Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1241
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Lehet van benne valami, én is már sokat rendeltem, voltak 1000 font feletti rendelések is, de legalább 200-300 font szinte mindig. Talán csak egyszer volt hiányos a csomag, sûrû elnézések közepette jött a kimaradt Saint hajtás. Gari ügyben pedig vissza se kellett küldeni (sõt képet se, semmit róla), küldték egybõl helyette a másikat (60 fontos tételnél). Levelekre hamar válaszolnak és korrekt válasz jön. Én is csodálkozva olvasom a sok problémás ügyet. Engem egyedül a GLS-rõl DHL-re való váltás zavar, mert a DHL amit mûvel az egy vicc, GLS sokkal sokkal profibb volt.

Olvasva az elmúlt idõszak hozzászólásait CRC rendelés/szállítás ügyben, arra késztetett, hogy kicsit elgondolkodjak, milyen metódus alapján is dolgozhatnak. Arra jutottam, hogy a megrendelõ természetesen nem láthatja/nem tudhatja, de biztos, hogy a CRC megkülönböztetést/preferációt alkalmaz a vásárlóinál. Hogy ezt a vásárlások száma, vagy összértéke alapján kategorizálja, nem tudom, de vélhetõen ez lehet az alapja. Hatodik éve vásárolok náluk, ötven megrendelésem volt eddig, a vásárlások egyedi értéke 98%-ban meghaladta a 150£-ot, csak "in stock" terméket rendelek, és a rendelés napján, vagy másnap "dispatched" státuszú a rendelés, vagyis átadták szállításra.
Természetesen egy-két gond, változás, idõközben elfogyott termék nálam is akadt, de soha nem volt sérült csomagom, vagy hiányom, sõt, egyszer más rendelését kaptam meg:) (én nem vásároltam, de valahogy a csomagra mégis rákerültek az én adataim a tényleges megrendelõé mellé, és Svédország helyett nálam landolt egy komplett BeOne DH kerékpár, közel 800£ értékben - természetesen visszajuttattam a CRC-hez).



#1242
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Olvasva az elmúlt idõszak hozzászólásait CRC rendelés/szállítás ügyben, arra késztetett, hogy kicsit elgondolkodjak, milyen metódus alapján is dolgozhatnak. Arra jutottam, hogy a megrendelõ természetesen nem láthatja/nem tudhatja, de biztos, hogy a CRC megkülönböztetést/preferációt alkalmaz a vásárlóinál. Hogy ezt a vásárlások száma, vagy összértéke alapján kategorizálja, nem tudom, de vélhetõen ez lehet az alapja. Hatodik éve vásárolok náluk, ötven megrendelésem volt eddig, a vásárlások egyedi értéke 98%-ban meghaladta a 150£-ot, csak "in stock" terméket rendelek, és a rendelés napján, vagy másnap "dispatched" státuszú a rendelés, vagyis átadták szállításra.
Természetesen egy-két gond, változás, idõközben elfogyott termék nálam is akadt, de soha nem volt sérült csomagom, vagy hiányom, sõt, egyszer más rendelését kaptam meg:) (én nem vásároltam, de valahogy a csomagra mégis rákerültek az én adataim a tényleges megrendelõé mellé, és Svédország helyett nálam landolt egy komplett BeOne DH kerékpár, közel 800£ értékben - természetesen visszajuttattam a CRC-hez).


#1243
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
sracok, ne kelljen utana rohangalni... itt gyorben mindenkinek szivesen odaadom. bocsanat, de elfelejtettem irni, hogy olyanok jelentkezzenek, akiknek oda tudom adni szemelyesen.

#1244
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
arn. én lehet...cipõt, de el kéne jutnia valahogy hozzám vagy postai úton vagy valahogy....

#1245
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
bsszátok meg, hogy nem találtátok ki hamarabb:)

#1246
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
crcbol rendelnek par aprosagot gyorbe. be akar vki szallni?

#1247
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.654 hozzászólás
Ha lehet, én is csatlakoznék CRC rendelésbe.
Marci

#1248
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Elõzõ rendelésembõl még van egy ilyen emailem:

Hi,

You now have GBP 35.36 credit to use on your next order.


Szóval akkor rendeljek én? Szopni nagyon nem akarok, de 5euróval gombolna le a bank ha visszautalnák...

#1249
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Beszállnék olyan 12e forintal CRC rendelésbe valszeg....

#1250
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás
A CRC-rõl 2011 elõtt 6 csomagot rendeltem, mindegyiket egy napon belül feladták, egy hét alatt ideért, ezzel lehetett kalkulálni. Értékhatárnál lehetett választani Royal Mail és Parcel Force között, ezt az opciót törölték és csak simán FREE van, amirõl nem lehet tudni hogy fogják küldeni. Egy barátom rendelt az év elején, két hét alatt kapta meg postával, már azthitte elveszett. Nemrég rendeltem én is, jött egy sablon e-mail hogy sajnálják, késik a feladás. Egy hét alatt sikerült nekik feladni, újjabb egy hét mire megkaptam. Kedd este megint feladtam egy rendelést és még mindig processing. Vajon megint egy hét múlva fogják küldeni? Van ott ügyintézõm, õ válaszol az e-mail-ekre 1-2 napon belül, néha órákon belül. Valószínûleg nincs ott, mert amit még vasárnap elküldtem, semmi válasz. Ha csak úgy natúrban küldöm, akkor kb. egy hét alatt visszajön valami sablon szöveg, amivel nem érek semmit. Ez aztán a kiszolgálás. Mással is ezt csinálják? Ha ezt így folytatják, ez volt az utolsó rendelésem.

