Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Heavy Tools

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
177 hozzászólás a témában

#1
waster

waster

    vendég

  • fórumtag
  • 26 hozzászólás
Épülget a városi rohangálós/túrázós OLD'S HT-m gépem :) már csak egy fékszett kell és nagyjából kész is lesz a "csodamasina"

Feltöltött kép

#2
ricsárd

ricsárd

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Sziasztok! Egy ismerõsöm kínál eladásra egy Heavy tools razor kerékpárt 100.000,- forintos áron. Mennyire reális az ár szerintetek? Azt olvastam, hogy már megszünt a gyártása. Érdemes ilyen bringában gondolkodni???

#3
togo

togo

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Sajnos a Heavy Tools 2006-ban teljesen megszûnt, ilyen bringákat Kerékpár apróhirdetés: eladó használt és új bicikli és alkatrész ingyenes apró: Fix 115eHUF! HEAVY TOOLS XT mtb. 17colos / 2010 / tárcsás /
egy osztrák áruházlánc forgalmaz, de simmi közük a márkához. Egyébként nem is úgy árulják, ez a hirdetõ butasága, hogy ilyet leír. (vagy tudatosan félretájékoztat)

Sziasztok!

Tud valaki valamit a Heavy Tools Monky-ról?(kerestem már rá,de nemsok sikerrel)



#4
ricochet

ricochet

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Sziasztok!
Nagy meglepetéssel látom, hogy árulnak magyarországon használt HT bringákat.
Létezik még ez a márka? Ha igen, akkor van valami köze a régi heavy tools márkához?
Hol lehet kapni új HT bicajokat? Van valami veboldala?
Minden infót köszönök!

#5
Adam73

Adam73

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Hello! Sziasztok.

Abszolút kezdõ vagyok ebben a mûfajban ezért kérek segítséget.

Az egyik rokonomnak van egy felesleges "heavy tools trial pro bmx"-e.
Kérdezte hogy nem e szeretném megvenni tõle.
(valami jelképes összegért sztem)

Csak nekem foggalmam sincs hogy hogyan nézhet ki,
mit is tud, meg hogy mennyibe kerülne újonnan meg persze használtan egy ilyen canga.

Ha valaki tud linket, vagy leírást az kérem írja meg.

#6
mTO

mTO

    újonc

  • felfüggesztett
  • 3 hozzászólás
Köszönöm az információt Berger!!

#7
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
újonnan 100 körül volt 2003-ban, most szerintem 40-50 lehet a reális ára.

#8
mTO

mTO

    újonc

  • felfüggesztett
  • 3 hozzászólás
Hali!!Lenne egy heavytools(flash) bicóm és nemsokat tudok róla ha tudnátok segíteni megköszönném(mennyit ér?érdemes rákölteni rá?)http://www.kepfeltolto.hu/?img=1utf
Képeket tudok küldeni msn.:lajos05@hotmail.com email.:carp16@freemail.hu
Elõre is köszönöm!!!

#9
Pityuszhely

Pityuszhely

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 353 hozzászólás
Hello!
Valaki volna olyan rendes hogy belinkelne nekem egy heavy tools árlistát és kereskedõk listáját.Egyébként a BULLODOGról mit gondoltók?

#10
Facs

Facs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 488 hozzászólás

Toom nyugi nem kezdek el a rózsaszín minihabfürdõrõl beszéllni ha erre gondollsz nyugi;) tsak(?) gondolltam ha Heavy akkor legyen ruha mert azt tényleg naon(?) összerakják meg hát hagy(?) halljon a nép némi vársárlási
tanácsot meg gondoltam viszek egy újítást a dologba egyébként selytem(ez ezért tényleg erõs) hogy alapból a vasakról van határozottabban szó

ez bizony karó, hozd ki az ellenõrzõdet :D


Ti értitek h mi a fenérõl beszél? Ez magyarul van? :D

#11
Aske

Aske

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.880 hozzászólás

Gyógy one na még korán volt tanár-néni egyébként csak a jószándék vezérellt hagytam hogy kibontakozz és belekontárkodj hátha észreveszed a ''hibát'' a mesében:D


Krisssz 15 - Be vagy b@szva? Én akkor sem szoktam ennyi hülyeséget összehordani. Porszívóügynök vagy vagy mi a szösz?

