Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport 2004.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
153 hozzászólás a témában

#21
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Ki mennyi idõt tekert a görgõn???

#22
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Ehun e!

Sala:
A 6. oldalon van 3 kép rólad. Vadászd le inkább, ha kell!

#23
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:P

#24
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Töltsd fel! Én kegyetlenül feltöltöm a képeimet rólad! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#25
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D ;D ;D

azt a két képet, amit Ági menet közben, a vége elõtt pár száz méterrel nyomott rólam, inkább nem töltöttem fel ::) egyérszt a patakokban folyó víz durván csillogott, és homályossá tette a képet ::) másrészt meg oly elszánt ámbráscent képpel tekerek épp, hogy még megrémülnétek ;) ;D

#26
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
http://kep.tar.hu/pa...824&beginnum=36

Charon beállítgat.... Para, mint egy világkupa rajtja elõtt lazán... ;D
A kissrácok pedig ámulva nézik.... ;D ;D ;D ;D ;D a MESTERRRRRT! ;D ;D ;D ;D

Képeim tíz percen belül.... (Kicsit carok lettek, de azért felnyomom õket...)

#27
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

[ftp=ftp://http://www.bikemag.hu/gallery/view_photo.php?set_albumName=album242&id=IM000012]http://www.bikemag.hu/gallery/view_photo.php?set_albumName=album242&id=IM000012[/ftp]A Kawasaki stand volt a legjobb!!! ;D

Így jobb a linked:
http://www.bikemag.h...242&id=IM000012 ;D

#28
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Én errõl miért maradtam le? :'( :'( :'(

#29
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
[ftp=ftp://http://www.bikemag.hu/gallery/view_photo.php?set_albumName=album242&id=IM000012]http://www.bikemag.hu/gallery/view_photo.php?set_albumName=album242&id=IM000012[/ftp]A Kawasaki stand volt a legjobb!!! ;D


#30
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Félreértés ne essék....azért csak a csajos képek mentek fel, mert ti kértétek, no meg a többi nem publikus egyenlõre:)
Üdv:Thy

#31
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Hát én is megjártam ezt a kiállítást szombaton. Tényleg sikerült megjárni, JrAgeBee - Bencével voltunk fent + néhány haverral. Sikerült bebizonyítanunk, hogy vonattal is el lehet tévedni. ;D

Jött a kalauz néni Nagykõrös után és megkérdezi tõlünk, hogy a Nyugatiba akarunk-e menni. Mi hevesen bólogatunk, õ meg közli, hogy az jó, mert ez a vonat Szolnok felé megy. Így Nagykõrös után már leszállni sem tudtunk róla csak Szolnokon. Szolnokra befut a vonat ahol a másik irányba tartó vonat elméletileg megvár minket a kalauz szerint. Jött a mega sprint hogy elérjük, odaérünk a megfelelõ vágányhoz vonat persze sehol. Kiírás szerint késik, hurrá mázlink van kiáltottunk fel. Majd vártunk 1 kicsit és jött a hidegzuhany törölték a kiírást, vagyis mégsem késett a vonat. >:( Végül 12 órára sikerült felérni a Nyugatiba, annak ellenére, hogy fél kilenckor indultunk Kecskemétrõl. Jó kis kalandtúra volt. ;D

A kiállítás + tényleg egyre gyérebb, ami szerintem elég szomorú mivel ez az 1 bringakiállítás van az országban (igaz tudom most valamiféle lesz Sopronban is).

Ami nekem nagyon tetszett az a Morati gyûjtemény volt, és a Vajda Márti. Bence letámadta szegény Mártit is a 200 kérdésével, az meg tök normálisan válaszolgatott és elbeszélgetett velünk közönséges halandókkal. ;D Teljesen barátságos volt, pedig neki lenne mire elszállni. Több hozzá hasonló kaliberû versenyzõvel még nem beszéltem(viszonyítási alapom így nincs), de mindenesetre belõlem ezzel nagy tiszteletet vívott ki (az eredményei mellett).

Ja persze jó volt az Author stand, meg a benutatójuk is. Megállapítottam azt is, hogy nem véletlen a Giant NRS álmaim bringája ;D. Idén viszont még a prospektusokat is sajnálták. Több volt a BikeMag-hoz ;D szinte, mint amit ott sikerált zsákmányolni.

Egyenlõre ennyi, bocsi ha kicsit hosszúra nyúlt.

#32
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
ahoy!

moá fotók:
http://kep.tar.hu/pa...ml?aid=27633503

van a Thy féle csajozós sorozathoz is kieg Nálam... az egyik maszírozós csajszinak még a bugyijûát is látni véltem a mellei közt, annyira nem volt rajta semmi... :-X persze fotózáskor nem panaszkodott/ellenkezett... ::)

azért mindent ott hagytam volna ha a Freightliner-rel egy karikát mehetek... ::) basszus az a kamcsi... áááá...
http://kep.tar.hu/pa.../pic4592795.jpg

nem volt semmi a majd 30kilcsit nyomó elektronikus rásegítõs kerékpár sem... :P

érdekes volt látni, hogy idén kinn voltak a "gagyi" kategória képviselõi is... úgy látszik nem csak a juróbájkon volt ez trendi, hanem idehaza is begyûrûztek... jót kacagtunk a METALLICA nevû biciglin, és pár hegesztésen is... egy-kettõt tuti illuminált állapotú, jó kedvû hegesztõ csinálta... :P

a velocipéd egy álom! csak ne kérdeztem volna meg az árát... elõször elnézést, majd pici türelmet kértem a nõtõl, hogy megkereshessem az elgurult állam... több mint fcélmilka a verda... mondjuk nem semmi... :) amúgy az Author stand is jól mutatott egészében...

VOTEC standot idén sem néztem meg igazán...

Velotrade standon a görgõs pad emllé állított manus nem tudom mi a ***** keresett ott... fingja nem votla témához... és a hozzáállásával Nálam már munkanélküli lenne tuti... Egy szegény kis srácnak vhogy sikerült úgy kikeverednie a pályáról, hogy a kordonsor mögé került, és sehogy nem tudtuk visszahozni a pályára... Erra a fentebb leírt manus azt mondja: "...nem értem mit nem lehet érteni ezen. csak tekerni kell és kormányozni..." "...ez a felhasználó hibája..."
hát bazze, mi ez a duma?? egyérszt ez teljes mértékben egy kis bug, melyrõl inkább a program íróknak kéne szólni, nem pedig szegény megszeppent kissrácnak nyomni a felsõbbrendûségi dumát... aztán fogta és mivel teljes sötétség utralkodott (megjegyzem Charon 2 használat után sokkal jobban nyomta a program beállításokat...) kilépett a programból... késõbb egy másiknak sikerült újra indítania, de már nem engedték, hogy kipróbáld magad... :-X

na most kb ennyi...

#33
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
Amint végigolvastam a topicot, úgy látom, 3 dolog maradt ki, ami nekem nagyon szembetûnõ volt:
1: mit kerestek kínai (vagy legalábbis kis ázsiai) árusok a Sport kiállításon ??? Igaz volt vmi full mûanyag tekerõs valami náluk gyerekeknek husvétra akciósan, de sok közük nem volt a sporthoz...
2: az elõzõhöz felér a motoroknál (vagy hajóknál) talált akciós könyvárus...
3: a motoroknál lévõ felül-semmi-csak-festék csajok. És még fotózkodni is lehetett velük, szal ez kicsit enyhített a kiállítással kapcsolatos fájdalmaimon ;)

#34
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Erre a mell témára haragszom >:(
meg szegény lány feljött forumra elõször oszt ezt látja.......

Ne haragudj, fogalmam sincs, hogy mit fotóztam le, ma sincs idõm feltolni a aképeket. Humor lett vón'.
A leányzó reakciójára meg... hát ilyenek vagyunk, nem? ;D ;D ;D
Most nézd meg: Thy is csak a csajos képeket nyomta fel! 8)

#35
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
van egy pár középtrágya képem a sportról az egykezescukorszórón, ha vkit érdekel.http://kepz.terror.hu/album45

#36
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Nem kell hozzá 200 kérdés...
Alapvetõen nem egy beszédes típus. ;) ;D

#37
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
na szombaton én is ott jártam...
mint elsõbálozónak teccett... bár kevés volt a bringa

cool volt a görgõ bár szétcincálta a gatyám az a szar xt.... javasoltam a velos cicáknak hogy cserébe ide a bringával de nem teccett nekik...

a velonál még találkoztam Vajda Mártival, az istennõvel.... hajjátok...

na és persze jártam a bikemakk standnál is... teccett... bazsi kissé meg volt illetõdve, vagy mindig ilyen csöndes, ha 200 keresztkérdést kap eccerre???

salát én is be akartam horpasztani bár nem találtam...

hi

#38
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
Erre a mell témára haragszom >:(
meg szegény lány feljött forumra elõször oszt ezt látja.......

A képet meg várom az emil cimemre.
Köszike

#39
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Para: Te is kitekertél 33-as átlagot!!!! 8)

#40
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D jaja... jó volt, ahogy a kisgyerkõcök halk zummogása után felültünk, és légiriadó szirénáját szégyenítõ hangokat csavartuk ki szegény padból... ::) dehát tekerni kellett... ::)

;D vhogy hirtelen több járókelõ vette észre hogy ott tekerni is lehet ::) ;D

oye oye! 8)

holnap tolok fel fotókat (yeah sajátokat! oh yeah) és egy kis hogyan-láttam-ot ::)