Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vásárlási tanácsok

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
245 hozzászólás a témában

#1
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
1. A cuccot kell fizetni meg a postaköltséget, mást nem tudtommal. Az adó az az angliai adó, és az már benne van a termék árában, el kell felejteni. A postaköltség meg ott a táblázatban, de jobboldalt fölül is villog asszem.

2. Ezt ugyan nem ellenõrzi a kutya sem.

3. Olvasd el az erre vonatkozó részt a weboldalon.
http://www.chainreac...ountryInfo=true

Illetve az általános tudnivalókat:

http://www.chainreac...lationLargeID=6

Fizetni dombornyomott bankkártyával kell, az elfogadott típusokat alul látod.

SZVSZ fontold meg pl. német online bolt használatát is. Legfõképp azért, mert CRC baromi drága. Én nemrég rendeltem az actionsports.de-tõl, és le a kalappal, a magyar boltok csak tanulhatnának tõlük, az árak pedig nagyjából az itthoniak 3/4-e, illetve amiket én vettem, fele.

#2
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Én is arra gondoltam, csak mielött "ledorongolnám", megkérdezem.

#3
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
http://chainreactioncycles.com/ ?

#4
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
A CRC.COM nálad mit jelent?

#5
Pityuszhely

Pityuszhely

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
CSá!
LEhet, hogy eztet a kérdést nem ide kéne írnom de most ide írom.A crc.com-ról szeretnék rendelni vázat és SAINT hkrat kérdéseim az alábbiak lennének:
1.Ha megkérném õket h csak a hkar számláját tegyék a doboz tetejére akkor elvileg csak arra számítanának adót...vagy nem?
2.Minden doboz tartalmát ellenõrzik a vámosok ?
3.A anyagiakat átutalással kell intézni ?

#6
zsoltee

zsoltee

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
köszi, megnézem. A honlapjukon sok sárvédõt láttam, de ebbõl nem tudtam tájékozódni, na mindegy, majd odagurulok :)

#7
Pápppá

Pápppá

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
Bringavilágba mindenképp érdemes elnézni:
Bringavilág Kerékpárbolt
Cím: 1054 Bp. Vadász utca 10.
Honlap: http://www.bringavilag.hu/

De ha elnézel a www.bicikli.lap.hu -ra, akkor ott még elég sok üzletet találsz. Keresd ki a hozzád közel esõket, csörögj rájuk, hogy mi a helyzet, vagy szépen pattanj fel a paripára aztán tekerj egy karikát.:)

#8
zsoltee

zsoltee

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
oké, csak kényelmesebb itt kérdezni :) de akkor lehet hogy rászánok plusz 200 ft-ot és nem a legolcsóbb áruházba megyek, ahol széttárják a karjukat, és megveszem, vagy bejön vagy nem, hanem talán valahol betolom a bringát és ajánlak vmi jót nekem. Hova érdemes menni? azért ne 2 db közül kelljen választanom és ne is 5000 felettiekbõl...

#9
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
zsoltee: fogod magad, hirtelen felindulásból eltekersz egy kerékpárboltba, elõadod a problémád, és az ott dolgozó bácsik/és nénik szerintem szemléltetik a dolgot :)
(javallott esetleg több boltba is elnézni)
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#10
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Enyim ilyen.

http://ebike.hu/term...teleszkopra/694

#11
zsoltee

zsoltee

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
eléggé alap teló, megnéztem mégegyszer, és tényleg van egy lyuk a fékhídon, csak épp oda van rögzítve egy béna prizma, de van lámpám, úgyhogy az akár ki is lehet hagyni... akkor elvileg abba az egy lyukba kell fogatni a sárvédõ rögzítõjét? de úgy láttam, hogy szettben nincs olyan, hogy az elsõ telóhoz való, és bedugható a nyakcsõbe. Javítsatok ki ha tévedek. És mit tudnak a drágábbak, jobban néznek ki? Én egy 1500 forintos szettet láttam, azzal meg tudnék barátkozni, ha passzol a bringámra. Mondjuk kicsit félek, hogy megveszem, és hozzáér a kerékhez, mert max. 2-3 centi hely van nekik...

