Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Heavy Tools

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
177 hozzászólás a témában

#141
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
most mér veszitek el a kedvem? :'(

azt hittem lesz jennym ;D

8) 8) 8)


#142
nyunya

nyunya

    vendég

  • fórumtag
  • 157 hozzászólás
Ez az Hocsa mondd meg neki!!!!
;D :o

LA: nem kéne annyira visszatérni az elsõ oldalakon látott rendkívül színvonalas HT fikázásra... :-X
"A haveromnak is van ilyen" szintû tapasztalatok meg nem igazán tapasztalatok...

ny.



#143
hocsa

hocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
LA!

Szeretnélek megkérni, hogy szavahihetõséged megõrzése érdekében nevezd meg az a barátodat akinek Jenny-je van.


Az Országban jelen pillanatban 5 db ilyen fut, mindegyik tulajdonosát név szerint ismerjük!

Elég hihetõ, hogy valaki vesz egy 700.000 forintos bringát, melyet 1-2 hónap után lecserél.

Kedves LA! Tiéd a pálya, bizonyítsd be, hogy nem rágalmazásra használod fel Magyarország egyik legnagyobb Bike-os fórumát!


#144
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Ja mekkora király!

La lécci a haverodnak mondd meg megveszem a jennyt.
ok?
irj telefont vagy emilt hol beszélhetnénk meg!!!

köszi!


#145
LA

LA

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Itt én arra, hogy kocsit vettem nem pedig bicajt nem lennék annyira büszke. A ht ausztriába egy olyan kis márka mint mondjuk nálunk a magellán vagy cseheknél az author. A környezõ országokban ismerik, de kicsit távolabb azt hiszik, hogy esetleg valami szerszámgépgyár. A kona viszont világmárka! Érted? Egy barátomnak van egy ht jenny-je, de nagyon szidja és le fogja cserélni egy konára!

#146
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
A Jenny fejcsövének átmérõje: 63 mm :o

Lemértem!

#147
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nem a fejcso hossza 105mm?


#148
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Kex! Irány a Wilker (Komjádinál)

A 105 mm nekem is soknak tûnik, de tény, hogy k.rva vastag :o. Holnapra lemérem.


#149
KeX

KeX

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.292 hozzászólás
srácok, valaki megtudná nekem mondani, hogy bp-en ki forgalmaz ht bringákat? NAGYON fontos lenne%% thx


#150
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
igaza van macs kollegának, 1.5" az csak 38 mm, 8 mm fejcsõfalvastagsággal sem éri el az 55 mm-t

#151
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
kikem Jennyhez

Teljesen biztos, hogy 105mm a fejcsõ ÁTMÉRÕJE? Egy kicsit soknak tûnik.


#152
maratonmenõ

maratonmenõ

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás
s1ru2

Én múlt héten láttam a Wilkerben a Komjádinál. Tényleg gyönyörû darab! :D
A váz überbrutál! :o


#153
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
szombathelyen van egy a koczkáéknál. 225k-ra van leárazva 250(?)rõl asszem. ezer szép szerintem :)

#154
s1ru2

s1ru2

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 300 hozzászólás
Hi all!
Azt szeretném kerdezni lehet itthon Heavy Tools Pitbull-t kapni és ha igen hol és mennyiért?

Ja és jobb mint a 2004es PolarX mert ez a két bringa teccik iszonyatosan a Magellan 140rugó +az egyedi változtatások


Na de a lényeg h lehet e itthon Pitbullt kapni?hol és mennyiért?

#155
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
A HT csapathoz tartozom, de én a tudásomat nem egy boltban kamatoztatom. ;D

#156
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Üdv!

Berger!
Nekem Jenny-m van,bocikának Bulldogja! :)
Csak kiváncsi voltam a rugóútra,mert sokan nem hiszik.. ::)
Te egyébként soproni vagy? Nem a boltban dolgozol?


#157
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
A Jenny rugóstagját piacra dobása elõtt 2 héttel
Manitou Swinger SPW 4 Way/Coil Version - ra cserélték. A mérnökök állítása szerint jelenleg ez az egyik legjobban és legprecízebben mûködõ egység ebben a kategóriában.

Útja 90 ill. 130 mm lehet attól függõen, hogy a himbákat hogyan rögzíted a taghoz. A 130 mm-es utat olyannyira kimozogja, hogy a tapasztalat szerint ha a nyeregcsõbilincs karja hátrafelé áll és a tag puha, akkor a támvillák áthidalja képes beleérni. Ez a távolság 135 mm.
Egyébként szerintem a Sherman 1.5" is brutál az elejében. A fejcsõ überbrutál átmérõjû: 105 mm

Bõvebb info: www.heavytools.com

Egyébként asszem Bocika (Szombathelyi Riderek) már 1-2 hete ilyet bringát nyúz. Faggasd ki!

#158
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Üdv!

Tudna nekem segíteni valaki,hogy mennyit mozog hátul a Kick'em Jenny? A kona coiler-e 130at ad meg hátsó rugóútnak,de jó,ha 110et kimozog... Jó lenne,ha valaki,aki avatott a témában,tudna segíteni!
Elõre is köszi!

#159
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
Mi volt ez???

#160
lezly1

lezly1

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Halihó Mindenki!

Nekem is Heavy Tools-om van! :)
Csak nem a mai divatnak megfelelõ Dirt/Slalom Pitbull, hanem egy 1996-os Equipe R1-es CC-s váz.
Emlékszik még valaki arra a vázra?
Ha minden igaz az országban kb.: 5db volt/van.
De ezt nem mondom 100%-ban.
Én a mai napig azzal tekergek. Nem ugrok vele letöréseket meg ilyesmi, de azért a katlanokat kipróbáltam vele. A lényeg az, hogy még semmi baja sincs a váznak! Igaz a matrica már valahogy leszáradt, de ez nem gáz. Úgyhogy szerintem nagyon jó márka és jó vázakat csinált és csinál.
Nyugodtan vegyen mindenki Heavy Tools-t!!

Az erõ legyen veletek!