#12
Krisssz 15

Krisssz 15

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Gyógy one na még korán volt tanár-néni egyébként csak a jószándék vezérellt hagytam hogy kibontakozz és belekontárkodj hátha észreveszed a ''hibát'' a mesében:D

#13
Krisssz 15

Krisssz 15

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Toom nyugi nem kezdek el a rózsaszín minihabfürdõrõl beszéllni ha erre gondollsz nyugi;) tsak(?) gondolltam ha Heavy akkor legyen ruha mert azt tényleg naon(?) összerakják meg hát hagy(?) halljon a nép némi vársárlási
tanácsot meg gondoltam viszek egy újítást a dologba egyébként selytem(ez ezért tényleg erõs) hogy alapból a vasakról van határozottabban szó:)

ez bizony karó, hozd ki az ellenõrzõdet :D

#14
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
azt azért tudod, hogy ez egy kerékpáros fórum? ;)

#15
Krisssz 15

Krisssz 15

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Elmentem egy komolyabb bevásárlásra a Heavy toolsban még régebben köb ide meg vissza 2 éve:) De azóta is szorgosan ápolom ezt a szép hagymányt.Légyeg az hogy nem bántam meg mert tényleg fasza cuccokat gyártanak.Van egy sárga alohás pólüm(pl) amit már köb szinte minden elemi próbának kitettem amit tsak el tudtok képzellni de telljesen megmaradt rajt a minta pedig anyu Percillel mos:DÚgyhogy csak ajánlani toom a Heavyt mindenkinek aki nem ratyozott ûberszar koreait akar venni és épp van a dologra potom 20 000 forintja:)

#16
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Köszi szépen azért Retizotyo!
idõ közben elkészült a bringa és valóban fantasztikus ahogy megy!Egy álom!Már össze is saraztam,aztán túl van az elsõ lemosáson is. Haverodat üdvözlöm!Ja és ne adja el! :D
"Hogy soha többet ne fordulhasson elõ veled,hogy egy kapcsolatban elfogy a színes ceruzád! ":)

#17
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Havernak is Monkey van és nagyon szereti, de nem találtunk semmit róla.
Úgy látszik, valami elfeledett mostohagyerek, mert régebbi katalógusokban sincs semmi nyoma...



#18
schnellthomas

schnellthomas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.671 hozzászólás
Sziasztok!

Tud valaki valamit a Heavy Tools Monky-ról?(kerestem már rá,de nemsok sikerrel)

#19
Scele

Scele

    vendég

  • fórumtag
  • 28 hozzászólás
Sziasztok!

Maratonmenõt szeretném megkérdezni, hogy megvan-e még a lent említett chacanája????

Nekem is ilyen bingám van és szerencsére nem túl sok rohangál belõle az utakon.

Scele







Halihó mindenkinek!

Megvettem az új csodafegyveremet: a hyperkönnyûnagyonfrankó Heavy Tools Chacana-t.
A Heavy Tools márka bennem mindíg nagyon kellemes emlékeket kelt. Az elsõ bringám is egy HT Pro volt! Talán elsõként tudtak akkoriban a magyar piacon olyan bike-okat kínálni, ami után csorgott a nyálunk.
A kilencvenes évek végén egy kicsit eltûnt a márka, de mióta a KTM felkarolta nagyon innovatív munka folyik. Lásd: Pitbull, Bulldog, Kick 'em Jenny stb.
Ezeket a vázakat még más gyártónál nem sikerült felfedeznem!

Szeretném, ha ez a topic fórumot adna ennek a márkának. Ígérem, hogy én is megosztom veletek tapasztalataimat.



#20
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hi!

hát szerintem nem volt könnyû a pálya.
ha könnyû lett volna nem estek-keltek volna a versenyzõk....
Magyar viszonylatban jó kis pálya.
itt nincsenek 3000 m-es hegyek, hogy lehetne 80-al száguldozni percekig...

t