Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#221
Dinho

Dinho

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás

Sziasztok!

 

Én láncot múltkor tőlük vettem...főleg ipari cuccok vannak, de elég jó áron találtam láncot a bicómhoz.

 

http://www.mibim.hu/...ok/gorgoslancok

 

 

We ride together we die together.

 



#222
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.924 hozzászólás

ez a bolt él még?

http://bikepro.hu/

 


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#223
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Valaki leírná mi kell pluszban ahhoz ha nem csak vásárolni szeretnénk, hanem eladni is e-bay-on.



#224
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Itthon kapható 1.5-ről 1/8-ra szűkítő kormánycsapágy?Csak XLC-t találtam.



#225
trek8k

trek8k

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás

Nem ebben kételkedtem, hanem az azóta szólok egy ügyintézőnek rész érdekelne pontosan. Konkrétan fel szeretném vetni nekik, ha ez feketén (értsd corporate policy) kijátszásával megy, miért nem teszik hivatalossá?

 

Gondolom azért nem akarják hivatalossá tenni, mert a múltban már sokat buktak rajta. Szerintem nem a postában nem bíznak, hanem azt gyanítják, hogy a megrendelők trükköznek. Én meg a kemény három rendelésemmel már "megbízható" vevőnek bizonyultam, úgyhogy nekem simán ráírják Magyarországot a csomagra, mert pénz keresni azért szeretnek...



#226
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

ellenben a willhaben tényleg egy kincsesbánya..

 

http://www.willhaben...?adId=113498788

 

http://www.willhaben...?adId=112822603

 

http://www.willhaben...?adId=112227569

 

az utolsóval szemezgetnék. :D A vicc, hogy a hazai "posta van, 2500ért előreutalás után" helyett ők 10 eurót kérnének Mo-ra szállításért.

 

Mennyi is az euró? Gyenge! :)

 

Beszélnek angolul-németül, készsgéesen visszaírnak, válaszolnak. Nem olyanok, mint a taliánok (talibánok?)



#227
vittore30

vittore30

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.863 hozzászólás

Nekem már többször sikerült tőlük rendelnem Mo-ra. Az első volt az igazán trükkös, mert akkor nagy merészen beírtam, hogy a híres Szlovákiai Budapestre kérem a cuccokat. A csomag a nyomkövetés szerint meg is érkezett Szlovákiába, aztán valahogy mégis elkeveredett hozzánk.  :P  Azóta már csak annyit kell tennem, hogy szólok a rendeléskor az egyik ügyintézőnek, és az átírja az országot a csomagon indulás előtt... Bátraké a szerencse!

Hivatkozz arra, hogy a híres Budapest pár éve még 10%-ban tótok lakta település volt, sőt megemlítheted a Pest környéki fullszlovák falvakat is, mint például Kistarcsát :-)



#228
torma99

torma99

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

DSC_0151_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem ebben kételkedtem, hanem az azóta szólok egy ügyintézőnek rész érdekelne pontosan. Konkrétan fel szeretném vetni nekik, ha ez feketén (értsd corporate policy) kijátszásával megy, miért nem teszik hivatalossá?


alkdefohij.png


#229
trek8k

trek8k

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás

Ez most komoly? Én írtam nekik kb. 2 hónapja és azt a választ kaptam, hogy nem küldenek Mo-ra, mert megbízhatatlan a posta és nem is terveznek bővíteni errefelé.

 

DSC_0151_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


trek8k módosította - 2015. március 24. - 21:14

  • Vejne kedveli ezt

#230
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

funny-date-girl-guy-true-story-meme_www.



#231
torma99

torma99

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

Nekem már többször sikerült tőlük rendelnem Mo-ra. Az első volt az igazán trükkös, mert akkor nagy merészen beírtam, hogy a híres Szlovákiai Budapestre kérem a cuccokat. A csomag a nyomkövetés szerint meg is érkezett Szlovákiába, aztán valahogy mégis elkeveredett hozzánk.  :P  Azóta már csak annyit kell tennem, hogy szólok a rendeléskor az egyik ügyintézőnek, és az átírja az országot a csomagon indulás előtt... Bátraké a szerencse!

Ez most komoly? Én írtam nekik kb. 2 hónapja és azt a választ kaptam, hogy nem küldenek Mo-ra, mert megbízhatatlan a posta és nem is terveznek bővíteni errefelé.


alkdefohij.png


#232
trek8k

trek8k

    vendég

  • fórumtag
  • 145 hozzászólás

http://www.merlincyc..._eid=b586e66a23

 

 

Büdös Merlin..

 

Oké, ez így jó. Sőt, szlovákiába ingyér visznék az egészet. DE, Mo-ra természetesen nem szállítanak. Még tavaly, kb. egy éve érdeklődtem náluk magyar szállításról, és mondták, hogy.. NEM :( :) Pedig 367 euróért 105-ös szett nem rossz!