#1251
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás
crcrõl valaki? eddig 46 ojróm van, de egy ezres híján nincs elég zseton a számlán, így keddig lehet csatlakozni.

#1252
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás

Csak akkor vonják le a pénzt, amikor megérkezik a cucc hozzájuk. Mondjuk akkor nem szólnak, csak hopp, nincs pénz a számládon. :)


Köszönöm, így már megnyugodtam. Most rendelek elõször a CRC-rõl, nem tudtam náluk mi a szokás.
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#1253
venember83

venember83

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.152 hozzászólás

Rendeltem pár alkatrészt a CRC-tõl. Kártyával fizettem, minden rendben ment, a tranzakció sikeresen lezajlott. Azonban azt tapasztaltam, hogy nem vonták le az összeget a számlámról, csak 1 GBP-ot. Ha megnézem a CRC oldalon a rendelésem, akkor minden rendben van, csak azért várakozik, mert egy-két alkatrész csak júliusra lesz meg. Valaki tapasztalt hasonlót a CRC-nél?


Csak akkor vonják le a pénzt, amikor megérkezik a cucc hozzájuk. Mondjuk akkor nem szólnak, csak hopp, nincs pénz a számládon. :)

#1254
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Majd ha már itt lesz a 2 hiányzó terméked..írni sok mindent lehet. Bár hozzáteszem, nálunk is orvosolták a problémát (ami nem kicsi volt), de nem volt zökkenõmentes és gyors ügyintézés.

Sokkal jobb darabokból bringát építeni, de külföldrõl rendelgetve az alkatrészeket idegösszeroppanás közeli állapotba lehet kerülni néha :)
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1255
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Hi Andras,

Thanks for your email.

We are sorry to hear that there are items missing from your order.

We would ask that you please send me a copy of your invoice with the missing items highlighted and a picture of the outer packaging. Once I see this, I will do a very brief check and get another order created and sent to you, pending the item(s) being in stock.

Once again, we are sorry for any inconvenience caused.


Thanks,

Chris


Korrekt.

#1256
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
bike-components.de -s rendeléshez még mindig lehet csatlakozni, jövõ héten fog elindulni a rendelés úgy néz ki.
11:38:11 IM 2012

#1257
csita

csita

    vendég

  • fórumtag
  • 235 hozzászólás
Rendeltem pár alkatrészt a CRC-tõl. Kártyával fizettem, minden rendben ment, a tranzakció sikeresen lezajlott. Azonban azt tapasztaltam, hogy nem vonták le az összeget a számlámról, csak 1 GBP-ot. Ha megnézem a CRC oldalon a rendelésem, akkor minden rendben van, csak azért várakozik, mert egy-két alkatrész csak júliusra lesz meg. Valaki tapasztalt hasonlót a CRC-nél?
"A sport a test útján nyitja meg a lelket.":)

#1258
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

A posta hozzáállása már engem is lepett meg. Legutóbb asszonykámnak jöttek dolgai Angliából, bement értük a postára, leadta a kézbesítési értesítõt és már adták is ki. Se személyi, se lakcímkártya, semmi nem kellett. Akár a bozsoki Szûz Mária is kikérhette volna a csomagot...

anno albérletbe érkezett vissza pénz rezsi túlfizetésbõl. na, ott pont az ellenkezõje volt. hiába lobogtattam mindenféle papírt, csak annak akarták odaadni, aki be van jelentve a címre... szóval nem lehet rajtuk kiigazodni

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1259
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Nem is fogok többet rendelni tõlük. A cuccok fele cancelled mert nem volt raktáron, elfogyott a megrendelés és a pénz megérkezése között, a cuccok másik felébõl hiányzik két dolog.....

Bike-components-nél még el sem küldtem a pénzt, már írtak hogy figyi, ez és ez ekkor és ekkor lesz raktáron, megvárod vagy küldjük és utaljuk vissza majd a különbözetet...stb...
Ezerszer simábban ment onnan a rendelés. Eddig 2500 euró értékben rendeltem tõlük és sohasem csalódtam, garanciális ügyintézésben is hibátlan. Visszaküldtem, küldtek újat és visszautalták a postaköltségemet amibe nekem került az hogy kiküldtem a hibásat...


Nekem is volt már hasonló állapotban a nagy pakk sanda gyanum hogy a futár szolgálat hajtogatta be a kocsiba hogy be férjen. A pénz érkezés és elfogyást egyszerûen kártyás fizetéssel ki tudod küszöbölni le adod a megrendelést és nincs ideje elfogyni.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1260
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Nincs konkrétan kinyitva, csak fel van szakadva így az oldala. Lehet szállítás közbeni sérülés is, a hope cucc még ki is pottyanhatott, de a lencse csak úgy fér ki ha szétnyitják kézzel. NEm ajánlott csomag volt, személyit sem kellett mutatnom meg semmit sem kellett aláírnom, hozzámbszták és csõõ.

Alex: igen, kibontás elõtti állapot.

Nekem is jött már crc csomag szakadtan,azonnal felvetettem a futárcéggel egy jegyzõkönyvet.Ki is potyogott belõle cucc,elküldtem a crc-nek a jegyzõkönyvet és jött a hiányos alkatrész