Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Balatonkör 2004

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
100 hozzászólás a témában

#41
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
még valami eszembe jutott, mégpedig a kajálás (nálam ez nagyon fontos szempont :) )
szal, hogy lesz külön olyan megállás, amikor kajálás van, vagy azokban a 15 perces pihenõkben kell megoldani abból, amit magunkal hoztunk?

#42
cs_gabor

cs_gabor

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Hi eric & pt-toco & all!

A béna kis térkép elkészült, a weblapon az elérhetõségek oldalon leledzik, pdf és jpg formátumban. Egyébként a vasutállámás kb. 3 perc (gyalog), autóval is elég nehéz eltéveszteni.

Minden jót!

Üdv: Csizmazia Gábor - rendezõ

#43
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Én egy autós megközelíthetõséget kérnék szépen Szélkesfehérvár irányából, a 7-es úton asszem.

#44
pt-toco

pt-toco

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Hali!

Merre van az a víztorony? ??? A vasutállomástól, merre lehetne eljutni odna. Mivel a vonatom fél hat után ér be, és Siófokon nem vagyok ismerõs, nem lesz sok idõm keringõzni a városban! Nem lehetne, hogy valami béna kis térképet felnyomtok a weblapra?

#45
BrickTop

BrickTop

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
köfi! ;)
Úgyis jó idõ lesz 8) 8)

#46
cs_gabor

cs_gabor

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Igazad van Kedves Brick!

Potty barátomat kijavítom: CSÜTÖRTÖK este lesz frissítve a WEBoldal, addígra eldöntjük, hogy jó idõ legyen-e szombaton. Egyébként az idõjósok csütörtöktõl lassú tavaszodást ígérnek (20 fok, no esõ, napsütés, bikinis csajok...)

Minden jót!

Üdv: Csizmazia Gábor

#47
BrickTop

BrickTop

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
jajaj... péntek este egy kicsit késõ, nem?
Mi legalábbis péntek délután utazunk...

szerda, csütörtök környékén már lehet tudni kb milyen idõ lesz, vagy csak én bízom aignerszilárdban?? ;D 8)

#48
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás


Szevasztok!

Lassan közeledik az indulás ideje. Ezért még egyszer leírom: balatonkor.fw.hu Itt a legtöbb infó fent van. Akinek további kérdése, kérése lenne, a honlapon vannak telefonszámok és egy emil cím is.
A honlapot érdemes megnézni péntek este, mert terveink szerint, fel lessz rakva, hogy másnap indulunk -e. (értelemszerûen az IDÕJÁRÁSTÓL függ) Hogy senki se jöjjön potyára! Az esõnap is fent van a weben.
Többen jelezték, hogy autóval jönnének le Siófokra, nekik sikerült találni ingyenes parkolási lehetõséget. Gyertek reggel a Víztoronyhoz, mi már ott vagyunk negyed hattól és mindenkit útbaigazítunk.

Mindenkit nagy szeretettel várunk és Szurkoljatok, hogy jó idõnk legyen!



#49
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Én Badacsonytomajtól Tihanyig mentem meg vissza tavaly nyáron. Véletlenül Tihany felé rossz bringaúton mentünk, az északabbin, nem ami közvetlen a part mentén megy. Viszont elég szép a táj arra, és az út sem rossz minõségû, mivel fõúton lett kijelölve a bringaút. Elég sok figyelmeztetõ tábla ki is van rakva az autósoknak néhány kilóméterenként. Visszafele már a part menti bringaúton jöttünk, pontosabban az úton. :) Tomaj felé járhattunk már sötétben, mikor öreg nénike bringával odaszól hogy a bringaúton tessék menni! :) Gyorsabb volt...
Zánkánál meg télleg annyira össze-vissza jelölték ki az utat. A fõúton lefele nem kellett sztem 10 perc és ott voltunk ahol a bringaútnak végetért a kerülõje...

#50
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Kõkemény kihívás, így legalább tuti elfáradsz ;D

#51
MaNKi

MaNKi

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
voltál már a balatonkerülõ bicikliúton? Na és ugyanezt országútival? 500m-enként tuti h van egy 90 fokos kanyar, amire le kell lassítanod 15-20km-re. Azon kivül sok helyen a fagyökerek felrepesztik a betont, ami egy 10cm magas puklit jelent. Több alkalommal értelmetlenül keresztezi a fõutat, ahol meg kell állnod, több helyen házsor elõtt vezet, ahol jobb esetben csak 2-3an beszélgetnek a kapuban. Balatonfüreden a sétálóutcán vezet végig, van ahol parkolón keresztül... Arról nem is beszélve, h a bicikliutón fix h nem 200km a táv. Hát így biztos nem megyek, sok sikert mindenkinek aki erre vállalkozik.

#52
netikett

netikett

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Kedves Neumaki!
Nincsen igazad!Ha egyszer az van kiírva,hogy a bicikliúton lesz,akkor egyértelmû,hogy nem az országúton fogsz menni!Az pedig,hogy valaki végigtud-e menni a kijelölt úton, csak a kitartásán és a felkészültségén múlik!Egyébként eljössz?Mert ha nem,akkor felesleges ilyenen aggódnod!Tuti,hogy szuper lesz a túra!
Üdv:Netikett ;D

#53
MaNKi

MaNKi

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
"Az elõzõ évektõl eltérõen az idén a túra a Balatont körülvevõ kerékpárutakon halad végig."

ez mit jelent? hogy nem lehet országuton menni, vagy csak h a pihenõpontok a bicikli utón lesznek?

Ezzel szerintem mondjuk csak az a gond, h aki végig tud menni az nem fog bicikliuton menni, aki meg bicikliuton szeretne inkább menni, az meg nem tud végigmenni

#54
cs_gabor

cs_gabor

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás

Hi Kedves Fórumlakók!

A túra weblapja apránként teljes lesz, ma frissítettem az útvonalas oldalt, és a szállásárakat is sekerült lejjebb nyomnunk!
Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket és sok locsolót!
Üdv: Csizmazia Gábor - szervezõ
Ui.: észrevételeiteket, építõ ötleteiteket megköszönném...

#55
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Elõször tekerünk utánna iszunk ,de csak emlékeztetõ jelleggel mivel kocsival leszek max egy sör ... ;)

#56
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Vagy iszom, vagy tekerek, de inkább tekerek. Majd a listát megmutatom a tanároknak, s biztos nem lesz gáz ;D

#57
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Mindenképpen jobb mert:
-ott leszek haverral együtt
- ha nem birunk végig menni akkor
-- rövidítés Tihanynál comp-pal
--- sörözés :o


;)

#58
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Ya£a, jó hír, hogy csak tanítani fognak 24.-én, nem lesz z.h.-m, már csak valami jó ürügyet kell kitalálnom miért jobb a Balaton-kör a sulinál.


#59
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
ez egy jó hír volt THX!!!!!! 8)

#60
cs_gabor

cs_gabor

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
Hi Fórumlakók!

A weblapot frissítettük (balatonkor.fw.hu), az útvonalas oldal még feldolgozás alatt. A szállás oldal viszont frissítve! :D Sasoljátok meg! Ha kérdés merül fel, írjatok, igyekszünk minél elöbb és érthetöbben válaszolni!

További jó fórumozást!

Üdv: Csizi