Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#541
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

én is hallottam ezt a történetet. :)
viszont még most is az van, hogy ha nem tudják beazonosítani, hogy ez mi és mennyit ér, és/vagy nincs idejük felbontani, akkor hagynak békében. legalábbis ezt is mesélik mások..

Nem feltétlen,nálam már többször kértek utalásról bizonylatot

#542
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

2-3 éve még kánaán volt, "állítólag" a 80-100 dolláros csomagra a kínaiak ráírták, hogy érték 5 USD, vámon nem foglalkoztak vele. (Jah, sokat járok tömegközlekedéssel, a buszon hallottam) :)

én is hallottam ezt a történetet. :)
viszont még most is az van, hogy ha nem tudják beazonosítani, hogy ez mi és mennyit ér, és/vagy nincs idejük felbontani, akkor hagynak békében. legalábbis ezt is mesélik mások..

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#543
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás
Elõfordult már valakivel, hogy a PayPal véletlenszerûen vizsgálatra jelölte ki a tranzakciót és visszatartotta a kifizetést az eladónak? Velem most ez történt. Ilyenkor meddig ülnek rajta? Emailben már kiosztottam õket, de lehet holnap fel is hívom.

#544
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
DealExtreme-rõl rendelt mostanság valaki? Az elmúlt hónapok vámolásával vannak már tapasztalatok?

Most, hogy 22 EUR fölött vámot kell fizetni (ajándéknál 45 EUR a határ), erõsen meggondolandó, rendeljen-e az ember ekkora érték fölött. Az ilyen és hasonló cikkek miatt kérdezem: Hirado.hu - Az ajándék is vámköteles - ez az értékhatár
"Hogyha például valaki kap egy táblagépet, vagy egy laptopot az Egyesült Államokból, akkor annak vizsgáljuk az értékét, hiába van feltüntetve, esetleg hogy 29 euró vagy 30 dollár – mondta Suller György Attila, a Nemzeti Adó- és Vámhivatal vám- és jövedéki szóvivõje."

2-3 éve még kánaán volt, "állítólag" a 80-100 dolláros csomagra a kínaiak ráírták, hogy érték 5 USD, vámon nem foglalkoztak vele. (Jah, sokat járok tömegközlekedéssel, a buszon hallottam) :)

#545
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás
Visszaküldök írországba egy csomagot, kb. 80 lepedõ értékben. Merjem ajánlott levélként? A kártérítés 10500 forint ha elvész. Értéknyilvánítva drágább mint a csomag, ami 8700 forint.

#546
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Pont egy 26/115-ös stucni lenne a kiszemelt...mondjuk én a fél postaköltséget is simán bevállalnám, most már csak 3.99 a cuccos... :)
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#547
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Sziasztok!
Ha valaki rendelne planet-x-rõl, akkor beszállnék egy 4 fontos tétellel...
Budapesti vagyok.


én sem bánnék egy rendelést valakitõl, akár Planet-x-es, akár SJS cycles-öst.. Stucni kéne 26os befogóhoz, 120-130 mm hosszban, és mindkét oldalon vicchülyepoén árakon vannak. : )

#548
Dagi

Dagi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Sziasztok!
Ha valaki rendelne planet-x-rõl, akkor beszállnék egy 4 fontos tétellel...
Budapesti vagyok.
Már nem keresek 13-15 centi körül mozgó, könnyû, tekerhetõ össztelós vázat...íme;)

#549
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás
CAMPAGNOLO VELOCE INFINITE CT BLACK 10-SPEED GROUP SET, 8-PIECE, NEW | eBay

azt szeretném kérdezni, hogy miért van négyszögtengelyes középrész az integrált hajtókarhoz, és miért nincs hozzá külsõ csapágycsésze? :o

#550
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Köszi már nézem is.

#551
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.654 hozzászólás
itt már nézted ? Bike-Discount | Der Bike-Shop mit Bestprice Garantie!
Marci

#552
paul

paul

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 hozzászólás
Sziasztok!
Tudtok tippet adni hogy most hol tudok jó áron rendelni 2014-es X.9-es h.váltót illetve váltókart.Eddig a bike-componensen találtam jó árat.

#553
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

Bikestore24.hu-ról rendelt már valaki, megbízhatóak?


Igen, én rendeltem. Minden rendben volt. Igazából õk a bikestore.cc-vel vannak kapcsolatban. Ha ott megtetszik valami és nincs a magyar oldalon akkor egy e-mail után átrakják és lehet is rendelni.

#554
dudo

dudo

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Bikestore24.hu-ról rendelt már valaki, megbízhatóak?

#555
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás
Köszönöm, akkor még várok. Csak reménykedtem, hogy a héten már lesz kerekem.

#556
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Nekem 5 munkanapon belül megfûzték és postázták úgy, hogy csütörtökön rendeltem, keddel már postán volt. További 3-4 nap volt a posta, házhoz hozták.

#557
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás
Az actionsports.de meddig ül a rendelésen ha custom wheel buildet kértem? Vasárnap rendeltem és még mindig pending.

#558
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.993 hozzászólás
bike24-rõl történõ rendelésbe beszállnék 22 euro értékben, személyes pesti átvétellel.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#559
freddyke

freddyke

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.261 hozzászólás
A bike-discount.de-n nem lehet ilyet játszani? :)

#560
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.993 hozzászólás
"Hi,

the best price we can offer for this handlebar is 32,95 Euro. So we are not able to offer a better price. We apologize for any inconvenience."


:/ :)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"