Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#201
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

no mi lett a licit sorsa?

Amit vártam. Német eladó--> elmagyaráztam a helyzetet&mutattam egy képet (szkrínsot) erre írt, hogy ne aggódjak, nem probléma, törli a licitet. Megtette. :)


  • torma99 kedveli ezt

#202
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

keresztülröhögöm a wakbelem... délelőtt v mikor telóról nyomtam licitet ebayen egy cuccra, a telón forintban kérte a licitösszeget az ebay program, egy automata bidet nyomtam a legkisebb ajánlható összegre... Erre most gép elé kerültem, és mit látok? A buta EURÓBAN fogadta azt a 7600 HUF ajánlatot.

 

Szóval egy csodás 7600 eurós ajánlatot tettem valamire, amiért maximum 40 eurót lennék hajlandó fizetni, vissza van 40 perc az aukcióból, természetesen, mivel reggel nyomtam a telefonos licitet, így visszavonni már nem tudom (lejárt az 1 óra..) az eladó sehun, én meg itt imádkozom, hogy ne érkezzen túl sok licit :D

 

Vasárnap délutáni-kora esti időpont esetlenségében bízhatok? :D

no mi lett a licit sorsa?



#203
torma99

torma99

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

Van egy fel nem használt 10 eurós kuponom a rosebikes.hu-ra 50 eur rendelés esetén érvényes. Akit érdekel, írjom rám privátban.

Elkelt.


alkdefohij.png


#204
torma99

torma99

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

Van egy fel nem használt 10 eurós kuponom a rosebikes.hu-ra 50 eur rendelés esetén érvényes. Akit érdekel, írjom rám privátban.


alkdefohij.png


#205
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

keresztülröhögöm a wakbelem... délelőtt v mikor telóról nyomtam licitet ebayen egy cuccra, a telón forintban kérte a licitösszeget az ebay program, egy automata bidet nyomtam a legkisebb ajánlható összegre... Erre most gép elé kerültem, és mit látok? A buta EURÓBAN fogadta azt a 7600 HUF ajánlatot.

 

Szóval egy csodás 7600 eurós ajánlatot tettem valamire, amiért maximum 40 eurót lennék hajlandó fizetni, vissza van 40 perc az aukcióból, természetesen, mivel reggel nyomtam a telefonos licitet, így visszavonni már nem tudom (lejárt az 1 óra..) az eladó sehun, én meg itt imádkozom, hogy ne érkezzen túl sok licit :D

 

Vasárnap délutáni-kora esti időpont esetlenségében bízhatok? :D



#206
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Na, megtaláltam az elgurult gyógyszert... :D

Szóval ja, biztosan vannak jó vételek is ott, de a stílus miatt én biztosan nem fogok beleakadni sose. ;)

Oké, elismerem, vannak leharcolt cuccai :D

De az a Deda215 shallow hatezeré' jó. Csak ne az új árhoz viszonyítsa már, mer' elég viseltes&15 éves kormány :D



#207
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Engem nagyon zavar/dühít, mikor kiírják egy rozsdás ótvar sz.r mellé, hogy 68% kedvezmény. Mihez képest, az új bolti árhoz képest? Kit néznek hülyének?

Ha lehetne szűrni az aprót, hát a kerékpár outlet első lenne a listán. Követné a "hoztunk nektek egy jó kis hajtókart" társa azonnal. :D

Oké, elismerem, vannak leharcolt cuccai :D 

 

De az a Deda215 shallow hatezeré' jó. Csak ne az új árhoz viszonyítsa már, mer' elég viseltes&15 éves kormány :D



#208
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

Engem nagyon zavar/dühít, mikor kiírják egy rozsdás ótvar sz.r mellé, hogy 68% kedvezmény. Mihez képest, az új bolti árhoz képest? Kit néznek hülyének?

Ha lehetne szűrni az aprót, hát a kerékpár outlet első lenne a listán. Követné a "hoztunk nektek egy jó kis hajtókart" társa azonnal. :D

Egyébként itt jó ajánlatok szoktak lenni:

http://kerekpar-outlet.com/


  • Vejne kedveli ezt

#209
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
... sőt 10 dollár felett ajándékba csomagolnak hozzá egy maláj/kínai/tajvani örömlányt...  :rolleyes:

Lehet kéne drágább dolgokat is rendelnem kintről? :D



A sebesség mindent megold.

 


#210
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

nem on-line bolt és nem is értékbecslés, de talán itt van a legjobb helye:

http://apro.bikemag....ja-l290546.html

 

ja, és nem kapok jutalékot.

...és persze azt is tudom, hogy ebay-ről feleennyi, sőt 10 dollár felett ajándékba csomagolnak hozzá egy maláj/kínai/tajvani örömlányt...  :rolleyes:

Tegyük hozzá a teljesebb kép miatt hogy azért akciós,mert a "kutyának nem kellett" és ez még az X évvel ezelőtti készlet.



#211
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

nem on-line bolt és nem is értékbecslés, de talán itt van a legjobb helye:

http://apro.bikemag....ja-l290546.html

 

ja, és nem kapok jutalékot.

...és persze azt is tudom, hogy ebay-ről feleennyi, sőt 10 dollár felett ajándékba csomagolnak hozzá egy maláj/kínai/tajvani örömlányt...  :rolleyes:

köhm, ha a komment második része a szerencsétlenre irányul, akkor védekezem :D Én csak azért linkeltem múltkor a SRAM cuccokat kintről, mert azoknak a boltoknak a kínálatából már vásárolgattunk néha, és mindig hamar&korrektül megjött a cucc, aztán, még mellette olcsó is volt. Főleg a hazai árakhoz viszonyítva. ^^

 

Egyébként itt jó ajánlatok szoktak lenni:

 

http://kerekpar-outlet.com/

 

ki is néztem egy Deda 215 shallowt, de sajnos nem 44-es, csak 41.5-es. 

 

http://kerekpar-outlet.com/8884

 

pedig ennyiért komolyan kéne, kiváló hajlítás, sekély, kicsi, aranyos, van ugyanilyen márkájú és felületkezelésu stucnim is.. Csak a Deda nem tud kormányt mérni. a 41.5-ös kormányra írják, hogy 44-es. Ki érti az olaszokat?



#212
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.915 hozzászólás

nem on-line bolt és nem is értékbecslés, de talán itt van a legjobb helye:

http://apro.bikemag....ja-l290546.html

 

ja, és nem kapok jutalékot.

...és persze azt is tudom, hogy ebay-ről feleennyi, sőt 10 dollár felett ajándékba csomagolnak hozzá egy maláj/kínai/tajvani örömlányt...  :rolleyes:


  • MJani01 és Vejne kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#213
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.915 hozzászólás

innen rendelt már valaki?

http://www.ukbikesdepot.com/

 


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#214
torma99

torma99

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

bikecomponents.de-n minden váz alatt szerepel a következő:

We do not sell frames without consultation. Please contact us!

 

tudja valaki, miről akarnak értekezni a leendő vásárlóval?

 Egyszerű, be kell írnod a méreteidet, mert nem akarják, hogy visszaküldözgessék a népek a vázat ,mert 56-os helyett 51-est vettek.  Hogy pontosan ennek mi a folyamata nem tudom. Lehet addig nem véglegesítik a rendelésed, amíg el nem beszélgettetek. Szerintem ez a normális, jó hozzáállás.


alkdefohij.png


#215
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.915 hozzászólás

bikecomponents.de-n minden váz alatt szerepel a következő:

We do not sell frames without consultation. Please contact us!

 

tudja valaki, miről akarnak értekezni a leendő vásárlóval?

 


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#216
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

ehhez még annyit, hogy legutóbb pedig közölték, az általam megadott, kinti UK címre nem postázzák a cuccomat. mert csak és törölték a rendelésemet, mielőtt mondhattam volna másik címet. k_cs_g banda... :)

ebay-en jártam így. tune king-kong, ztr flow ex, minion dhf 3c kerékszettet ütöttem le valami nevetséges áron. nem fizettem ki azonnal, mert munkában voltam(én buta), délutánra pedig jött az értesítés, hogy az eladó nyomott egy cancel-t a licitemre. majd ez után írt, hogy mivel nem vagyok brit, így ez nem fog menni. van kinti címem, ami egy hazai futárcég safestore-ja, paypal-ben regisztrálva, csak épp nem az volt a default. és ez csípte a szemét. magyarázkodtam, majd tanácsot kért az ebay support-tól(!), hogy föladhatja-e. persze azt tanácsolták neki, hogy ne adja oda harmadik fél futárnak. a nyomorult pedig semmi esetre sem volt hajlandó wales-ből átküldeni a kontinensre. utolsó levelemben javaslatot tettem számára a honfitársaival folytatandó szexuális viszony intenzívebbé tételére.


  • zeezoltano kedveli ezt

#217
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.915 hozzászólás

az on-one egyébként tényleg gáz tud lenni. volt olyan, hogy 3-4 nap után jöttek rá, hogy nincs is nekik a rendelt vázból. mióta Brant lelépett/kirúgódott, nagyon bénák.

 

ehhez még annyit, hogy legutóbb pedig közölték, az általam megadott, kinti UK címre nem postázzák a cuccomat. mert csak és törölték a rendelésemet, mielőtt mondhattam volna másik címet. k_cs_g banda... :)


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#218
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.915 hozzászólás

most, hogy összeírtuk, kinek hány folyóméter görgős lánc kell, erre valaki tud mondani valamit? írtam nekik, de se kép, se hang... :/

 

 

ez a bolt él még?

http://bikepro.hu/


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#219
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Sziasztok!

 

Én láncot múltkor tőlük vettem...főleg ipari cuccok vannak, de elég jó áron találtam láncot a bicómhoz.

 

http://www.mibim.hu/...ok/gorgoslancok

 

 

We ride together we die together.

Lehet hogy te kis ügyes vagy de nekünk mezei bringásoknak nem sokat mondanak az 50h és társai elnevezések. ha már ilyen rendes vagy írd már meg nekünk melyik az 1, 5, 6,7,8,9,10,11sebis lánc Köszi.

Ha már jó áron vannak.


  • Rabbit kedveli ezt
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#220
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.915 hozzászólás

Sziasztok!

 

Én láncot múltkor tőlük vettem...főleg ipari cuccok vannak, de elég jó áron találtam láncot a bicómhoz.

 

http://www.mibim.hu/...ok/gorgoslancok

 

 

We ride together we die together.

te ilyen online területi képviselő üzletkötő spammer vagy?


  • Rabbit, torma99, mgy és 1 további fórumtag kedveli ezt

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"