#12
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
milyen villára szeretnéd felrakni?
ha ilyen alapabb szintûre, akkor elvileg a fékhídon van egy luk. van olyan féle, ami odarögzül.

aztán van másféle (szvsz a jobbik), ami a villának a nyakába rögzül egy "diós" megoldással.
pl. ~2hónapja vásároltam egy ilyentet 1000párszáz forintért. Eddig jó.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#13
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás
Olyan sárvédõ kell, aminek van egy "hasított csapja", amit bele lehet dugni a nyakcsõbe értelemszerûen alulról, majd egy imbuszcsavarral megfeszíteni.

pl. SKS Shockboard, Shockblade, stb.

Én is használom, de Marzóval csak korlátozottan kompatibilis.

#14
zsoltee

zsoltee

    vendég

  • fórumtag
  • 82 hozzászólás
Elõre is bocs, de nem találtam jobb topicot a kérdésemnek.
Sárvédõt szeretnék beszerezni, eddig jártam egy boltban (áruházban), és megnéztem a szerelési útmutatót, és az alapján nehezen tudom elképzelni, hogy hogyan tudom rögzíteni a teleszkópra az elsõ sárvédõt. Kéne lennie egy lyuknak, ahova becsavarom a tartóját, na most ilyenem nincs. Létezik többféle felfogatás is, vagy mindegyik ilyen? fúrni kell, vagy mégis hogyan megy ez? Még soha se volt sárvédõm, de most kevésbé ideális idõben is szeretnék tekerni...

#15
Szakidani

Szakidani

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Tárcsafék...

#16
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

Manapság menyibe kerül egy használt '04es Xt fék szerintetek???
ha valaki az új árát is tudja kérem írja meg!
Kösssz....

û
Tárcsafék, vagy V-fék?

#17
Szakidani

Szakidani

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Manapság menyibe kerül egy használt '04es Xt fék szerintetek???
ha valaki az új árát is tudja kérem írja meg!
Kösssz....

#18
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.811 hozzászólás
attól még ez nem ok arra, hogy vegyél egy hibás vázat, ami eltörhet alattad...de pl::

http://apro.bikemag....7&cat=15&page=3
http://apro.bikemag....7&cat=15&page=5

#19
marxcie

marxcie

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás

Szted mitõl horpadhatott meg? Józan paraszti ésszel, simán rájön az ember, hogy sérült árut, a saját biztonsága érdekében NEM vesz meg, legyen bármilyen olcsó. De ez az én véleményem.
Nem a fáradással van a baj, hanem a feszültséggel, és a csökkent stabilitással (esetleg a horpadás szélén könnyebben reped meg, vagy összecsuklik a váz,a horpadás nagyságától függõen.) Különben is, van elég használt váz a piacon.

ofcoz ertem en, mondjuk egy szep esestol, utodestol, barmi. de mivel nem ugralni hegyenmaszkalni kellett volna, hanem kb. varosban koricalni vele, igy gondoltam nem teszem ki tul nagy terhelesnek, birhatja.
amugy meg ugye alapjaraton egy kellemes konnyu vaz, ezert volt a kerdes. erted, 11ert vehetek valami szar vazat is, nekem momentan az volt a fontos h ne sirjak nagyon ha ellopjak, illetve azert megse egy durvanehez acelvazzal keringjek. egy alapbol szar regi bringarol raktam volna ra a cuccokat, es akkor nem feltenem.

#20
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

hola! gondolkozok h megvegyek e egy horpadt merida speed vazat, felso csovon van a serules. 11ert, amugy. sztetek megeri v sem? mennyire farad ott az anyag? ket bringat szeretnek, most egy boomerem van, es szeretnek egy cc/tura gepet, meg egy varosi keringos mtb-t, es arra gondoltam erre a vazra. vagy horpadt vazat para venni, meg olcson is?


Szted mitõl horpadhatott meg? Józan paraszti ésszel, simán rájön az ember, hogy sérült árut, a saját biztonsága érdekében NEM vesz meg, legyen bármilyen olcsó. De ez az én véleményem.
Nem a fáradással van a baj, hanem a feszültséggel, és a csökkent stabilitással (esetleg a horpadás szélén könnyebben reped meg, vagy összecsuklik a váz,a horpadás nagyságától függõen.) Különben is, van elég használt váz a piacon.