Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Zemplén Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1012 hozzászólás a témában

#961
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Bikezozo!
Nagyon köszönöm a nevezést. :-*

Jajj de jó, megint szép számmal leszünk BMFT-sek. :D

A Szilvásváradi Maraton után már alig várom ezt a megmérettetést.

#962
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szuper, köszi az infót és a fáradozást!

Rás, nahát téged is látni? Már azt hittük, sose látunk itt többet.

#963
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Sziasztok !!!
Felraktuk a mádi szállásokhoz a + infót, és utánnajártam annak is, hogy a Bortói panzióban és faházakban hálózsák és polifoam melett ugyanolyan áron + 1,2 fõ elfér.
A MÁV-nál is halad a kérvényezés, 27-én úgy néz ki tudunk krós vagont kérni az 5:19-kor induló szolnoki járatra ami Mezõzomboron van 9:01-re. A Bp.-eknek keményebb meló lessz megoldani, mert nemzetközi vonathoz kell lérnünk+ vagont.
Hétvégén meg a Szilvásváradon találkozunk!!!!!! ;D

#964
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Na hellóhalló!

Úgy néz ki sikerül beiktatnom a nyárba kedvenc BAZ megyém eme jeles maratonját...

szóval szívok egy jót a 95km-en...

idén még csak 4szer voltam beteg (mandula, torok gyulladás, influenza meg egyéB), szóval semmi forma, talán majd akkorra összeszedem magam...


üdv mindenkinek:
Rás

#965
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás

Ors neked üzenve sajnálom, hogy nem tudsz ott lenni, veled majd letekerjük a többiekkel együtt akik szervezõnek jönnek el és õk sem vehetnek részt a maratonon. :D


Okké , Veletek vagyok :D :D

#966
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hát, legalábbis más helyekhez képest. Pl. háromszor voltam bortúrán Tállyán, és úgy láttam, hogy az sokkal fölkapottabb hely és szálláslehetõség is több van. Legalábbis a neten egybõl kijöttek tállyai helyek!

Mád viszont a jövõben bringások körében lesz majd közkedvelt ;), legalábbis reméljük, hogy igy lesz, hisz csodás hegyek lábánál fekszik.

#967
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Megpróbálok utánnajárni, és mihelyst újra gép elé ülök adom az infót. Úgy is szabit kellett kivennem.

Meglepõ, hogy azt gondolod eldugott hely.
Gondolj bele Tokaj borvidékhez tartozik és akárhányszor jártam ott mindig volt csoport a környéken, és ahogy a jó idõ közeledik egyre többen lesznek.

#968
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Kedves bikezozo!

Arra megkérhetnénk titeket, hogy valami elérhetõséget szerezzetek ehhez a két szálláshelyhez:
Kokart Bt.
3909 Mád, Magyar utca 26.

P H. Vendéglátóipari és Kereskedelmi BT.
3909 Mád, Kilián utca 6.

Ugyanis innen Bp-rõl elég nehéz felvenni a kapcsolatot, ha csak egy cim van!

Akit érdekel, egy kis infó a Bortó Panzióról:

2ágyas szoba ára:6800 Ft/éj
3ágyas szoba ára:8600Ft/éj
4 ágyas faház ára:9400Ft/éj
Reggeli ára:900 Ft/fõ

Kicsit drága szerintem ahhoz képest, hogy egy eldugott és nem túlságosan látogatott kis faluról van szó (remélem helybéli nem olvassa, mert tutira felvesz a halállistájára). Egy fõre (ha egy házban négyen szállunk meg) 2350, ja de lehet, hogy még kaukció is lesz! Szóval akkor még több!
Én lehet, hogy el vagyok rontva, de 1000-1500ft-os szálláshelyekhez vagyok szokva, és nekem a 2000 már kicsit magasabb ár, a 2500 pedig már nem kellemetes. Fõleg ha több napra is szeretnék menni valahova.
Bikezozo, ezért szeretnék kontaktust létesiteni a másik két helyiség tulajával is, hátha õk kedvezõbb feltételeket tudnak biztositani nekünk!



#969
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Ja még valami!

