Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport 2004.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
153 hozzászólás a témában

#41
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Öööööö, Sala: azon csak a mellei vannak rajta! ;)
De azért majd holnap feltöltöm a képeket, és átküldöm, ha van. Még meg sem néztem õket.

Lajos: A gépet nem mi tekertük szét Parával... Butch 46-os lába letépte a csapásszámmérõt, egy kiscsákó kimenta pályáról, mire a Velotrades észkombájn kilépett a progiból....
Parával iszonyatos meccset nyomtunk le, kicsit furcs volt, hogy a terhelés hirtelen változott, és nem lehetett annyira érezni az emelkedõt, és a lejtõn nulla ellenállás volt, ezért a 70-et sem volt lehetetlen kitekerni.... :-/
Jó ötlet a progi, remegõ lábakkal szálltam le a bikeról: jó régen tekertem. Kíváncsi lennék, hogy õsszel milyen eredményt érnénk el. ;D

#42
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Charon!
A képet amit rólam és a csajszirol csináltál légyszi küld el nekem erre a cimre! info@3bhungaria.hu
Köszike :-*

#43
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Engem egyetlen meglepetes ert, megpedig az, hogy vegre van forgalmazoja a Nokian gumiknak, es nem is adjak dragan.
( meg jo hogy nem fizettem, vip rulez ;D 8) )


#44
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
szerintem is hulladék volt. évrõl évre rosszabb.
a legjobban az jellemzi az egészet, hogy bár a biciklizést jobban szeretem, több képet csinálunk a motor kiállításon. :-X

ami tecc: author cro-mo vázak (cc és dirt)
hope standon a pace villa
a "vv3 hivatalos búvároktatója" ;)
moratik
és hogy hoznak be 2.5" dieselt

#45
b

b

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 665 hozzászólás
Remélem jövõre is lesz 300Ft-os belépõ :) Más pozítivum kevés volt, keresni kellett az érdekesebb cuccokat, mint pl a votecnél az új hope fékek.

Kerestünk rokonnak kifejezetten gyerekbicajt, hát az ultragagyi és a nagyonxar között volt csak választék, igaz olcsón, viszont kis odafigyeléssel a gagyit is össze lehetne rakni elfogadhatóan (rosszul fûzött kerekek, csapágy "beállítások", lötyög zörög minden....)

Sztem aki elõször volt kinn annak lehetett élmény, a szakiknak kevés érdekesség jutott.


Kona 2éve nincs kinnt, inkább akcióznak aznap 10-20%ot. Kár...

üdv b

#46
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Hát gyerekek ez a kiállitás évrõl évre minõsithetetlenebb lesz!!!
Ami teccet:
-Author stand
-Velotrade stand (virtuális görgõ királyság: 2perc 31 mp!!!!)
-BikeMag stand, MORATI õrület!!!!


A többi.... BOÁF

#47
EMBER

EMBER

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.032 hozzászólás
Hi!

Én tegnap voltam. Láttam egy két érdekességet, de ezeket fõleg magánkerókon, és nem mint a kiállítók saját cuccát. Kicsit felemás érzésekkel jöttem el.

#48
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Hi!
Én ma vagy az tegnap mindegy, azaz lényeg Szombaton voltam a kiáltáson!
Nem volt rossz jó sokan voltak! Néha nem tudtam fotózni mert mindig bemászott valaki elém! :D
Csináltam én is 113 képet meg egy videót a trial bemutatóról a fox standon!
Kár hogy a X-factor nem volt kint!
A Velotrade stand jó volt! Szép volt a Gizmo UmF Dh ja meg érdekes volt a umf dual váz átalakítva merevvillával!
Tetszet nagyon a Gulyás Misi Polar x je is!
Mali stand se volt rossz fõleg hogy ott voltak kedvenc Marzocchi cuccaim!
Én is láttam pár ismerõs arcot pár bikemag Forum team es urat/hölgyet :D
Szóval fasza volt



#49
vendég_bbbazsy_*

vendég_bbbazsy_*
  • vendég
thommey én láttalak :D :D :D

Ott fényképezted a népet !

