Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trial2

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
642 hozzászólás a témában

#381
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Szasztok! Kicsit most kimaradtam...
Én és még néhány haverom, nagyon valószínû (sõt tuti), hogy megyünk a Sport-szigetre a 11. kerületbõl. Azt, hogy melyik nap azt még nem tudom. Ha valaki még arrafelé lakik és jönne velünk, tanácsolom, hogy az Etele út-Hadak útja keresztezõdésnél találkozzunk! Ott van egy elég ismert és kedvelt kis terecske, ahol gyakorolgatni szoktunk. Többen ott "gyülekezünk" majd.
Ha valakinek nem vili, hogy hol van ez a tér, akkor priviben elmagyarázom.

Üdv: Moj

#382
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Na holnap én is megnézem a Kerékvárban!
Mg: Komoly aza kép!  ;D Érintéses felugrást még nem tudok, hülyeséget meg nem akarok mondani!

#383
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
NEm ide tartozik de van 2 kérdésem. Vagyis csak a 2. nem tartozik ide. Éspedig: haverom kérdi hogy hogy kell csinálni az érinteses felugrást. A 2. kérdés meg nincs eladó HS33 valakinek hátra?

#384
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Nincsen a várban!!!
Voltam, néztem, kérdeztem! Nicsen!!!
Ja4 És jövõ hét közepére várható az új Bike+ stucni, amibe bepakolhadtod azt a Triál kormányt!


#385
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Sekee tutti de egyébként hívta a Gregory és neki mondták a Hunyadin (Clark Ádám térrõl //!!!)


balage

#386
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
Várj KMT neked nem a hard-os space változat van ???

#387
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
2 kerékvár? Hunyadi u.? Vár alatt? Pedig az Fsa-k ott szoktak lógni a falon. Jó helyre mentél!

Kmt: Én nagyon jól nyomom, szal vigyázzá!  ;D ;D ;D


#388
KMT

KMT

    vendég

  • fórumtag
  • 97 hozzászólás
Én nyolcadikán biztos megyek sportszigetre és indulok is, de lehet, h máskor is. Beszéltem az egyik sráccal, aki tavaly hobbis volt és most indult haladóban és azt mondta, nehéz volt, úgyhogy megy hobbiban, tehát most sem fogunk nyerni...  de tényleg induljon mindenki!  Ki milyen szinten nyomja?? (csakhogy képbe legyek)
Nekem bejön a space hátul.
lehet, h fogok tudni szerezni silentet 7-8 körül, kb. 4 hét múlva.

#389
Balage_3al

Balage_3al

    vendég

  • fórumtag
  • 90 hozzászólás
na DonInsect kona project 2-est a Hajduba is lehet kapni csak az a baj , hogy méretre kb.:165mm-es re van vágva és az rövid báár ebbõl nekem is volt gáz én egy noname M betûvel feltüntetett villát használok(nem egyenes)és az is kb.: a stucni 3/4 -ig ér !!!
Ki lehet venni az alátéteket a korm.csap-ból :)))
Na csak az 4000Ft.-volt és tök sokat láttam akimnek az van trialra (nem magellan a villa de hasonlít)
Hol lehet kapni 4150ért hard schwable-t ???
ja és ha felni akkor only sunrims !!!
Hátra:big mammoth fat
elõre:rhyno lite
qrva jóóó !!!
Ja és HOL LEHET KAPNI FSA HAJTÓKART MERT A TAMÁSBA MARSLAKÓNAK NÉZTEK (AZT SE TUDTÁK, HOGY VAN ILYEN KIS TÚLZÁSSAL )%%%%!!!!!!!!!!!!!!!!
NA ÍROGASSATOK !!!?:)))

jóó trialozást mindenkinek és egész nyáron Hajtás !!!
balage


#390
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
basszus 16000-ert villa??? huhh.. en 3000-ert vettem az en szenacel szaromat :))) jol atvagtak,aszondtak,h Cro-Mo... na mindegy, P2-t szeretnek venni,csak nemtom,h hol lehet szervalni... valahol mintha a Procross-ban lattam volna valami 7000-ert.... kulonben meg az,h a gumit mindig felutom,lehet,h nem az o hibaja :)) vegulis egy jo marka,csak lehet,h en nem tudom hasznalni... de majd raerzek :P

#391
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Sziasztok!

Tpresident, hol vettél Space-t 4150-ért?

#392
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
A Space-bõl a Soft, biztos gyorsan kopik, de Nekem a Hard van, és 1 hónapja negyon jól bírja, pedig suliba járok vele, triálozok, napi 40km-t biztos kap !!!

És nem látok rajta kopást !!!!!
És 4150-ért vettem.

5 Karú LX-re tud valaki rockringet???????????????????????????????????

Sportszigetre 100%, hogy megyek, pénteken is kintleszek, Pesten alszok, aztán szombaton verseny !!!

#393
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hi!

Nekem IRC V-Claw 2.35 van. Majdnem 9 hónapja használom 2 barnál alacsonyabb nyomáson, egyszer sem ütöttem fel, defektem sem volt és még nem is kopott el nagyon. A mintázata nem teljesen triálos, de így is jól használható és 3000 Ft körül van.

#394
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Sziasztok!

Hátfájásra annyit, hogy megeröltetés miatt szokott fájni. Ha sokat ugrálok hátsón akkor nekem is bedurran.

Alu villa: Most lehet kapni 16000Ft ért Magellán alu villát. Haverom vett egy olyat, hát 100x is meggondolnám vennék e olyat. Most egy Trek villát szeretnék venni, az kicsit nehezebb mint a magellán, de merevebb és fekete.

Gumi kérdés: Nekem Duróm van sz**rá van kopva és cserélni akarok. Spacet akkor már bizti nem veszek. 2 gumi jöhet szóba: Duro 1950Ft (csak sehol nem lehet kapni) , El Gato 7900Ft (ez meg kicsit drágus). Nekem elöl Continental Traction van és eddig 1x ha felütöttem.

#395
LordAndrew

LordAndrew

    vendég

  • fórumtag
  • 93 hozzászólás
Lehet, hogy nekem még nincs szükségem Konára:) Tommmas: talán puhábban kellene ugrálnod, lehet hogy túlzottan feszes vagy, szerintem ez lehet a gondod.

#396
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Lehet! Esetleg! De ezen még töröm okos kis fejem! =)


#397
Morty_Mike

Morty_Mike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 529 hozzászólás
A Meridának is van alu (asszem) merevvillája, kb. 4e lehet...

#398
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
:) szoval nem hasznalod? :))) es nem adod el???

#399
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 hozzászólás
Aha!
És nem nézted a Kona p2-est!!
nekem is a tárcsás villa elõtt az volt(van), alég jó! merev, nem is nagyon nehéz, kicsit drága(7000).


#400
don_iNSECT

don_iNSECT

    vendég

  • fórumtag
  • 192 hozzászólás
jaja, azokat en is neztem, csak az Cro-mo, es ki szeretnem probalni,h milyen egy Alu villa....