Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1261
epyc

epyc

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.317 hozzászólás
kiskubai: én eddig nagyon frankón lezárva kaptam meg a CRC csomagokat, nem lehet, hogy esetleg valaki más mókolta meg a cuccokat menet közben? Jó, persze, ezt nem lehet így megmondani, csak így fotó alapján nagyon úgy tûnik, hogy valaki nekiesett és feltépte.

A posta hozzáállása már engem is lepett meg. Legutóbb asszonykámnak jöttek dolgai Angliából, bement értük a postára, leadta a kézbesítési értesítõt és már adták is ki. Se személyi, se lakcímkártya, semmi nem kellett. Akár a bozsoki Szûz Mária is kikérhette volna a csomagot...

"Télen nagyon hideg van, nyáron nagyon meleg van, soha sincs jó idõ, mindig esik az esõ!"


#1262
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Nincs konkrétan kinyitva, csak fel van szakadva így az oldala. Lehet szállítás közbeni sérülés is, a hope cucc még ki is pottyanhatott, de a lencse csak úgy fér ki ha szétnyitják kézzel. NEm ajánlott csomag volt, személyit sem kellett mutatnom meg semmit sem kellett aláírnom, hozzámbszták és csõõ.

Alex: igen, kibontás elõtti állapot.

#1263
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Nem hinném hogy bármelyik webshop nyitva adná fel a csomagot.....

#1264
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
hat a nemet oldalakon sem a legjobb az angol webshopok megitelese... mongy ebayen normalisak szoktak lenni.

#1265
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Sírok. Megjött a CRC csomag.

Posted Image

Oakley lencse, Hope tömítés sehol.

Ez a kibontás elõtti állapot? Ha igen, akkor szerintem legjobb lett volna egybõl visszaküldeni.

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#1266
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

...

actionsports is hasonlóan rendes hozzáállású...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1267
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Nekem a német H&S Bike Discount jön be legjobban.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#1268
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Eléggé sok a gond ezzel a CRC-vel...


Nem is fogok többet rendelni tõlük. A cuccok fele cancelled mert nem volt raktáron, elfogyott a megrendelés és a pénz megérkezése között, a cuccok másik felébõl hiányzik két dolog.....

Bike-components-nél még el sem küldtem a pénzt, már írtak hogy figyi, ez és ez ekkor és ekkor lesz raktáron, megvárod vagy küldjük és utaljuk vissza majd a különbözetet...stb...
Ezerszer simábban ment onnan a rendelés. Eddig 2500 euró értékben rendeltem tõlük és sohasem csalódtam, garanciális ügyintézésben is hibátlan. Visszaküldtem, küldtek újat és visszautalták a postaköltségemet amibe nekem került az hogy kiküldtem a hibásat...

#1269
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Eléggé sok a gond ezzel a CRC-vel...


Vagy most éppen a futárszolgálattal...


A sebesség mindent megold.

 


#1270
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
Eléggé sok a gond ezzel a CRC-vel...

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#1271
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Sírok. Megjött a CRC csomag.

Posted Image

Oakley lencse, Hope tömítés sehol.

#1272
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Gut! Küldj tel számot priviben.

#1273
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Kiskubai!
Valamit kommunikálhatnál a rendelésrõl...


Most értem haza, itt várt a papír hogy tegnap megjött, mehetek érte. Holnap reggel elhozom, és hétfõtõl vehetõ át személyesen Pesten. Köremailt akkor akartam küldeni mikor már a kezemben van.

#1274
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás
Kiskubai!
Valamit kommunikálhatnál a rendelésrõl...

#1275
Rapax

Rapax

    vendég

  • fórumtag
  • 154 hozzászólás
Matrica cég, ennek ellenére jók a cuccaik. Jól választanak gyártókat.:)

#1276
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.995 hozzászólás
Superstar Components - High Spec Parts For Peanuts

megbízható? tapasztalatok?

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#1277
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

Európán kívülrõl való rendelésben kellene egy kis infó, e téren nincs tapasztalatom. Kínából szeretnék rendelni szállítással együtt kb 14-15 ezer forint értékben. Ami a kérdésem lenne, hogy ha megvámolják akkor mennyi lesz a végösszeg mire kézhez kapom? Budapestre kell érte menni vagy hogy mûködik?


Milyen összegig vámmentes az a küldemény, amit külföldrõl küldenek részemre?
Ki dönti el, hogy az adott, külföldrõl érkezõ csomag tartalma vámmentes-e?

Az EU tagországaiból érkezõ küldemények vámszempontból belföldi küldeménynek számítanak, azokat a Magyar Postának nem kell a vámhivatalnak bemutatni, ezért vámmentesen kerülnek a címzett részére továbbításra. Az EU vámterületén kívülrõl érkezõ küldemények esetében magánszemélyek közötti forgalomban 45 euró értékig, kereskedelmi forgalomban (ideértve a magánszemélyek által külföldi cégtõl megrendelt árukat is) 22 euró értékig vám- és áfa-mentes a küldemény. Az ezeket meghaladó összeg esetén 150 euró értékig vámmentes a küldemény, de 25 % ÁFA terheli.

Magánszemélyek közötti forgalomban:
151-700 euró közötti érték esetén 2,5% vámot és 25% áfát kell fizetni.
701-999 euró közötti érték esetén a kereskedelmi vámtarifa szerinti vámot és 25% áfát kell fizetni.

Magánszemély által megrendelt áruk után (e-kereskedelem):
151-999 euró közötti érték esetén a kereskedelmi vámtarifa szerinti vámot és 25% áfát kell fizetni.
1000 euró vagy az ezt meghaladó érték felett a kereskedelmi vámszabályok érvényesek.

#1278
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
100 dollár alatt nincs vám úgy emlékszem. (a 100 dollár a posta plusz a cucc együtt, nem csak a cucc) Ha több mint 100 dollár, akkor meg szerencse kérdése, hogy kiemelik-e vizsgálatra. Ha magán ember adja fel akkor jó eséllyel nem, ha viszont bolt, akkor valószínû.

Rendel valaki mostanában bike-components.de- rõl? Lenne egy 8euros tételem, viszonylag sürgõs lenne a dolog. Intézném a rendelést is ha az úgy kényelmesebb, bp-i átadással.
11:38:11 IM 2012

#1279
h0o2a7j6

h0o2a7j6

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Cseke webshopból bárki (nem csak viszonteladó) vásárolhat?

#1280
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Európán kívülrõl való rendelésben kellene egy kis infó, e téren nincs tapasztalatom. Kínából szeretnék rendelni szállítással együtt kb 14-15 ezer forint értékben. Ami a kérdésem lenne, hogy ha megvámolják akkor mennyi lesz a végösszeg mire kézhez kapom? Budapestre kell érte menni vagy hogy mûködik?

mit, mivel küldik és kitõl jön?
sokváltozós a kérdés - privát, ha nem akarod nagy dobra verni

múltkor kerékagyakat rendeltünk, 30 ezer körüli összegért, házhoz hozták vám nélkül.
most 70 dolláros (számlás) dolgot várunk, vámnyilatkozatot töltöttünk ki hozzá...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu