Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport 2004.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
153 hozzászólás a témában

#141
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
alkalmi akciók? néha. de leginkább nem alkatrészekre, hanem komplett gépekre. Ha elvinnéd a kiállított alkatrészt, akkor a legtöbb standon sajna nem lenne mivel pótolni... :-X

#142
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Én most fogok elõször kimenni ilyesmire. Szoktak lenni ilyenkor alkalmi akciók? Mert ha igen, akkor addig még tudok várni néhány alkatrész beszerzéssel!

#143
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
forrest: pont ma hallottam errol a dologrol.
az 5let jo, de szvsz az egeszet piblikussa kene tenni legalabb a kerekparozni tudoak kozott.ezt ha joltudom nem akarjak megtenni :'(
elvileg 3 cseh ficko jon, de nem hinnem hogy 3an birni fogjak az egesz napi hajtast...
sztem nem lesz olyan jo mitn a tavalyi. a verseny elegge nepszerure sikeredett. raadasul a hely sem lesz akkora mint tavaly mert a pavilon egy resze mar le van foglalva masnak ::)

#144
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Tudom már kb 7-8 alkalommal voltam Eleinte az Interwheel-re is jártam, csak onnan kiszorultak a bringák.

#145
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás
Para, tényleg szép álom lenne... Valószínûleg meg is lehetne valósítani töredékáráért, csakhát ugye ennek elég sok feltételnek passzolnia kéne...

csucsu, majd a kiállítás után több is eszedbe fog jutni, ebben biztos lehetsz....

#146
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Kint szokott lenni a Mali (Cannondale, Mongoose), ha jól emléxem a Biker a Cateye lámpákkal + órákkal.
A Veloco is kint szokott lenni (Peugeot, Mavic), viszont a Trek már rég nem volt, Yasec-re sem igen emléxem.
A Biondo pedig nagyon szép festésû versenygépekkel szokott kint lenni (azt hiszem Fondriest-el). A Schwinn-Csepel is képviselni szokta magát. Na + a Heavy Tools.

Most így hirtelen ennyi jutott eszembe.

#147
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
hát egen... sajna az árak idén sem lesznek jobbak... (mind a standoké, mind a belépõké)
ezáltal idén ismét nem lesz ott az egyik nagy hazai forgalmazó, pedig gondolom sokan csorgatnák a nyáluk miközben a boldogságtól könnyes szemük törölgetik... :(

mindenesetre, ha vmennyire átfogóan, egy helyen látni akarod a saját szemeddel az új cuccokat, akkor ez az egy lehwetõség erre... :(

Rendeznikéneegyigazikiállítást,ésarraelcsábítaniazösszeskiállítót... ::) :-X
áá! ki rakta ide ezt a bilit? bazzz... totál bele étrt a kezem... :P

#148
lajos

lajos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
maratonmenõ!

Teljes mértékben igazad van! A szinvonala az egésznek évrõl évre romlik. Ezzel egyenes arányosan azonban nõ a standok ára. De mégis rengeteg ember megnézi! SZVSZ ez az egész nem az azonnali nyereségszerzés nemes céljának érdekében folyik. Hanem azért hogy megmutassa a forgalmazó hogy nekem ilyenem van és én ilyen szinvonalasan is tudom árulni azt amim van ha akarom! :-\

lajos

#149
Forrest GTi

Forrest GTi

    vendég

  • fórumtag
  • 200 hozzászólás

Látogatóként pedig a fórumosok 90%-a, hogy utánna megállapíthassuk, hogy évrõl évre szarabb ez az Xpo. Pedig tényleg.


Sziasztok!

Évrõl-évre szarabb? Nem tudom, annyira nem vagyok rutions sport-látogató. De Author-fun lévén tudom, hogy készülnek valami újjal: AUTHOR Free Bike Contest. Ez állítólag olyan, mint a RedBullBikeBattle freestyle verseny Amerikában. Persze kicsit szerényebb kivitelben, de igazi nemzetközi sztárokkal. Ti errõl tudtok valamit? Mit szóltok hozzá?


#150
maratonmenõ

maratonmenõ

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
Szerintem inkább úgy kellett volna kérdezni, hogy kik nem.

Ha jól számolom, akkor tavaly a hazai kerékpár- és alkatrész forgalmazók 40%-a! volt kint.

Bár Lajos lehet, hogy igazad van, a kik lesznek lista kicsit egyszerûbb.

Miért menne ki egy kereskedõ??? Tavaly egy normális méretû stand ára 800.000 Forint volt. K*rva sok bringát kéne ahoz eladni, hogy egyáltalán 0-n legyen a forgalmazó.

Csak példaképpen: az Eurobikeon 10%-kal olcsóbbak a területek!!!!!! kb. 20-szoros látogatottság mellett. A vásárlóerõrõl nem is beszélve!

#151
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
;D

a jó öreg sport..
még mindig együtt rendezik a turizmus sport hobbi vadászat utazás show-al?? legalább az asszony is elfoglalja magát... 8)

#152
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Látogatóként pedig a fórumosok 90%-a, hogy utánna megállapíthassuk, hogy évrõl évre szarabb ez az Xpo. Pedig tényleg.

#153
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Cseke, Neuzer (Giant), Velotrade (Merida, Shimano), Author, X-Factor, meg még sokan mások akikrõl nem tudok biztosan.

#154
lajos

lajos

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 244 hozzászólás
Március: 4-5-6-7 napján megrendezésre kerül a Sport 2004. kiállítás!

Kik lesznek kint?