Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Please log in to reply
6016 replies to this topic

#161
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Bikecomponents.de -n ha belépsz és magyar a címed akkor 27%-al számol.

és valóban... látszik, rég volt már, hogy a syntace-t vettem :\


  • Rabbit likes this

#162
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,064 posts
Bikecomponents.de -n ha belépsz és magyar a címed akkor 27%-al számol.
  • Rabbit and Vejne like this

#163
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Sziasztok!
Lehet meg a nemet nagyoktol 19% AFA-val vasarolni, vagy rogton 27%, ha Magyarorszagra szallittatsz? Volt szo valami kvotarol, de a google nem a baratom... Raneznetek a legutobbi rendelesetek AFA tartamara? Nyilvan maganszemelykent vasarolva.

úgy tudom, bike-components.de, bike-discount.de és rosebikes még mindig 19%-on működik, akárcsak probikekit.

 

mondjuk nem rendeltem, de, ha bevásárlókosárral játszok, nem ugrik rá 27..



#164
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 999 posts
  • LocationKelenföld
Sziasztok!
Lehet meg a nemet nagyoktol 19% AFA-val vasarolni, vagy rogton 27%, ha Magyarorszagra szallittatsz? Volt szo valami kvotarol, de a google nem a baratom... Raneznetek a legutobbi rendelesetek AFA tartamara? Nyilvan maganszemelykent vasarolva.

Edited by Rabbit, 2016. March 23. - 09:51.


#165
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

Valaki látott esetleg akciós Crossmax Enduro kerékszettet?650B.

A nagyok átnézve.



#166
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

lecsúsztam egy aukcióról, és továbbra sem vagyok hajlandó appal vadászni, ezt a csövet kb. 30 euróig nagyon jó vételnek tartom:

 

http://www.ebay.com/...YIAAOSwezVWw0XB

 

ha kilistázzátok a srác eladott cuccait, látjátok, hogy háromszor listázta már ugyanezt a csövet ki, eddig ilyen 11-14ezer ft-okért ment el. 

 

reménykedjek, hogy ismételten újralistázza? Mert 11-et még akár nekem is megér (cannondale méret..)

 

vagy ezt így megteheti önkényesen? miért nem szab meg minimálárat, ha ennyire nem akarja eladni?


Edited by Vejne, 2016. March 09. - 17:50.


#167
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts

 

:D :D

 

988392211N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.p
 
 
:D :D Végül is, pár hónap alatt csak összehoztam. :D Kár, hogy Tuttiék kifogytak az olcsó DIamantéból meg 25-ös rubinobol, de így legalább kipróbálhatok mást is. Lithion2-őn gondolkoztam, de arra jutottam, hogy jobban járok ezekkel.
 

 

 

conti ultra sport II? az egy ritka nagy hulladék, nedvesen alig tapad + nagyon rossz a defekttűrése, pedig nem vagyok nehézsúlyú. rühelltem, mikor volt.



#168
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

:D :D 

 

988392211N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.p
 
 
:D :D Végül is, pár hónap alatt csak összehoztam. :D Kár, hogy Tuttiék kifogytak az olcsó DIamantéból meg 25-ös rubinobol, de így legalább kipróbálhatok mást is. Lithion2-őn gondolkoztam, de arra jutottam, hogy jobban járok ezekkel.
 


#169
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Vicc: tényleg az F139-cel indítottam, aztán bekerült 2 db Conti Ultra Sport II 25mm-es, és egy CN-HG93 lánc meg egy doboz teflonzsír SP41 shimano :D :D

 

szerk: az F139 inkább a hossza miatt kéne, a PX is fekete, mióta felületkezeltem professzionálisan alkoholos filccel... De még mindig csak 130 :D


Edited by Vejne, 2015. November 23. - 17:49.


#170
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 999 posts
  • LocationKelenföld

bike-components.de?

 

egy darab 9.9 eurós tételem lenne, és megöl a posta :)

Még mindig az F139? Jaj. :) 



#171
torma99

torma99

    vendég

  • fórumtag
  • 182 posts

bike-components.de?

egy darab 9.9 eurós tételem lenne, és megöl a posta :)


Ha lesz jó black friday, cyber monday ajánlatuk, rendelek, csak nemigen tudnám odaadni. (Zalaegerszeg)

alkdefohij.png


#172
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

bike-components.de?

