Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vásárlási tanácsok

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
245 hozzászólás a témában

#241
:Flash

:Flash

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Sztem vegyél egyet használtan.Egy magellan polarist már kapsz 60e-ért,ami azért jóval jobb mint egy draco.

#242
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 hozzászólás
Szevasz! Én a meridára szavazok ;D Szerintem sokkal jobb a minõsége a többinél ;D Jó váz alap amit késöbb fejleszthetsz! Egy mult évi modelt láttam a luongoba, szerintem meg tudsz alkudni rá ;D ;D

#243
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
ilyen topicból hány is van??
1,2,3 .... ::)

#244
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv.

-most vettem egy dracot a barátnõmnek, hazafelé jól kipróbáltam...nekem bejött, egyedül a teló (valami alap szántúr) sz@r benne. Nemtom, te hány kiló vagy, de az én 70-em elatt alig modult valamit...
A többit, amiket felsoroltál nem ismerem, ezt viszont próbáltam, szerintem jó lesz neked....


kislust

#245
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Magellan draco az szerintem is jó.
56 ropiért megéri.

t


#246
Gergely

Gergely

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Sziasztok!
Ezt a témát azért hoztam létre, hogy a hozzám hasonló vásárlás elõtt álló, de még bizonytalan emberek kérdezhessenek a tapasztaltabbaktól.

Rögtön fel is dobnám az elsõ kérdést: Túra, illetve városi bringázás céljából akarok biciklit venni. A túrát általában aszfalton kell érteni, de földút és enyhe terep nincs kizárva (az itteni útminõséget tekintve a város is egy enyhe terep :(). Sajnos anyagilag csak egy igen-igen alap modellt engedhetek meg magamnak, azaz 40-60 E ft között kell megoldani. Eddig három lehetõség jött szóba: merida cross 5100 sx, Kelly's stylus, és Magellan draco. Én szívem szerint a draco-t valasztanám ( pl a felszereltsége szerintem jóval jobb a másik kettõnél ), de várom a véleményeteket. Az igaz, hogy a monti vázak geometriájuk miatt hosszú távon kényelmetlenebbek, mint a cross-ok? Elõre is köszönöm.