Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kamera bringára

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
465 hozzászólás a témában

#161
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Közben derült ki, hogy ennek a TESCO-s kamerának a napszemüveg része is egészen jó.
Polarizációs szûrõ van benne, ami leszedi az útról a csillogást! :-)

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#162
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Azt elfelejtettem mondani, hogy a linkelt videó lejátszásához a felbontást a videó alatt a fogaskerék szimbólumon a legnagyobbra kell állítani, különben nem látszik a minõsége. A lejátszás elindítása után az alján lesz elérhetõ az ikon.

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#163
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Most 20.ától lehet kapni a Tescoban kamerás napszemüveget ami 720X480-as felbontású.
Kb 3 óra folyamatos videó felvételre képes. Igaz percenként 70 MB-ot használ.
Egy 16 gigás kártyával mûködik végig, ameddig az akku bírja.
Az igaz, hogy nem fullHD, de ennyiért még így is megéri.
Igaz, a kártya is kb 10E-be kerül ott hozzá, így 20E-bõl kijön.
Pár évvel ezelõtt még tiltott dolognak számított az ilyen beépített, "álcázott" kamera, igaz akkor még volt is mit titkolniuk. :-)
Most szabadon árulják. Régebben a Corában már volt ilyen kamera akció és gond nélkül lezajlott. Úgy látszik már nincs vele ilyen probléma.

http://tesco.hu/akci...ras-napszemuveg
Nem csak a budaörsiben árulják, habár éppen azt linkeltem feljebb.

http://www.youtube.com/watch?v=pOdyCtHx9IE

Sohasem az a fontos mit hogy szoktak, mert az a múlt és a jelen.

Egy a lényeg: mi hogyan mûködhet még jól, még jobban mert az a jövõ !

A találmányok már csak ilyenek..


#164
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

Egy linket tudsz dobni róla? 3000 HUF? (gondolom ennek megfelelõen gagyi)


már csak egy 3490-est találtam , remélem ez az a kamera amirõl szó volt (erõsítsetek meg benne)

http://www.teszvesz....1460037644.html
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#165
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
Ezt próbálta már valaki? $75.70 - 5.0 Mega Pixels HD 720P Waterproof Action Video Camera with 8-LED Night Vision - Red (TF) - Digital Cameras

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#166
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás

Egy linket tudsz dobni róla? 3000 HUF? (gondolom ennek megfelelõen gagyi)


ha a kolléga md80-ra gondolt akkor az teljesen jó, aszfaltra. a rázkódást nem bírja.

#167
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Nekem egy ilyen kamerám van. Én 7000-ért vettem memokártya nélkül Vaterán.
Egész jó képminõséget produkál, csak rendesen kell rögzíteni, hogy ne "wobbling"-oljon, szóval ne rezegjen be, mert akkor eléggé élvezhetetlen lesz.

#168
czanga

czanga

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 563 hozzászólás

egy HD-80 kamerára én is beruházok, bohóckodni jó lesz az is, 3000 van a teszveszen plusz posta


Egy linket tudsz dobni róla? 3000 HUF? (gondolom ennek megfelelõen gagyi)

#169
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
egy HD-80 kamerára én is beruházok, bohóckodni jó lesz az is, 3000 van a teszveszen plusz posta
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#170
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
-- Myactioncam -- ContourHD és GPS, Drift X és HD170 és GoPro HD fejkamerák, Garmin navigáció, Interphone motoros kommunikácó
Tõlük lehet bérelni!

#171
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Tudna valaki a következõ 1-2 hétre GoPro kamerát kölcsönadni pénzért/pálinkáért/köszönömért? Nagyon fontos lenne!

#172
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Megvan a hd-170-es,teszt délután!

#173
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Holnap veszek egy MD-80 kamerat. Kivancsi vagyok. Aszfalton vegul is eleg szep kepet ad a tesztvideok szerint...
Aki akar valami komolyabbat kevesebb penzert, annak eBay->808 mini dv #3 merthogy ennek a kameranak eddig 8 tipusa ismert, ebbol a "#3"-as adja a legszebb kepet. A beazonositas csak a kepen fellelheto datumozasbol megy majd(milyen szinu szamok, milyen alapon, a kep melyik reszen van, milyen sorrendben), de a kepminoseg is nagyon eltero. Bovebben: google-> chuck lohrs 808

Ja, es meg annyit, hogy ezek a harmas tipusok eleg ritkak, mert elfogytak a legtobb helyen. Chuck oldalan olvashattok egy par visszajelzest, hogy melyik eladotol szereztek egyesek igazi harmas kamerat.

