Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Caprine Maraton 2004 - Szilvásvárad

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
432 hozzászólás a témában

#41
Alfa

Alfa

    vendég

  • fórumtag
  • 189 hozzászólás
L-boy! Jol lattam, hogy nincs ido a neved mellett? Miaz hogy 0. kor? Vagy elneztem valamit?

Lecci, aki tett fel kepet a netre, az tegyen ide linket, mert kergeeger 330 kepen kivul mas kepet nem talaltam...tudom, bena vok...:-)

#42
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
lensver: próbáld meg, hogy nyomsz egy CTRL+F5-öt az eredményeknél, akkor elvileg újra letölt mindent az explorer!

#43
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nekem a frissités után se jön be IE-ban, csak Operában meg a Netscape-ben.

#44
konamano

konamano

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Nekem se jött be elõször, de aztán rákattintottam a "frissítés"-re és akkor bejött.


#45
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Szam: fel a fejjel és reménykedj! Reggel még nekem se jött be a 2004-es eredménylista, én is csak a 2002,2003-as számokat láttam, pedig mások látták már a 2004-et. Nem tudom, hogy történhetett ez, de most már én is látom! Talán az kellett, hogy újrainditsam a gépet? Fogalmam sincs.

De nézd meg a következõ linken(reggel én is még csak igy láttam meg): http://www.szilvasva...on.hu/65 km.htm Aztán amilyen távot akarsz megnézni, azt ird be a 65 helyére!

Módositok: az elõbb Opera browserrel láttam a 2004-et, de most az Internet Explorerrel még mindig csak a 2003-ig látom!
Nem tudom, mi lehet ez! ???

#46
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
http://www.szilvasva...n.hu/110 km.htm

http://www.szilvasva...on.hu/65 km.htm

http://www.szilvasva...on.hu/45 km.htm

#47
konamano

konamano

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Szerintem is nagyon jó verseny volt! Bár nem sikerült szintidõn belül beérnem ::), de nem is ez a lényeg. Jól éreztem magam és végigcsináltam ;D ;D Nagyon jó volt, hogy sok ismerõssel találkoztam, és újakat ismerhettem meg. Még a sarazás is tetszett... mivel a mezõny kevésbé sietõs részével mentem elég jó hangulat volt. Jövõre is szeretnék menni! :D

#48
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
Lehet, hogy vaksi vagyok, de
ott én csak a 2002 ill. 2003-ast látom :o !??

#49
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
A "zeredmények" menüpontban... ;)

#50
szammer

szammer

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 878 hozzászólás
Állítólag az eredmények fent vannak a marci honlapján, DE hun? ???

Köszi:

Szammer

#51
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Fel ne adjátok....
Nagyon kircsi maraton volt.
Voltak hibák, és mindig lesznek elégedetlen emberek...
Viszont egy jótanács:
Jövõre csináljátok, úgy, hogy a hosszabb távokon egy x idõ után ne lehessen elmenni.
Ne legyen olyan, hogy néhány suicid hajlamú ember miatt este 7 kor legyen az eredmény hírdetés.
Így nektek is jobb, mert ki lehet számolni mikor ér be a vége, és nem kell azon izgulni, kit esznek meg a farkasok.


#52
pbali

pbali

    vendég

  • fórumtag
  • 193 hozzászólás
Nagyon tudnék rátok haragudni (szerintem sok másik bringással együtt), ha jövõre nem lenne maraton, úgyhogy ne is gondolkodj ilyeneken (könnyû mondani, mi? ;D). Szóval összeségében nagyon jó volt, és nagy kár lenne érte!

#53
misee

misee

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
A jelölést mégegyszer sajnálom... Fõleg azért mert eddig ez 1 olyan dolog volt, amiben nem volt hiba és jól is mûködött az elmúlt években. Az esõ is ludas a dologban, sokkal rosszabb volt így jelölni.

#54
misee

misee

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Biztos, hogy a Te távod volt? Egyxébként ha nagy a tömeg, hirtelen nem lehet néhány mp különbséggel bevinni õket,mint ahogy az egyszerre beérõk sem azonos idõt kapnak.

#55
misee

misee

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
"Ha lesz": Ilyenkor mindig ezt mondom. Nagyon belefáradtam az egészbe. Két éve is háttal elaludtam az eredményhirdetésnek... Egyébként azért is mondom, mert jövõre több dolgon változtatni kéne, mert lassan kinõjük magunkat, szinte "családi vállalkozás" eddig a Maraton. A jövõbeli szponzorációktól is jelentõsen függ mi és hogy lesz...

#56
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1.167 hozzászólás
Az eredményekkel kapcsolatosan nem értek valamit. A cél elõtt néhány méterrel megelõztem egy emberkét, viszont az idõket nézve nincs mögöttem senki néhány másodperccel. Hova tûnt ez az illetõ? Vagy nem versenyzõ volt? Akkor mit keresett a célban?

#57
misee

misee

    vendég

  • fórumtag
  • 45 hozzászólás
Hali!

A "lakókocsis" srácnak úgy tudom nem lett komoly baja.
A Bélapáti résszel tudom hogy baj volt, reggel még át lett nézve, a tó után is volt jel, hogy le kell térni az aszfaltról, de mikor beért Bogár Gábor Õ szólt nekem, hogy ott nincs jelölés, ezután halál parában átszóltam az ottani rendezõnek, hogy ugyan tegyen már ki jelet... De szerintem nem nagyon iparkodott... Még lesz vele 1 beszélgetésem.

#58
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
misee: mi az hogy" ha lesz"??? >:(

#59
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Uhh, rácsavarodott a kötél? Az nem lehetett kellemes! :-\

És arról a srácról tud valaki valamit, aki belement 40-nel az elején az út szélén álló osztrák lakókocsiba? Egyáltalán, tényleg volt ilyen felkenõdés? És az is igaz, hogy utána még egypáran is belementek, vagy félig?

#60
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Nekem abszolut pozitív élményem van errõl a maratonról. Gyönyörû helyen bicikliztünk, a jelölés nekem tetszett, mindig megnyugtatóak voltak a sárga cimkék. Nehéz volt, a sarat az idén már megszoktam. Persze az is igaz, hogy én nem versenyeztem, hanam csak annyi volt a kitûzött cél, hogy esés nélkül végig menjek a pályán.

Apropó esés: Nem tudjátok mi lett azzal, aki még az elején a száguldozásban az aszfalton felkenõdött a bal oldalt parkoló autóra és még hárman átestek rajta?

Nagyon jó visszanézni a képeket, köszönet értük.
Amit csináltam én is felraktam. Az aláírásomnál megláthatjátok.