huhh,de rég írtam ide.
A lezsírozást nem teljesen értem,pontosan kikre gondoltál?Yoshidának teljesen igaza van,a 4. helyezett /Pap Peti/,élete második versenye volt.
Csak éppen õk minden nap kint vannak,+a Cziberéékkel is járnak eddzeni.Lehet,hogy ez a titka..? ;)
A V tényleg tuti,nekem elöl C101-es van/Altus!!/piros Tioga pofával,és bivaly merev.+fog is/+kis kátrány../
A hátsó Magura meg tényleg ütõs,fõleg az új merevítõjével/Shufni tuning/,meg flex,meg kátrány,meg lehet,hogy a Monty betét is dob rajta? ;D
Sportsziget mind a három nap kint kéne lenni,eddzeni,meg versenyezni.