Remelem segithettem. ;)

#174
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Megrendeltem a hd 170-est,ha lesz tesztvideó felrakom vhova.
Az exsee ócsópézé eladó!

#175
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
nálunk is van 4db, az új hd-s goprok mindent visznek sztem. tökéletes kiegészítõkkel, és nagyon strapabíróak. pl. tappancsos tartójával raktuk porschére, 130fölött esett csak a mecsekben, és semmi baja nem lett. Csak megkeresni volt egy jó hosszú idõ. Én dobtam már ki a 4ikrõl is és azt is túlélte.
/// Demalgon /// mert balul ütött be az élet, pedig jobbat vártam ///
de hiszen mindeki tudja, h az életet nem érdemes végigélni
Expinálom a pinarámát.

#176
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc

GoPro hero-t 50-60ezer körül lehet már venni ami nem egy design gyõztes, de sokkal elismertebb mint a Drift és sokkal több funkciókkal szolgál!
A GoPro-t filmes szakmákban is alkalmazzák extrém körülmények közt ami szerintem elég meggyõzõ!http://www.youtube.com/watch?v=4aJzYioSDi4&playnext=1&list=PL3C0281DFEE413878&index=25


itt a cégnél is van pár darab
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#177
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
A Hero-t nézegettem,de a fényképezö formája valóban nem való sem kerékpárra sem pedig bukósisakra kimondottan,ellenben a drift igencsak dizájnos.

#178
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek
GoPro hero-t 50-60ezer körül lehet már venni ami nem egy design gyõztes, de sokkal elismertebb mint a Drift és sokkal több funkciókkal szolgál!
A GoPro-t filmes szakmákban is alkalmazzák extrém körülmények közt ami szerintem elég meggyõzõ!

#179
ProPedalGreg

ProPedalGreg

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 946 hozzászólás
Ez tenyleg jonak tunik. En azert neznek teszteket, tesztvideokat is a vasarlas elott.
Tudom konzervativ gondolkodasmod, de szerintem jelenleg a 640x480 felbontas akciokameranak meg eleg. (A legtobb mpeg4-es film 640x 368 felbontas korul van -mivel nem 4:3-asok) es azert azok eleg jol nezhetok nagyobb teveken is. Szoval bar a felbontason irto sok mulik elso sorban megis a tomorites az ami szempont. (ennyi penzert mar szuperjo hd pana kamerat is lehet kapni, de persze azt nehez felragasztani a sisakra). Nekem is tetszik a remote, meg a mini lcd, de hogy pl. mennyire hasznosak ezek a funkciok az eletben, azt az eles hasznalat fogja megmutatni. (Nem hiszem, hogy terepen vagy akar turan 30 fokban videot vag/torol az ember , plane 32gigas sdhc, vagy mostmar fel terras sdxc mellett, fontosabb lehet hogy pl. meddig birja). Irj rola velemenyt, ha sikerult szervalni egyet!
Ez pl 1080p-be mar barati
YouTube - Drift HD170 Moto POV European Alps

#180
Tondach

Tondach

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 586 hozzászólás
Hali!
A héten szert tettem egy kamerára,mégpedig erre:eXseecam.com - Digital Extreme Sport Camera
A kütyü müködik jól,de közben rájöttem,hogy ha már csináljuk,akkor olyan minöségben,hogy az valóban élmény maradjon és kinéztem egy másikat,amivel eddig is szemeztem,az pedig ez lenne:Drift HD170 sportkamera :: Speciális videokamera
Telóval szoktam néha csinálni felvételeket,ami HD minöségben rögzit és hát na-ég és föld a különbség,szóval amondó vagyok ha teheti az ember és ilyen dologra szánja a pénzét és magát,akkor ne sajnálja a jobbat megvenni.
A drift 170-est valószinüleg ebay-röl rendelem majd,az exsee igy eladó ha érdekel esetleg valakit!
Ami a második mellett szól az a távirányitó és a kijelzö persze a felvétel minöségén kivül.
üdv.