 

 

Nekem már többször sikerült tőlük rendelnem Mo-ra. Az első volt az igazán trükkös, mert akkor nagy merészen beírtam, hogy a híres Szlovákiai Budapestre kérem a cuccokat. A csomag a nyomkövetés szerint meg is érkezett Szlovákiába, aztán valahogy mégis elkeveredett hozzánk.  :P  Azóta már csak annyit kell tennem, hogy szólok a rendeléskor az egyik ügyintézőnek, és az átírja az országot a csomagon indulás előtt... Bátraké a szerencse!



#233
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

http://www.merlincyc..._eid=b586e66a23

 

 

Büdös Merlin..

 

Oké, ez így jó. Sőt, szlovákiába ingyér visznék az egészet. DE, Mo-ra természetesen nem szállítanak. Még tavaly, kb. egy éve érdeklődtem náluk magyar szállításról, és mondták, hogy.. NEM :( :) Pedig 367 euróért 105-ös szett nem rossz!



#234
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás
mi történik, ha a cimzés el lett tolva?

blvs1374122000038099 a belga posta oldala szerint márc 10én out for delivery, azota sincs infom rola..

a posta nem tud segiteni ragszám nélkul, az elado sem... pff

a cim ez lett volna

utca 5

ehelyett ezt irta rá az elado

utca 5 25 1/4

név, város, ország, irányitoszám stimmel...

hogy tudnék utánjárni?

#235
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

köszi!



#236
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Sziasztok!

 

Tudja valaki, hogy az Ergont ki forgalmazza itthon?

bike line


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#237
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

Sziasztok!

 

Tudja valaki, hogy az Ergont ki forgalmazza itthon?



#238
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.924 hozzászólás

Azért a CRC nem a legolcsóbb. Legtöbb helyen egyébként viszonylag gyors 1-2 nap. Bike24 már csúcsidőszakokban várakozósabb, volt hogy 5 nap volt mire elindult a csomag és elég bunkón írt a support vissza, amikor rákérdeztem a csomagra, holott raktáron voltak a cuccok, amiket rendeltem. 2 hét tényleg sok, lehet átmenetileg kifogytak, vagy a készletezőjük bemondta az unalmast és rossz infó volt kint a weben.

 

legutóbb nekem nem is írtak, csak az automata emailt küldték meg a feladásról, mikor ugyanígy rákérdeztem, hogy mi van már az in-stock cuccommal. a rendelés állapotának ellenőrzésére sincs mód az oldalukon, ami kicsit gáz. mondjuk nagyobb gond sose legyen netes rendeléssel, mint hogy nem_kedvesek. :)

 

 

nekem egy 10 fontos :D

 

Más: egy ismerős hétvégén előállt, hogy szeretne rendelni CRC-ről. Nincs se bankszámlaszáma, se PP-je, szóval, a rendelés rám hárult, és majd sírva fakadtam:

 

szombat délután leadtam a rendelést, fizettem. Kaptam visszaigazolást. Hétfőn reggel 7óra 12kor, meg, hogy "order dispatched".

 

Nice! :) On-One-nál volt, hogy 2 hetet kellett a diszpeccsre várni ^^

 

kaptál pm-et. az on-one egyébként tényleg gáz tud lenni. volt olyan, hogy 3-4 nap után jöttek rá, hogy nincs is nekik a rendelt vázból. mióta Brant lelépett/kirúgódott, nagyon bénák.


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#239
torma99

torma99

    vendég

  • fórumtag
  • 182 hozzászólás

nekem egy 10 fontos :D

 

Más: egy ismerős hétvégén előállt, hogy szeretne rendelni CRC-ről. Nincs se bankszámlaszáma, se PP-je, szóval, a rendelés rám hárult, és majd sírva fakadtam:

 

szombat délután leadtam a rendelést, fizettem. Kaptam visszaigazolást. Hétfőn reggel 7óra 12kor, meg, hogy "order dispatched".

 

Nice! :) On-One-nál volt, hogy 2 hetet kellett a diszpeccsre várni ^^

Azért a CRC nem a legolcsóbb. Legtöbb helyen egyébként viszonylag gyors 1-2 nap. Bike24 már csúcsidőszakokban várakozósabb, volt hogy 5 nap volt mire elindult a csomag és elég bunkón írt a support vissza, amikor rákérdeztem a csomagra, holott raktáron voltak a cuccok, amiket rendeltem. 2 hét tényleg sok, lehet átmenetileg kifogytak, vagy a készletezőjük bemondta az unalmast és rossz infó volt kint a weben.


alkdefohij.png


#240
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

on-one/planet-x-től rendel valaki mostanság? lenne egy 15-fontos tételem, amivel csatlakoznék.

nekem egy 10 fontos :D  

 

Más: egy ismerős hétvégén előállt, hogy szeretne rendelni CRC-ről. Nincs se bankszámlaszáma, se PP-je, szóval, a rendelés rám hárult, és majd sírva fakadtam:

 

szombat délután leadtam a rendelést, fizettem. Kaptam visszaigazolást. Hétfőn reggel 7óra 12kor, meg, hogy "order dispatched".

 

Nice! :) On-One-nál volt, hogy 2 hetet kellett a diszpeccsre várni ^^


  • Alexander the Great kedveli ezt