Fekete felsõ, ugye ? :')

#50
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
sala, azért szerntem egy dongómotort majd biztosamibiztos alapont tegyetek be a hátiba ;)

#51
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc

eric ;) csak tevedesbol voltam ott ;D amugy en nemlattam semmifele olyan vega-t, ami a misie lett volna. csak 1 feketet ;)
amugy annyira nem volt szornyu, csak kicsit tul sok ilyen masszirozoszarsag volt :-X az meg milyen sport?!
legtobbet inkabb a 23-asban voltunk, ott volt latnivalo ezer.
sajna sala hatbaveregetese elmaradt. amugy ki volt a szöszi? ;)
don pepe meg meg mindig naon jo ;)


Én mondtam a csekének, hogy berakom a vegámat de nem engedték meg nem volt helyük szerintük...
A szöszi õ egy bringás csajszi :-* És szerelmes vagyok ;D
Amúgy nem jött be nekem igazán semmi sem.Lejártam a lábamat a semmiért.Az Author EXE-t végre megcsodálhattam élõben is.Szép és acélbú van.
Jó volt látni a Forumos arcokat megint.Lajos neked külön köszönet pezsgõért:D. Esküszöm félreteszem és együtt fogjuk meginni ;)
Lcs kollegával meg megegyeztünk, hogy elindulunk maratonon a tankokkal ;D

#52
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
elég nagy trágya volt a kiállítás. Az ugribugri viszont uberbefosásnagyonjóvolt. Jó volt látni néhány srácot a "szakma" csúcsáról, érdekes volt a megjelenésbeli kontraszt az óször-ös menõcsávó, meg a hazai lazasrácok közt. Viszont a magyar fiaink nagyon odatették a lovat! Leesett az állam!!!! Brother a stílusbajnok, modern gladiátor: nem ugrott sokat, de a népnek stihhihihihilus kell, azt meg szolgáltatott!! Riszpekt. Élveztem.

ami nem tetszett: 400ft-os langyos sültkrumpli mûanyagvillával. nomeg fuck off bkv

tommey, jók a képek, most már kicsit bánom, hogy lustaságból nem néztem meg a mocis szekciót ;)

#53
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Én egész nap a Dirtnél voltam fotózni.Kék mellény, néha suga fölsõ:)


#54
lajos

lajos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Thommey: Te vagy a király meg a képeid! ;) Ma voltunk eme neves rendezvényen és minden emberrel akit ismerek össze futottam egyedül téged nem tudtalak elcsípni! :-\

Ma állás:
Merida stand: -1 szimulátor bike
BMFT: egy újabb élmény és tapasztalt! ;D ;D ;D

Igaz Para, Cheron(akik szét tekerték), egy kissrác(aki megtalálta a program hibát) és Butchman(aki szétszaggatta) eme kiállítási tárgyat!!! ;D

#55
vendég_bbbazsy_*

vendég_bbbazsy_*
  • vendég
Hehe, FSA utolso posztert mi kaptuk le az állványról :D :D :D
Máshol elég korrektek voltak, legalábbis Scottnál biztos.

#56
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
nekem is author volt a topp! ;D lehet hogy azért mert authort akarok venni ;D eladó az eléggé birka vplt az authornál!Hívjam fel a boltot ott adnak minden infót a vázról!Kösssz :-\ Legalább az árát tudhatta volna!Én jobban tudtam az a gabg am-rõl a dolgot! ;D én mondtam a havernak mi van rajta a mazsola meg csak leste a szórólapot hogy tényleg az a ;D
Konát hiányoltam én is! :-\
Meg még az volt a gáz hogy katalógusakat is eléggé elkapkották meg a posztereket is szombatra sajna :-\

#57
vendég_bbbazsy_*

vendég_bbbazsy_*
  • vendég
Hallo !

Sztem megérte ma felmenni [ Pécsrõl ] láttunk sok szépet :) Cseke Velotrade meg Author standja volt legjobb [[ sztem ]] Mondjuk a srácok itt-ott nemvoltak nagyon képbe, ez picikét gáz? :)
Az Author ugra-bugra szép volt, láttunk világbajnokot :D Meg aki kiment ugrálni annak gratu.
Csajok állatiak, újságért egy kép meg yóüzlet :)
S2000 áÁá, azt hagyjuk :D :D :D
Szóval tavalyin nemvoltam, nemtudom milyen, de ez tetszett kifejezetten, thx 2 Author 1.sorban :)

KONA cuccok nemvoltak, v csak nemtaláltam ? :D

Képeket feltöltögessem ide-oda ? :-\

#58
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Pedig nem is mentetek messze ha jól láttam. :)
Ja télleg meg még az Author szekciónál is mögöttetek jöttem el.. ;D Épp az A-Gang-et lestétek asszem.

thommey: a festett csajok melle hová tûnt? ;D

#59
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
thommey: jee ;)

eric: jah, aronnal megprobaltunk lelécelni de sajnos felhicott aztan megtalalt minket ;D

#60
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
thez: véletlenül mi? ;D Én is csak arrafelé jártam és benéztem a kiállításra... ;)
Láttam egy pillanatra leráztak a többiek aztán telefonálgattál. :)