Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport 2004.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
153 hozzászólás a témában

#81
freeride69

freeride69

    vendég

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Üdvözöllek titeket a sportkiállításon szerzett tapasztalataimat szeretném megosztani veletek.

Az elsõ stand amivel találkoztam a MH. volt ami mára már az extrem kategóriába tartozik:dh T-55 ös harckocsival,
-triálgép by Csepel
-CC csoda:gulyáságyú special edition

Ezután következett volna az igazi csemege sorozat csakhogy keresnem kellett õket mivel nem nagyon találtam kerékpáros standokat!!!!!!!!!!!!!!

De minden kezdet nehéz és megtört a jég:az "óriás" ill. egy azonos nevû sci-fi trilógia nevét hordozó masina hazai forgalmazó standját találtam meg.
Itt kértem volna egy egyenruházatba bújtatott szaktekintélytõl az "óriás" egyik 16cm-t mozgó vázáról árat erre õ a másik(sci-fis) katalógust hozott erre..........
Én megköszöntem de mivel gyenge az idegrendszerem visszaadtam ezt.Erre a mellettünk mozgó BOSS illatú személy osztotta az utasítást a host-jának:persze vissza kell venni ez is pénzbõl van!!!!!!!!!!!!!!!!!........................
Ezeket tisztázva hogy mire is vagyok kíváncsi árat nem tudott a forgalmazó szaktekintélye közölni velem mert ez nem állott a rendelkezésére..............
Errõl ennyit........

Következett nagy felfedezõnk azonos nevû standja ahol egybõl feltûnt "a magas oktánszámú"névre keresztelt masina bár periszkóp kelett hozzá mert igencsak fek kellett nézni rá bár az igaz hogy isteni!!!!
Ja hogy hozzá is szerettem volna érni?Szerintem a mesterlövészek ki is lõttek volna.
Érdeklõdtem itt hogy van-e több típusú cipõ mert engem egy bizonyos érdekelne de az nem volt a zárt kirakatban.
Az öltönyös szaktekintély futott is a mentorához mert nek errõl fogalam sem volt pedig nincs arab akcentusom.......
Válasz:menjek ki Csepelre ott megtalálom a kánaánt.....

Másik felfedezõ nevére keresztelt de immár hazai márka standján sehogy sem találtam vegeta dh gépüket pedig van nekik ilyen.................

Német márka standja: volt egy dh csoda ja hogy ugyanaz mint tavaly?Nem baj de legalább újabb alaktrészek volta rajta.....

A "színész" standja sem hozott nekem újat bár volt egy dh váz csoda ami megint levitált:ott lógott a magasban nehogy már hozzáérjek......

A teleszkópok közül csak egy-kettõt lehetett megnyomogatni az összes fel volt fûzve a falra vagy az állványra....

Katalógust illetve szóróanyagot kérnem kellett mindenhol pedig ezt nekik kellen osztogatniuk de meg se próbálkoztak vele pedig a púltban hegyekben állt.....

És azt hiszem itt a végére is értem mivel 35!percet töltöttem a kiállításon a kiállítók hiánya és felkészületlensége ,hozzá nem értése miatt:tisztelet a kivételnek(bár ez nem igazán volt)

Érdekes de a Motor kiállítás lassan a Saját pavilonját is kinövi pedig hajdanán egy pavilonban volt a két kiállítás!!!


Hogy miért?:
-tökéletes marketing tevékenység(cicis lányok,szórólap hegyek,akciók)
-kiállítók özöne(pedig nem hiszem hogy mindenki Harley-t vagy Yamaha yz 250 f-et vásárolna netán yachtot.......)
-erre harapnak a média foglalkoztatottjai és csattogtak a gépek..
-és ahogy láttam fel is lehetettt rájuk ülni,tapogatni stb.........

Tanácsom a kiállítóknak :tegyék izgalmasabbá ezt a rendezvényt mivel így ez nem ér semmit:bemegyek egy jobb nevû kerékpár boltba ott többet látok és ott ki is lehet próbálni és még talán azt is megkockáztatom hogy ott értik is mirõl beszélek.

Sziasztok!


#82
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
jah

#83
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest
ugyanitt vann most a FEHOVA? nem?

#84
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
kb én is ;)
habár nem rajtam fog mulni. :-\

#85
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Oks, majd úgy emberesen hátbaváglak ha gondolod. ;) Te is holnap leszel kint? Én sztem úgy 11 körül érkezem majd, attól függ.

#86
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
Ha valaki látja a sárga sapis fejemet az ba***on má hátba... ;D
Eric ez különösen neked szól ;)

#87
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
öhh...

ha még lesz holnap a neuzer standján poszter akkor feltétlen vigyetek haza mindkét félébõl egyet-egyet!!!

:)

#88
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Szombatig 10-18
Vasárnap 10-17

#89
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Mettõl meddig látogatható a kiállítás?

#90
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hmm. akkor mereszebb volt mint sejtettem.
tavaly oldotta meg jol, kiakasztotta 3 meter magasba a fullie px-et ;) egyre bevallalosabb ;D
na majd holnap meglatom ;)

#91
BrickTop

BrickTop

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
"vannak ilyenek) karcolja/rongalja meg amivel kb 1 honap mulva minden versenyen indulsz... "

azellennemvéd ;D csak a fék és a váltó volt lerögzítve.

Több versenyzõ bicója is kint volt, korlátozások nélkül lehetett tapizni.
--tartok tõle hogy az nem a saját gépük volt--

Amúgy nem vagyok képben, Misi PX-et ígért?


#92
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás

csekénél a '04 magellánokért már megérte, már nagyon vártam az új vázakat. gulyásmisi px-e kicsit "fixálva" volt, hááát... :-X

akkor nekem is 600 lesz jeee. az egesz occso.
gulyasmisi bicoja meg: nemtom h te szeretned e h sok ember odamenjen, es azt a kerekparodat nyomcikolja, tapogassa, akar (vannak ilyenek) karcolja/rongalja meg amivel kb 1 honap mulva minden versenyen indulsz... ;)
inkabb orulni kell h osszerakta ;) es h megtekintheto volt.(akarcsak tavaly a polarx fs)
na, szal mi is holnap megyunk ki...
majd ha jol sejtem EZER emberrel fogunk innen talizni:) jeee ;D

#93
BrickTop

BrickTop

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Nekem tetszett a kiállítás, féltem tõle hogy kevesebb bringás kiállító lesz.
Mindenhol rendesek voltak, minden kérdésre szívesen válaszoltak, ha tudtak-ha nem... ;D ;D
(jó háát ez a dolguk ;) )

-nagyon tetszettek a Moratik a Bikemagnál, jó hogy így összegyültek :)
-csekénél a '04 magellánokért már megérte, már nagyon vártam az új vázakat. gulyásmisi px-e kicsit "fixálva" volt, hááát... :-X
-author annyira nem érdekelt, de jó hogy szerveztek bemutatót már a mai napra is
-csepelék nem tudom mit gondolnak, 100mrõl sasolhattuk a gépeket >:(
-forgalmazók standjai is rendben voltak, sokmindent elhoztak
-Omstar DHra nem számítottam, jó vicc volt... katalogusnak ott a Tesco újság 12.oldala ;D ;D

nekem 600Ft volt a beugró, sztem korrekt ár.


#94
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás
Üdv!
Endroo!

Igazad van, nem kellett minden kiállítónál pzsvel itatni a nyálam ugyanis a forgalmazóknak nem a 400000+Ft os bringák hozzák a bevétel 70%át hanem a tekerjünkiaRómaiig vevõk a max. 70000Ft
gépekkel.
De azért vannak szép dolgok. Még a feleségem is ránézett 2 gépre.
De a 900Ft 1kicsit sokallom.
ja mindigissmucigvótam

#95
Tommmas

Tommmas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
jah...

télleg nem egy nagy durrantás a kiállítás! Endroonak igaza van teljes mértékben!

- vicces hogyha új tucana vázat akarsz tapizni akkor jobban teszed ha elmégy és atomét nézegeted, mer nincs 2méter magasban :)
- a votec cc gépben szép a pace teló

Mindenkinek aki kiszeretne menni, egyértelmûen a szombat du-t ajánlom! Mer legalább az author jóvoltából végig nézhetünk majd egy látványos versenyt! És közben cool bemútatók lesznek, most hat elõtt a cseh srácok naon durván nyomták! Jamrik Andris és Bakó Viktor is naon tolta !!

uff
szép estét mindenkinek mára
tommmas

#96
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

ez meg itten most wanted:
http://kep.tar.hu/jr...449&pid=4540843
aki megtalálja integessen neki (élve vagy halva) !!!!


Mintha kicsit nagy lenne az arcod. ;D ;D ;D
(mármint a fotón)

#97
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
nekem tetszett a kiállítás, jó volt, hogy semmi sem volt elzárva vitrin mögé, hanem mindent lehetett cseszegetni, szal szerintem megéri kimenni...
legtöbbet a bikemag standjánál voltam, a moratik nagyon megfogtak :)

képek:

Sport 2004

#98
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
Megint úgy érzem, hogy sikerült egy kicsit gyengébb kiállítással megjelennie a kerékpáros cégeknek, mint tavaly.
Az egyetlen stand, ahol kimagasló fejõdés volt látható, az az Author volt, aki tényleg teljes mellszéleséggel megejnet a rendezvényen. Egyszerû, de - gondolom - a teljes termékskálát felvonultató standal jelentkeztek (még RB és Fort vázakat is lehetett látni).
Csekéék kicsit még jobban összehúzták magukat, mint tavaly és erõsen rámentek a bevásárlókosaras, csomagtartós városi bringa stílusra, ami ezek szerint többet hoz nekik a konyhára mint a monti.
A Velotrade hozta a szokásos formáját, szerintem egy az egyben felhúzták a tavalyi standot, de mindenre lehet nyáladzani (saint, manitou, stb).
Újdonság volt a Scott új forgalmazója és a kirakott bringlik is egész kellemes színfoltot jelentettek.
A Giant kicsit lejebb eresztett mint tavaly és inkább csak a középkategóriás brinyókkal nyomult.
A Mali is rendesen megtorpant a tavalyihoz képest. A fasza kis Mongoosok is eltüntek a kínálatból és már csak a középkategória szintjén csobog a választék. Viszont lehet kapni Magura telókat is, ha valakit érint.
A kiegészítõket forglamazó cégek is visszafogták magukat (Pacific Cycles, Biker, Casco).

Szerintem megint egy párral kevesebb kiállító volt érdekelt a kiállításon.

Az viszont kiderült, hogy a sportot nálunk a kerékpár és a búvárkodás jelenti, esetleg még szolizni is mehetsz, bár ebben meg nem tudom mi a testmozgás ::)

Akit esetleg érdekelnek a képek azok itt találhatnak párat.

#99
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
B*sszus, nekem mér nem jön össze, hogy találkozzak veletek?
10. BMFT tali idejében vizsgázok, most meg kitalálták, hogy szombaton benn kell lennem, mert itt kell lenni egy képzésen (mi vagyunk a szervezõk és felügyelek).
Nembaj, egyszer akkor is összehozom.

#100
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
valaki megy a szeged-kecskemét pöst vonattal??? csucsun kívül? mikor nyit a vásár?
bringát be lehet vinni a pavilonba???

ez meg itten most wanted:
http://kep.tar.hu/jr...449&pid=4540843
aki megtalálja integessen neki (élve vagy halva) !!!!