Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1281
manston91

manston91

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.013 hozzászólás
Európán kívülrõl való rendelésben kellene egy kis infó, e téren nincs tapasztalatom. Kínából szeretnék rendelni szállítással együtt kb 14-15 ezer forint értékben. Ami a kérdésem lenne, hogy ha megvámolják akkor mennyi lesz a végösszeg mire kézhez kapom? Budapestre kell érte menni vagy hogy mûködik?
"Ride today, heal tomorrow"

#1282
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
De már 30éves a biológiai korod a sok idegeskedés miatt :D
11:38:11 IM 2012

#1283
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Igényelj egy olyan kártyát, amivel lehet - legtöbb banknál a Visa Electron már jó erre a célra és olcsó is - kevesebb az éves kártyadíj, mint amennyit egy ilyen külföldi utalásért kérnek.


Jelenleg nulla forint az éves kártyadíjam, és lényegében semennyi pénzt nem fizetek a banknak semmiért. Jó dolog 26éven aluli diáknak lenni :) Amúgy meg az utalási költség 5 euró, 3-4 ember esetében szétdobódik, azért nem vág földhöz a dolog...

#1284
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Igényelj egy olyan kártyát, amivel lehet - legtöbb banknál a Visa Electron már jó erre a célra és olcsó is - kevesebb az éves kártyadíj, mint amennyit egy ilyen külföldi utalásért kérnek.

Igen.

Viccen kívül: nem fogadják el a kártyámat sem a paypal, sem a CRC. Ha valami csip-csup dolog kell 10 euróért, akkor megkérek valakit hogy dobjon át paypalon és odaadom KP-ban, de 200-300 eurók már nem az az összeg.



#1285
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Ilyen sok felesleges pénzetek van, hogy külföldre utalgattok, paypal/kártyával fizetés helyett?


Igen.

Viccen kívül: nem fogadják el a kártyámat sem a paypal, sem a CRC. Ha valami csip-csup dolog kell 10 euróért, akkor megkérek valakit hogy dobjon át paypalon és odaadom KP-ban, de 200-300 eurók már nem az az összeg.

#1286
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Ilyen sok felesleges pénzetek van, hogy külföldre utalgattok, paypal/kártyával fizetés helyett?

Igen, ez az...DE ma (vagy tegnap, nem voltam gépnél) végre átváltozott PROCESSING-re :) Szóval jön az, csak qrvalassan...


Danny: utalás volt, nem paypal.



#1287
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Szia! Ez még az a május eleji közös rendelés, ugye?


Igen, ez az...DE ma (vagy tegnap, nem voltam gépnél) végre átváltozott PROCESSING-re :) Szóval jön az, csak qrvalassan...


Danny: utalás volt, nem paypal.

#1288
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
40 napig van lehetõséged PayPal-on pénzvisszát indítani, ne mulaszd el.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#1289
badar

badar

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Szia! Ez még az a május eleji közös rendelés, ugye?

CRC-nél emailre nem válaszolnak (több mint egy hete), telefont nem veszik fel, a rendelésem pedig qrvára nincs itt, csak awaiting processing. Amikor megrendeltem, minden IN STOCK volt.

Teendõ?

JA és eléggé hiányoznak már a cuccok.



#1290
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
CRC-nél emailre nem válaszolnak (több mint egy hete), telefont nem veszik fel, a rendelésem pedig qrvára nincs itt, csak awaiting processing. Amikor megrendeltem, minden IN STOCK volt.

Teendõ?

JA és eléggé hiányoznak már a cuccok.

#1291
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

én szívesen! de az útiköltséget te állod:D


a 7en Essenben leszek,messze nem is kéne menni... :D

#1292
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

ezért ki megy el nekem,ha leütöm? :D

én szívesen! de az útiköltséget te állod:D

#1293
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
ezért ki megy el nekem,ha leütöm? :D

#1294
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Na akkor újabb bike-components rendelés, most kicsit sürgõsebb a dolog, KEDDEN feladom a rendelést. Ami miatt esetleg csábító lehet:

250-es euró árfolyam szerint kell nekem forintban utalni, cserébe én nem szállok bele a szállítási költségekbe, hanem magatok közt dobjátok szét.

Akit érdekel, írjon mailt: kiskubai(KUKAC)gmail(PONT)com címre 'BC' tárggyal hogy mi kell neki, KEDD reggelig. KEDDEN szétküldöm mindenkinek a számlaszámomat, és délután megrendelem a cuccokat.

#1295
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Az apróban hírdet ez a webshop,de nekem kicsit gyanús. Mit gondoltok?
Bike Store Online - appee free online shop


szerintem nem kicsit gyanus :) en varnek vele, amig nem lesz vmi pozitiv visszajelzes mas helyekrol (forumok, ilyesmi).

#1296
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

de elotte nem kerdezett ra, hogy mennyit von le? ilyen fizetos rendszert meg nem is lattam.


Hát pont ezaz. Összeraktam a kosarat, ráböktem hogy tovább, order. Ekkor elsötétítettem a laptop képernyõt és lefeküdtem aludni. Reggel pedig ok, use billing address, és akkor bökte ki hogy your card will be charge with 660 euros, és akkor ajánlotta fel a fizetési módszereket. Erre mondtam én hogy HADDNE.


+az elõzõ CRC-s rendelésemnél egy cucc kimaradt, írtam nekik hogy megoldható-e belerakni, erre kérdezés nélkül törölték a rendelésemet, hogy adjam fel újra. Ok, ezzel buktam 3ezer forintot csak azon, hogy nem volt mavic lánc 11 euróért, vehettem shimanot 27ért...Mindez egy 2ezer forintos markolat miatt.

Feladtam mégegyszer a rendelést, és nem kaptam róla e-mailt, meg semmit....feladtam MÉGEGYSZER, és arról kaptam emailt, elutaltam a pénzt, írtam nekik hogy elutaltam, azóta semmi, awaiting process. De megnéztem az oldalon az order-eimet, és ott van az a rendelés is, amirõl nem kaptam emailt.

Pff.

#1297
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Remélem nem a fékemet nem találják... :)

remélem egyik cucc sem marad ki a csomagból, mindegyik esszenciális..

#1298
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2.025 hozzászólás

...
amúgy.. crc-n átlagban mennyi idõ telik el a fizetés után, majd míg lejár a "processing" státusz és elküldik a csomagot?

Remélem nem a fékemet nem találják... :)
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#1299
Rebell-78

Rebell-78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.977 hozzászólás

Rebell: Ha megkaptad az emailt a "számlával", és az utalási adatokkal, akkor szinte tuti hogy kapod 85ért.


kb. 45 órája utaltam át, status NEW helyett Processing ;)

#1300
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nálam eddig 2-3 nap, természetesen ha minden "in stock" volt.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"