Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Zemplén Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1012 hozzászólás a témában

#981
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Jönnek azért a nevezések, csak a feldolgozás is lassú.
Elõre is elnézést kérek Bdpesten nevezettektõl, mert akit megkértünk, hogy hozza el a nevezéseket elfeljtette, így jövõ hétre marad.

Újabb infó jövõ héten.

#982
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Hát eddig nem sokan neveztek! Remélem többen leszünk!!! Rajta!

#983
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Amit eddig kifelejtettem!
Jönnek a nevezések lassan befele, és a feldolgozás is elindul.
Arra kérnék mindenkit, hogy kis türelemmel legyen ha nem látja 1-2 nap után a nevét a neten.
Nem csak rajtam múlik!

Találkozunk a Szilvásvárad Maratonon és ott kérdezni is lehet a verseny után, mert én is indulok. Ha közben van kérdés él ez a net is, az e-mail, és a telefon is.
Persze a nevezés is élni fog ott is ha minden jól megy!

Esõmentes hétvégét mindenkinek.

#984
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Na ezt a linket jól el szurtam: Szóval helyesen itt nézhetitek meg a Rákóczi TT és utána lévõ hét szervezését.

#985
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Helybéli lévén a megjelenés számomra kötelezõ!!
Ott leszek.

#986
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Bikezozo, csatlakoznék Erához a hálaadásban:köszi, hogy szervezitek, mi már tavaly is vártuk, hogy legyen.
Idén pedig mindenképpen ott leszünk, és term. a 95-ös távon! Ha Zemplén, akkor már legyen Zemplén igazán.

#987
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
A maratonon ott a helyem, és elõtte van a Rákóczi TT azon is. Azon az oldalon már elkezdtünk szervezni egy egész hetes programot. Akit érdekel a Zemplén, nézzetek át oda is!

Bikezozo: köszi a szervezést, hogy egy újabb országrészt ismerhetünk meg! :-* :)

#988
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Már nagyon kíváncsi vagyok erre a távra, úgyhogy várjuk nagyon!
Remélem sikerül eljutni, sajna idén kitolódik a vizsgaidõszak július 2-ig... >:(

#989
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Üdv mindenkinek.

Újabb hírek, a csapat aki sgítene a rendezésben kezd feléledni és mozgolódni.
Bocsi mindenkitõl, hogy eddig nehezen mennek a dolgok a maraton körül, de egyedül elég nehéz mindent csinálni.

Szóval nevezni 2000-os áron a Flash Acros idejéig lehet. Azért toltuk ki a nevezési idõt, mert csak most hétfõn tudtam egy adag nev. lapot feladni postán a boltoknak.
A másik hír, hogy pálya módosítást hajtottunk végre az 55km-es távon ami kicsit nehezebbé teszi az eredetileg etervezetteket, bár ez benneteket csak annyiban érint, hogy májusban a kész pálya tervét láthatjátok majd a neten.
elõsször a 35km-es táv, majd az 55km-es táv útvonala kerül fel a netre.

Röviden ennyi! ;)

#990
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Újabb szösszenet: a haverok használják a nevem alatt az oldalt. No sebaj jó hírt adok le én is.
Jövõ hétre talán a fényképek is felkerülnek amit a többiekkel készítettünk a leendõ szálláshelyekrõl.
Ja és egész tutkó a 35km-es táv.
Ha esni fog az esõ jó ha pót fékbetétet pakol mindenki akinek kanti és v-féke van mert a 35km-en eléggé kopott a betét!

Csá jövõ héten az 55-rõl talán tudok valamit mesélni. ;D

#991
swifty

swifty

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
www.zemplenmaraton.hu él!!!

#992
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
És lám, a hír igaz! ;D :D ;D

#993
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Azt a fülest kaptam az egyik ismerõstõl, hogy akadozik a net oldala a maratonnak, és hogy az X- factor boltokban már kaphatóka nevezési lapok.
Talán az MMTBSZ honlapjára is felkerülnek új dolgok addig amíg el nem indúl a honlap.

Sziasztok minden kerékpárosnak.

Lacus :D

#994
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Csõváz apukáim ! Nem kell izgulni minent megtudtok idejében. Mivel munka mellett készítjük a WEB oldalt és barátok készítik nem pedig kiadott meló egy cégnek ezért talán áprilisra meg tudjuk nyitni Zemplénmaraton.hu lapot.
A pályából tavaly októberben amíg lehetett tekerni 27 km-t jártunk be és már az is tutkó lesz nem fogtok elaludni rajta. A távok pontosra nincsennek lemérve, csak térképen és így alakulnak:
kb.:35km a családosoknak( apa fiával v. lányával, anya lányával v. fiával) persze aki a másik két távtól megriadna az magában is elindulhat úgy kóstoló ként. kb.:55km ez is takaros lesz bárkinek aki nem akarja a 95km-est bevállalni.
Aki pedig hívni akarja az egyetlen tel. számot bátran tetheti !
Na csáó mindenkinek, sajna hamarabb nem jutottam net közelébe ezért nem tudtam hamarabb reagálni az itt leírtakra. Persze jó annak aki napjában rá ér Netezni! ;)

#995
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Zemplénben marci rules :D!!!



#996
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Pontosan nem tudom milyen lesz a terep, Zoli annyit mondott, hogy lesznek benne jó kis mászások.

Teló nélkül is biztos meg lehet csinálni, csak jóval kényelmetlenebb lesz... :(

#997
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Az, hogy zúzós, konkrétabban mit jelent? Ismét a teló (pontosabban ennek hiánya) miatt érdeklõdöm.

#998
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Azt hiszem elõtte levõ hétvégén van a Rákóczi TT. Az is brutális túra. Talán érdemes lenne lemenni egész hétre.. ::)

#999
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 hozzászólás
Úgy legyen!

#1000
Tiberius

Tiberius

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 280 hozzászólás
Állítólag jó kis zúzós terep lesz, de ezt majd biztos leírja Zoli, õ is elõ szokott fordulni kedves fórumonkon! ;D