Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Heavy Tools

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
177 hozzászólás a témában

#41
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Skob: akkor sorry, félrenéztük a Hocsával. Bocsásd ezt meg nekünk vénembereknek! ;)

#42
Davez

Davez

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
" Sopronban szinte minden zúzós kiscsávó buldoggal/pitbullal ugrabugrál! " :-)) hát szóval pont..

de azért HT - From Hell To Heaven

Ride for ur life! :-)

jahh, sötét színben HT Bulldog '02 :-)


http://wtf.rulz.hu

#43
Skob

Skob

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
KGADAM: Szeretnék egybõl kötni (mint pitbull tulaj ;D ), hogy a két váz bizony U.a. és a pitbullon is vannak felülhegesztések /na meg ugyan annyiba kerül.. meg egyébként is ugyan az../

8) Chill Out 8)

#44
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Akkor lehet, h. mégiscsak lesz még egy HT-m?!?! ;D
Majd utánanézek a lehetõségeknek!!!
Köszike az infókat!

#45
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Vegyél csak vázat és apránként felépíted. Én is ezt csináltam a polarxemmel.

Egyébként a Pitbull és a Bulldog nem teljesen egyforma, mert a Bulldogon vannak felülhegesztések, és az egész egy picit masszívabb. A vázat meg ha mákod van a Hocsánál Sopronban megkaphatod akár 50-60e pénzért is. Legalábbis én egyszer tudtam volna venni nála ennyiért egy tavalyi példányt. Az építés meg annyira azért nem drága; nem véletlen, hogy Sopronban szinte minden zúzós kiscsávó buldoggal/pitbullal ugrabugrál!

#46
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Köszike! :)
Kicsit húzósabb az ára mint vártam! :-\
Lehet, h. a street gépem mégsem HT lesz... :'(

#47
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég
L-boy

A Pitbull és a Bulldog váz totál u.a. csak színbeli eltérés van. Vázatszet csak Bulldog van.

Az árakban nem vagyok biztos, de asszem a tavalyit megkapod 300 körül (Black Elite, Race Face, Magura, Ritchey). az ideit már nyúzza a Práczer Peti és a Radasics Vili. Az új ára kb. 450.

#48
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Megfáradt a teló a gépemben (a six a pitbullban :D ) és érdekelne ki mit mond mit kéne vennem (mondjuk ugy maximum 100K-ér..) Vélemények 130milis DropOff compról, ilyesmi...Ja és nem "finom" felhasználásra.. Ennyi voltam


Vedd meg a Manitou Supernovám, na az nem fog kifáradni alattad ! 125mm, 20mm csõtengely, TPC+, karbon alsórész, MRD váll, hipermerev !
Írj privir / e-mailt ! ;)

#49
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
És mit kóstál a HT Bulldog váz? V. kapható esetleg komplet bringaként is?

És mi a különbség a Pitbull és a Bulldog között, mert így pofára (képrõl) nem túl sok?!

#50
Skob

Skob

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Mégvalami:
A fõ szempont a élettartam, a második pedig hogy mihez lehetne hasonlítani a mozgását, a csillapítást...stb.. /koppan-nem koppan ilyesmi/

L-Boy:

Ha HT váz kéne streetre akkor a bulldog az egyetlen olyan HT váz ami megfelel szvsz..Abból is szerintem jobb egy hosszabb, mer a pitbullom ami a legkisebb méretû okoz problémákat.. Ugrani nagyon jó vele, de a vázat forgatni ill. trial jellegû dolgokat csinálni túl rövid.. (azér annyira nem vészes 8) )

#51
Skob

Skob

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Boci:
A súlyom 74 és 78 kg között mozog, ez attól függ mennyire vagyok Durci ;D A lightos FR az mi a ráK??! Lövésem nincs mennyire light amit csinálok.. Ami biztos hogy egy Caprine FreeRide ( ;D ;D ;D ) bicóval ugrottam nyolc lépcsõt síkra (kb 1,50-1,60) és a 3000Ft körül mozgó insync villa bírta.. A six is simán bírta fél évig (majdnem) tehát szerintem a Drop Off bõven jó lesz.. Az érdekel h megéri e a pénzét mer lehet h nincs 100 ropim egy DJ-re...

#52
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Sziasztok!

A jelenlegi gépem egy HT Pico! A jobbig felszereltségû! Azóta a telót (Six) lecseréltem Skarebre, és a hátsó felnit is cserélnem kellett egy brutális esés után (a váznak semmi baja nem lett!!!)
Nekem az is jelent vmit, h. 5 év!!! vázgaranciát adnak, ami ebben az árkategóriában (újan 250.000.-) nem túl gyakori szvsz!

A kérdésem pedig az lenne, h. streetelésre milyen HT vázat ajánlotok? Van kifejezetten erre tervezett vázuk?
Ha már a CC-s gépemmel ennyire elégedett vagyok, akkor szeretném a másikat is ebbõl a márkából választani!

Amar


#53
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Hali!

berger
a pitbull/bulldog váz nagyon kajak.
brutál hegesztések, "négyszög" csövek....
skob
ha van 100ropid akkor vegyél DJ-t.
annyiért van új meg használt is.
a drop off comp 75 és szerintem lightos freeride villa.
bár ha nem vagy 75 kg-nál több az is tökéletes lehet.


t

#54
Skob

Skob

    vendég

  • fórumtag
  • 14 hozzászólás
Szeva!

Megfáradt a teló a gépemben (a six a pitbullban :D ) és érdekelne ki mit mond mit kéne vennem (mondjuk ugy maximum 100K-ér..) Vélemények 130milis DropOff compról, ilyesmi...Ja és nem "finom" felhasználásra.. Ennyi voltam

csõõõ

#55
vendég_Berger_*

vendég_Berger_*
  • vendég

Hali!

Mit tudtok a Heavy Tools Bulldog vázról? Ára? Mennyire merev? Súlya? Hány collos a legkisebb? Létezik sötét színben?


Az áprilisi BikeMag Soppinggájdjában leírnak róla mindent! ;)

390 mm-es a legkisebb és csak bordó-alu színben van.
Merevnek merev de tudom ajánlani rob f*aszát. ;D


#56
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

Mennyire merev?


háát, kb mint a f*szom.

ilyet kérdezni.... ::) mihez képest mennyire merev?

#57
Szálka

Szálka

    vendég

  • fórumtag
  • 81 hozzászólás
Hali!

Mit tudtok a Heavy Tools Bulldog vázról? Ára? Mennyire merev? Súlya? Hány collos a legkisebb? Létezik sötét színben?

#58
Hollywood Macho

Hollywood Macho

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás

link=board=5;threadid=4443;start=105#msg173896 date=1080741814]
mi 170? a stinkyd? az csak 155.
a supert, na az 170.

a super t az 170 a stinky meg hátul 150 8)

#59
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
mi 170? a stinkyd? az csak 155.
a supert, na az 170.

#60
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
MATT!

;D ;D ;D