Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#841
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
CRCrõl rendel valaki mostanában, lenne 1-2 apróságom?

#842
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Sziasztok!

Aki eddig jelezte a csatlakozási szándékát a bike-components-es rendelésemhez, kérem írja meg emailban mit szeretne, a többit majd ott megbeszéljük. A tervek szerint hétfõn indítanám a rendelést. (mármint július 2.án)

kipage@freemail.hu a címem.

#843
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Rendel valaki külföldröl mostanában, lenne pár apróságom. bike-components elõnyben.


úgy néz ki, hogy megint én leszek a partner :) csak elõbb a nyeregcsõ fórumban ki kell derítenem, hogy pontosan mire van szükségem. ezt még ma megteszem és írok.

#844
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás
van paypalon némi (300) eurom, ha kell valakinek fizetni, megjátszhatjuk egy szimpatikus árfolyamon

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#845
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Rendel valaki külföldröl mostanában, lenne pár apróságom. bike-components elõnyben.

#846
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Cipõjük (NW) egész sok van (bikeart.hu), nemrég vettem. Egyéb felszerelés, pl. mez viszont felejtõs, gyakorlatilag semmi sincs.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#847
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

sziasztok!

Rendelt már valaki a bikeinn.com-tól? mennyire korrektek?
szeretnék rendelni egy cipõt és kesztyût, de nem nagyon vagyok neten vásárlós, külföldrõl meg pláne nem .

Esetleg más tipp, hogy honnan érdemes rendelni. Northwave termékeket szándékozom rendelni.

köszi

D.


Érdemes megkérdezni a BikeArtot, mint hazai NW forgalmazót, hátha van a kinézett termékbõl. A cipõ miatt pláne, kintrõl necesebb próba nélkül megrendelni (bár Én is rendeltem így kintrõl cipõt:) ) A fenti oldalt nem ismerem, így nem tudok nyilatkozni ezügyben. CRC-n és Wiggle-n is van sok NW cucc. A német oldalakat nem néztem.

#848
vdavid

vdavid

    vendég

  • fórumtag
  • 242 hozzászólás
sziasztok!

Rendelt már valaki a bikeinn.com-tól? mennyire korrektek?
szeretnék rendelni egy cipõt és kesztyût, de nem nagyon vagyok neten vásárlós, külföldrõl meg pláne nem .

Esetleg más tipp, hogy honnan érdemes rendelni. Northwave termékeket szándékozom rendelni.

köszi

D.

#849
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Kapásból hívnám az ügyfél szolgálatot hogy ugyan ki a fenne vette át a csomagomat? Kapásból + csesznék a futárt.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#850
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.541 hozzászólás
  • Locationa Pilis
Egy nagy csúnya fekete pont a gls-nek.
CRC-tõl csomag, parcel force-szal, látom a szám alapján a követési oldalon, hogy már itthon a cucc, de gáz van, mert sérült a csomagolás. Egész nap rágom a kefét, hogy vajon hiányozni fog-e valami. Még a klotyóra is viszem a telefont, hogy ha hívnak, akkor fel tudjam venni. Semmi. Nemrég kopogtat a szomszédom, hogy hozzájuk adták be.
Szerencsére nem hiányzik semmi, na de azért a fenébe is, ha nem így lett volna, akkor most kinél reklamálhatnék...és ugye milyen alapon? Szándékom volt az átvételkor a futár jelenlétében ellenõrizni a csomag tartalmát, de így ügyesen elébe ment a dolognak :(
A CRC-s vásárlásnál természetesen mind a telefonszám, mind a munkahelyem meg volt adva (ahova egyébként szinte napi szinten bejáratos a futárcég), mindez a csomagon is jól olvashatóan látszott, úgyhogy abszolút nem értem, hogy mit kellene tennem, hogy valóban kézhez kapjam a csomagot.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#851
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Speciel az sem igaz, hogy itthon csak csepel van, "nálunk" van neuzer is és nem is néz ki gagyinak.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#852
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
jó foldiingból kétféle van, dahon meg brompton.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#853
ridelife

ridelife

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.636 hozzászólás
lehet nem ide tartozik de nem talaltam mas helyet neki

tudtok ajanlani kulfoldi oldalakat forumokat amik regi kerekparokkal foglalkoznak?
a regi alatt olyan 70-80 as eveket ertem felhasznalas pedig commuting.
egy jo foldingot keresnek magamnak de itthon csak csepelek vannak.

#854
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Ha-ha... Ezen már túl vagyok. Idézzek neked, hogy miket fordított? ;)


Azt nem írtam, hogy lehetõleg a célnyelv angol legyen.

#855
(ex)Cat

(ex)Cat

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás

Ha-ha... Ezen már túl vagyok. Idézzek neked, hogy miket fordított? ;)


Az csak az üzlet szabályzatuk. Igazából nem kell vele foglalkozni, ha csak valami extra probléma nem merülne fel. (én már elég sokszor rendeltem tõlük)

#856
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

Jelöld ki a teljes szöveget, majd nyisd meg a Google Translate oldalt. Ide Ctrl+paste, válaszd ki a forrás- és célnyelvet, majd Translate gomb. ;-)



Ha-ha... Ezen már túl vagyok. Idézzek neked, hogy miket fordított? ;)

#857
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene. Rendeltem a bikecomponents.de-rõl. Rendeltem, fizettem Paypal-al. Küldtek egy emailt, hogy mit rendeltem, utána egy emailt, hogy fizettem. Most meg küldtek egy baromi hosszút németül...... Kapott valaki ilyet? Kell valamit csinálnom?

Köszi.


Jelöld ki a teljes szöveget, majd nyisd meg a Google Translate oldalt. Ide Ctrl+paste, válaszd ki a forrás- és célnyelvet, majd Translate gomb. ;-)

#858
DannyL81

DannyL81

    Dancó a hegyről...

  • fórumtag
  • 1.373 hozzászólás
  • LocationVeresegyház
H&S is szokott ilyen német novellát küldeni, általában a számla is csatolva vagyon ilyenkor. Nem kell semmit se csinálni szerintem.

"Olcsón, könnyűt, erõset. De csakis kettőt választhatsz!" - Keith Bontrager


#859
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás
Sziasztok!

Egy kis segítség kellene. Rendeltem a bikecomponents.de-rõl. Rendeltem, fizettem Paypal-al. Küldtek egy emailt, hogy mit rendeltem, utána egy emailt, hogy fizettem. Most meg küldtek egy baromi hosszút németül...... Kapott valaki ilyet? Kell valamit csinálnom?

Köszi.

#860
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Várjam meg a 289-et? :)
...a keresett cuccot nem találtam meg máshol, csak náluk, gondoltam hátha más is ilyen helyzetben van.


persze, tudom. én is ezért rendeltem a múlt héten. akkor sem volt sokkal lentebb a font. totál szívás, régebben mennyire megérte.