Aki elnéz elõtte való héten a Rákóczi TT-re nem bánja meg mert ízelítõt kap a helyi terepbõl .
Én is részt vettem valamely évben rajta, és esett az esõ elõzõ nap. Nos elég izom fakasztó volt tekerni, de jó buli volt !

Ors neked üzenve sajnálom, hogy nem tudsz ott lenni, veled majd letekerjük a többiekkel együtt akik szervezõnek jönnek el és õk sem vehetnek részt a maratonon. :D

#970
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Üdv mindenkinek!

Most 2 estén át dolgoztunk a web oldalon így már több info is rajta van.
Szállásról a "képek" felirat alatt találtok adatokat. Megtalátlható a 35,55-ös távoknak az útvonala.
A 35-ös táv vlójában 33km-es az 55-ös táv pedig 58km -esre sikeredett kisebb változtatások után.
Sajnos aki elõzõleg csinálta a web oldalt és aplakátot rosszul vitte fel az e-mail címemet, most már javítva van.
Elõre is elnézést kérek azoktól akik eddig üzenni próbáltak, köztük Era is. Neked külön válaszolok még a mai nap. ;D

#971
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
Na erre már biztos nem jutok el :'(
Esküvõn kell jelen lennem :P

#972
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Mi van Gergõ?
Ide találtál???
Ezt a "nagyon jól nézek ki" -t talán hagyjuk! Egy beretva sokat szépítene rajtad!!! ;) ;D ;D ;D
Sajna a Rákóczin nem tudok indulni, mert az öcsémnek éppen azon a napon megy el az esze. Megnõsül a szentem és nem bírtam rábeszélni a két hét halasztásra. ;D
Ha neki ennyire sürgõs...
A Zemplénenm meg ott leszek, középtávon. Csak öregesen. ;)

#973
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igy most már világos! Vettem az adást! :D ;D

#974
Greg

Greg

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás

Greg, te hogy nézel ki, milyen bringával, én is 120-on nyomulok.


Szia Nati!
Nagyon jól nézek ki. Bár szemüveges vagyok, de azért jóképû. :-)
Merida vázas kis gépem van.
Na, kezd rémleni valami? Acélváros az otthonom, a Bükk lábánál.
Már biztos beugrott, Rákóczi, Zemplén 50, meg egy mátrai bikkmakkos tekerésen már találkoztunk.
Csak ritkán vagyok neten és ezért nem írogatok Nektek!


#975
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Greg, te hogy nézel ki, milyen bringával, én is 120-on nyomulok.

#976
Greg

Greg

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Reszkessen mindenki aki 95-ön indul, mert én is ott leszek és elõzõ héten meg a Rákóczi 120-on.


#977
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szervezõk, légyszi pár olcsóbb fajta szálláshelyet tegyek közzé számunkra, akik ott szeretnénk megszállni!

2 órán át kerestem a neten, de nem találtam semmit, csak nyomokat valami Borsai kastély-ról, de errõl telefonszám nem volt.
Az egyetlen kiindulópont a mádi polg.mesteri hivatal telefonszáma volt. Legrosszabb esetben õket hivom.

#978
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Bocsi egy kicsit kimaradtam a levelésbõl.
Elõre is köszönjük az eddig nevezettektõl a bizalmat, és a hozzászólóktól is.
Holnapra remélhetõleg fenn lessz az oldalunkon a 35km-es táv és a további nevezettek, ill. kijavítjuk a kedves netért felelõs emberünk bakiját.

Mit mondjak, a hétfõi napon az esõ frankón feláztatta a talajt úgyhogy a verseny elõtt max. 2napal esik csak amúgy totál dagonya lesz és az agyag miatt vigyázni kell az elsõ kerék kicsúszására.

Csõváz mindenkinek! ;D

#979
misee

misee

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Már nagyon várom a Zeplént! ;D ;D ;D
1. Még sosem bicajoztam ott.
2. Ez lesz az eldsõ maraton idén amin el tudok talán indulni.
3. Addigra remélhetõleg meglesznek a vizsgáim.

Ja és az elõjelek alapján kitûnõ lesz a rendezés!!!
Mindent bele srácok! ;)

peace

#980
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
A díjat már feladtuk, a nevezési lap meg hamarosan eljut hozzátok. ;)