 

egy darab 9.9 eurós tételem lenne, és megöl a posta :)



#173
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 posts

valaki CRCről tervez rendelni? beszállnék 1 termékkel



#174
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

:) Merlinék fent vannak ebayen is, és ott természetesen szállítanak Mo-ra. Szerintem a honlapjukon is hamarosan elérhetővé tehetnék ezt a kedves kis lehetőséget.

 

Sajnos az öbölben elég borsos szállítási díjakat írnak mindenre.



#175
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1,257 posts

Nem a cég korrektségét vitatom, évek óta rendelek tőlük, az első viszárum próbáltam tegnap intézni. A Magyar Posta utasított vissza, mondván, h nem tudja felvenni ezt az "invers plus" csomagot, ellenben közel nyolcezerért vállalja a szállítást. Szóval az itteni oldallal van a gond!

 

Magyar postával nekem is "változatos" a tapasztalatom, saját címre gyakorlatilag nem tudok rendelni mert rendszeresen eltűnik, néha a postafiókba is, néha beprobálják dobni ahelyett hogy a pf-ba menne, de persze csak úgy a kerti reklámtölcsérbe, hogy majd valaki megkapja, ha elázik se gond. Talán másik postán kéne probálkozni, 2 adatpont van hogy lehetséges a dolog.



#176
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 posts

Aláírom hogy korrekt cég. Másnak rendeltem cipőt, rossz méret miatt vissza kellett küldeni, letöltöttem a cimkét, ő zökkenőmentesen elintézte a postával.

Nem a cég korrektségét vitatom, évek óta rendelek tőlük, az első viszárum próbáltam tegnap intézni. A Magyar Posta utasított vissza, mondván, h nem tudja felvenni ezt az "invers plus" csomagot, ellenben közel nyolcezerért vállalja a szállítást. Szóval az itteni oldallal van a gond!


Ridley Noah Fast 


#177
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1,257 posts

Valaki viszáruzott már a Bike-Discount-nak?? Vissza kellene küldenem egy hibás  terméket, a Diszkont oldaláról le lehet tölteni egy csomag címkét ami már korrektül ki van töltve, és elméletileg ezt ingyen lehetne visszaküldeni, de ma a postán elhajtottak mint a legyet.

 

Aláírom hogy korrekt cég. Másnak rendeltem cipőt, rossz méret miatt vissza kellett küldeni, letöltöttem a cimkét, ő zökkenőmentesen elintézte a postával.



#178
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 posts

Szia !

 

Nekem volt már ilyen akcióm vettem egy kabátot de nem lett jó visszaküldtem úgy ahogy te is akartad,az oldalukról letöltött címzéssel.

A posta ingyen elviszi csak meg kell mutatni a hölgynek hogy te nem németbe küldöd közvetlenül hanem egy Bp. csomaggyűjtőbe megy a csomag onnan veszi át német posta !

Simán gond nélkül elviszik amint megékezett azonnal utalják is vissza a pénzt. Rendkívül korrekt cég !

Remélem segítettem ! 

THX!! 


Ridley Noah Fast 


#179
Qpi

Qpi

    vendég

  • fórumtag
  • 41 posts

Sziasztok!!

 

Valaki viszáruzott már a Bike-Discount-nak?? Vissza kellene küldenem egy hibás  terméket, a Diszkont oldaláról le lehet tölteni egy csomag címkét ami már korrektül ki van töltve, és elméletileg ezt ingyen lehetne visszaküldeni, de ma a postán elhajtottak mint a legyet. Akinek van ebben a témában tapasztalata írjon már rám!

 

THX!!

 

Joe 

Szia !

 

Nekem volt már ilyen akcióm vettem egy kabátot de nem lett jó visszaküldtem úgy ahogy te is akartad,az oldalukról letöltött címzéssel.

A posta ingyen elviszi csak meg kell mutatni a hölgynek hogy te nem németbe küldöd közvetlenül hanem egy Bp. csomaggyűjtőbe megy a csomag onnan veszi át német posta !

Simán gond nélkül elviszik amint megékezett azonnal utalják is vissza a pénzt. Rendkívül korrekt cég !

Remélem segítettem ! 



#180
simon23

simon23

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 948 posts

Sziasztok!!

 

Valaki viszáruzott már a Bike-Discount-nak?? Vissza kellene küldenem egy hibás  terméket, a Diszkont oldaláról le lehet tölteni egy csomag címkét ami már korrektül ki van töltve, és elméletileg ezt ingyen lehetne visszaküldeni, de ma a postán elhajtottak mint a legyet. Akinek van ebben a témában tapasztalata írjon már rám!

 

THX!!

 

Joe 


Ridley Noah Fast